Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Pražská Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražská Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Příspěvek
Moderátor
A co denárky, zadařilo se? Ceny určitě příznivější než před několika lety.
Registrovaný uživatel
Jestli to byla otázka na mě, tak ano, dva velké střížky skončily doma. Bohužel nabídka byla celkem malá, oproti předchozím aukcím.
Registrovaný uživatel
Mohl by mi někdo (pro jistotu) říct, jestli bude předvánoční aukce v Praze v Ládví nebo stejně jako v září na konf. centru na Pankráci?
Moderátor
ČNS Praha - vrací se do KD Ládví
Aurea Praha - Konf.centrum City Pankrác
Registrovaný uživatel
Předvánoční aukce má celkem nevábnou nabídku, alespoň pro mne ... A to hodnocení zachovalosti u některých přemyslovských denárů, to je opravdu úpadek :(
Registrovaný uživatel
Tak tak, tezky upadek, dokonce tam maji nektere mince zamerne chybne urcene aby udelaly vyssi cenu....
Registrovaný uživatel
jen jsem zacal cist o denarech, a tady takova navala....
Jen by mne zajimalo, jestli stridani bileho a cerneho pozadi (a jednou snad i zeleneho) bylo udelano naschvaly, aby kazdy fotograf si pamatoval kterou minci nafotil? :-)
Moderátor
Vypadá to že to bude od jednoho dodavatele který jim dodal s mincemi i svoje fotky
Registrovaný uživatel
Spis bych rekl, ze s tim cernym pozadim jsou fotky jen pro internet a v katalogu tyto polozky vyfoceny nebudou. Ale nevim. Akorat nechapu, proc (uz podruhe) jsou razby Habsburku rozdeleny na dve casti, a to naprosto nepochopitelne a nechronologicky.
Moderátor
Minule ta první část byla další sbírka z pozůstalosti V.Hanibala (viz údaj v tištěném katalogu), nyní odhaduji že to bude něco podobného.
Registrovaný uživatel
Aha, diky za vysvetleni.
Registrovaný uživatel
No, hrabu se v té Praze a ta kvalita je teda nic moc....
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
No, hrabu se v té Praze a ta kvalita je teda nic moc....

horší než nic moc :D
Moderátor
A hlavně, kde já si píšu u stavu 3, tady suveréně 1. Nabídka tentokrát opravdu slabota.
Registrovaný uživatel
Ono už v prosinci to stálo celkem za prd ...
Moderátor
Tak položky 648-722 jsou další část sbírky V.Hanibala.
Registrovaný uživatel
Kolik procent z dosažené částky je aukční poplatek v aukcích ČNS?
Vím, že např. aukce NUMIS. AUR. v Praze má při aukci poplatek 17%. Pokud je tedy cena mince po vydražení 10 000 Kč, tak celkem musím zaplatit 11 700 Kč, abych si mohl minci odnést.
Mohl by mi na to prosím někdo odpovědět?
12. 9. jedu do Prahy na svou 1. aukci ČNS, tak abych byl trochu v obraze.
Moderátor
10%
Registrovaný uživatel
díky moc
10 % v pohodě
Registrovaný uživatel
Ako píše Kučera, ČNS aj SNS majú 10%
Registrovaný uživatel
Byl by tu nějaký člen ČNS, se kterým bych mohl jít na aukci jako host a který by byl ochotný mi zkusit vydražit pár denárů z Římské republiky?
Registrovaný uživatel
Zdravím, rád bych se zeptal, jak je to s aukcemi v Praze nebo vlastně i po celé ČR. Jde mi o nalezení té nejlepší (největší) aukce pro můj účel. Tj. prodej rozsáhlé sbírky mincí, ale budu to postupně prodávat po částech, abych aukci nezahltil. A samozřejmě každou minci budu nabízet zvlášť.
Rád bych dal poměrně větší množství mincí do Pražské listopadové aukce, ale z numismatické společnosti mi slíbili že mě budou kontaktovat ohledně dohody na předání mincí a už se neozvali. Teď mají dva hlavní pánové vypnuté telefony a na e-mail mi taky nikdo několik dní neodpověděl. Tak nevím, jestli vůbec fungují nebo jak to je.
Jsou nějaké další aukce kromě ČNS Praha? Jde mi o prodej směsi, pár cenných mincí, ale dost také s malou hodnotou a potřebuji, aby aukční síň vzala všechny kusy a né že si vyzobe pár cenných mincí a zbytek odmítne.
Díky za rady :-)
Registrovaný uživatel
Za v soucasne dobe nejvyznamnejsi bych osobne povazoval Aureu s aukcemi dvakrat rocne - v kvetnu a prosinci. Otazka ale je, co presne mate k prodeji. Neni samozrejme zaruka, ze Vam do nejake prestizni aukce vezmou vse co nabidnete...
Registrovaný uživatel
radim3000 zkuste i Aukční dům Macho&Chlapovič, také sídlí v Praze a aukce pořádá 2x do roka. Jak píše kolega xjert01 záleží co máte ve své rozsáhlé sbírce.
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
radim3000 skusit možete ,ale ak je vačšina minci povedzme pod 50€ za kus tak vam to velka aukčna firma zobierie len ako konvolut.Položky pod 50 € nepatria na velke salove aukcie-ale napr. na internetove.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Pražská Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1