Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tak s kým se tam kdy setkám? Já tam budu asi po celou dobu výstavy a budu se kochat exponáty.
Moderátor
Já jen 16.8.
Moderátor
ja ne, nevim, ale pro mne je leto absolutne nevhodny termin pro takove typy. Kdo toto vmyslel, musel hooodne dlouho "zadavat" analyzu navstevnosti ! Urcite dobre zaplacenou.
Staci sledovat navstevnosti stezejnich aukcnich stranek a specializovanych webu a clovek s IQ 80+ na to prijde sam :-/

sorry jako .... ale ja mam ted hlavni sezonu prace ... me filatelie nezivi :-D
Moderátor
Snad, doufejme, tam budu 15. jako doplněk celé tlupy. ;)
Taky de o to, jestli dožiju a neshořím jako Hus pro pravdu!
Registrovaný uživatel
Ahoj nechce někdo lístek na Světovou výstavu v Praze? Bohužel pracovní povinnosti....🙁 Mám jej na čtvrtek 16.8. .Poštou to nestihnu takže jediná možnost je předání přes den v centru Prahy. Karlova Univerzita Lékařské fakulty. Poblíž I. P. Pavlova. Výměnou za rady a porady....Petr
Moderátor
Abych náhodou neprozradil nějaké tajemství, když tak to smázněte:

Srdečně Vás zveme na prezentaci publikace
PRÍRUČKA CELISTVOSTÍ A POŠTOVÝCH PEČIATOK Z ÚZEMIA
SLOVENSKEJ REPUBLIKY NA POŠTOVÝCH ZNÁMKACH RAKÚSKA
1850 – 1867
od autora Petra Severína
prezentované aukčním domem Auktionshaus Heinrich Köhler, Corinphila Auktionen
a Partnern im Global Philatelic Network

V pátek 17. srpna 2018, ve 14.00 hod.
Olympik Congres Hotel, U Sluncové 14, 186 76 Praha 8
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny, mám dotaz ohledně výstavy? Kde uvidím naše exponáty ČSR 18-39 jde mě hlavně o Hradčany a pak ty atraktivní Mauriciuse?Diky za info stačí zjednodušeně.
Moderátor
mirek994 napsal
Zdravím všechny, mám dotaz ohledně výstavy? Kde uvidím naše exponáty ČSR 18-39 jde mě hlavně o Hradčany a pak ty atraktivní Mauriciuse?Diky za info stačí zjednodušeně.

No všechno by mělo být v hotelu Clarion, Freyova ulice.
Registrovaný uživatel
100 rokov vzniku ČSR si na pôde Zväzu slovenských filatelistov dôstojne pripomenieme jubilejnou filatelistickou výstavou „C-S SALON 2018“, ktorá sa bude konať od 27.10. do 4.11.2018 vo výstavných priestoroch na západnej terase Bratislavského hradu. Bude to reprezentačná nesúťažná výstava pozvaných exponátov. Predsedom organizačného výboru výstavy C-S SALON 2018 je Miroslav Bachratý...
Jubilejná filatelistická výstava “C-S Salón 2018”
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
A podle Filatelie je (teda bude) vstup zdarma!!
Moderátor
Budete někdo v neděli 28. v Blavě na výstavě?
Moderátor
Rozmýšľam nad tým, že pôjdem v nedeľu...
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
My jedeme ze Znojma dva.
Moderátor
Výstava v Košiciach až do 28.2.2019

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Vojta mně poslal další věc-
https://www.postoveznamky.sk/prezentacia-knihy-o-foldes-a-s-havlicek-monografia-celin-slovensko-1939-az-1945
Toto by mohlo byt taky zajímavé!
Moderátor
C-S salón 2018 je opravdu výborná - kdo máte možnost, běžte / jeďte je podívat! Takhle by se měli dělat (nesoutěžní, propagační) výstavy!
Registrovaný uživatel
Plakety z filatelistických výstav
Pozdravujem (ak vám spamujem fórum, tak sa ospravedlňujem, ale zdalo sa mi, že toto je najlepšie možné miesto na môj dotaz, okrem inzercie).

Hladám plakety z výstav poštových známok, najmä naše (čs) územie.
Ak by ste niekto také mal, resp. vedel o niekom, čo také má a vie sa s nimi rozlúčiť, rád by som ich odkúpil. Ďakujem pekne

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
I jako člověk zaměřený spíše na numismatiku si dovolím přispět do oblasti filatelie a informovat ohledně blížící se výstavy :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kdo se chystáte do Liberce? A najde se někdo poblíž Brna, kdo tam pojede brzy a odvezl by mi tam ta má dílka? Ty A3, nemám moc představu jak to dopravovat poštou.
Moderátor
Výstava v Liberci pomalu končí, z přítomných diskutujících na fóru Infofily vystavoval kromě mne a Pavla III. Ikanek a Zdenda Kubík. Pavel III. se doslova překonal, vystavoval celkem 4 exponáty.
Bylo opravdu na co koukat, vynikajících exponátů celá řada a navíc Liberec je krásné město, strávil jsem tam 4 dny.
Moderátor
Sice 4, ale taky to byly jen 4 rámy! ;)
Ovšem hodnocení třídy "tradiční filatelie" prý vejde do dějin. :( :roll:

Ale zase je fakt, že ty mé obálky celkem překvapily a Černík mi řekl, "že se to blbě hodnotilo, že nedělám jednoduchý exponáty" (pardon pokud necituju doslovně :)).
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 29. 9. 2019, 20:51. »
Moderátor
Hodnocení třídy Tradiční filatelie na Výstavě v Liberci 2019 určitě vejde do dějin.
Chystám článek o celé výstavě a budu se zabývat i hodnocením třídy Tradiční filatelie.
Moderátor
Procházím palmáre výstavy a na hodnocení třídy tradiční filatelie nic zvláštního nevidím (tedy kromě toho, že v palmáre není uveden stupeň výstavy a tak udělené body a jim odpovídající medaile vytvářejí celkem slušný chaos).
Zato ve třídě poštovní historie byla úroveň vystavených exponátů, která se na národní výstavě asi nebude dlouho opakovat.
Moderátor
Ono, pokud jsi tam nebyl, tak to těžko můžeš hodnotit.
Moderátor
Takhle krásnou cenu výstavy jsem obdržel: 3 litry 43% Jacka Danielse

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1