1 ) V diskuzích se chovejte slušně a nepoužívejte zbytečné vulgarity, přistupujte k ostatním lidem s úctou, neútočte, nezneužívejte fórum k výhružkám a obtěžování. Příspěvky podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem, skupinám obyvatelstva, zejména pak k etnickým či náboženským skupinám, jakož i příspěvky obsahující obscenity a vulgarismy jsou zakázány. Stejně tak je i zakázaná diskuze o politice. Veškeré komentáře a názory jsou názory dotyčných uživatelů, kteří za ně nesou plnou zodpovědnost.

2 ) Sberatel.com slouží k tomu, abychom si vzájemně poradili. Neurážejte se, pokud jiný člen fóra má jiný názor než je váš. Neurážejte žádného člena fóra, je jedno, zda máte naprosto odlišné názory. V diskusi používejte argumenty, ne urážky, narážky či nevkusnou ironii na cizí účet. Příspěvky a dotazy se snažte psát věcně. Netrollujte.

3 ) Nevkládejte do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez souhlasu dotyčných osob.

4 ) Není dovoleno zaplavovat diskuse neustále stejným textem či textem s tím samým věcným obsahem. To platí i pro opakované odkazy na stejnou webovou stránku a pro grafické ztvárnění, jehož cílem je přitáhnout zvláštní pozornost (např. psaní celých textů velkými písmeny či používání mnoha vykřičníků). Takové příspěvky budou považovány za spam a budou mazány.

5 ) Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve se ujistěte, zda se takové téma již nenachází v existujících a poté do něj vložte svůj příspěvek či dotaz. Případně nezakládejte stejné téma duplicitně do více sekcí. K vyhledání tématu, které vás zajímá, můžete použít odkaz "Vyhledávání" nahoře na liště.

6 ) Fórum není místo pro bezplatnou reklamu, příspěvky s komerčním podtextem v tématech od firem či obchodníků budou odstraněny nebo redukovány. Totéž platí i o vkládání odkazů na běžící aukce, které prokazatelně vkládá sám prodejce.

7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.

8 ) Avatar, Nick ani podpis nesmí mít reklamní charakter vedoucí mimo fórum Sberatel.com. Nesmí být propagována konkureční stránka ani firemní web bez předchozí souhlasu provozovatele webu Sberatel.com. Avatar by měl mít velikost maximálně 65x65 pixelů.

9 ) Toto fórum neslouží ke sdílení informací a odkazů o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány.

10) Moderátoři si vyhrazují právo příspěvky porušující některé z výše uvedených pravidel mazat. V takovém případě však mají moderátoři povinnost tento nevhodný příspěvek nahradit oznámením o smazání + uvést stručný důvod, proč byl příspěvek smazán.

11) Administrátor fóra si vyhrazuje právo zablokovat uživatele či v krajním případě zablokovat IP adresu uživatele, který opakovaně porušuje pravidla tohoto fóra a byl na to několikrát upozorněn.

12) Uživatelé ani moderátor nesmí veřejně kritizovat práci jiného moderátora. Veškerá pochybení lze hlásit na emailu administrátora.

13 ) Dotazy na určení a ocenění lze pokládat jen přímo do témat k tomu již zhotovených a určených, jinak budou automaticky moderátory mazány a to i bez varování.

14)
Zásady ochrany osobních údajů - GDPR

Aby portál Sberatel.com mohl dobře fungovat, nepotřebuje zpracovávat žádná osobní data. Lze tedy diskutovat pouze pod přezdívkou. Žádná data tedy v žádném případě nepředáváme třetím stranám.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 8. 2. 2022, 16:19. »