Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Pražská Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražská Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Díky za tipy. Koukám na Aureu a Macho&Chlapovič a tam ceny nejdou pod 1000 CZK.

Já mám ovšem mince i za stovky korun a nekteré i za desítky (těch bude většina).

Mincí přes tisíc korun mám několik desítek, ale nepřipadá mi správné je ze sbírky prodat zvlášť. Co pak budu dělat s těmi levnými, to už mi nevezme nikdo.

Tak nevím. Na druhou stranu, možná že na aukci ČNS Praha nechodí "lidé s velkými penězi", takže ty cennější by možná mělo smysl oddělit.

Pak mám jednu minci v hodnotě cca 100t. Je otázka zda ji prodávat v ČNS Praha nebo přes jednu z těch aukčních síní s drahými kousky.

Co myslíte?
Registrovaný uživatel
droboť klidně můžete dát např. na aukro po jednotlivých kusech nebo i po menších konvolutech, jak sám uznáte za vhodné.
U té cca 100t. mince je to víceméně jedno. ČNS Praha, Aurea, MaCH všude by si to mělo svou cenu udělat. Pokud to není česká mince, pak je možno zvážit i prodej v některé zahraniční aukci. Ale to je na zváženou, má to své pro i proti.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Rozumím.

Konečně jsem se dovolal na ČNS Praha, tak uvidím až uvidí mince osobně, co mi řeknou. Co nevezmou, dám na Aukro.

Problém je v tom, že já nejsem schopen stanovit správnou vyvolávací cenu a popis. Mince jsou sice určené, tj. jsou u nich popisky s rokem a nějaké poznámky, ale často jde o poznámky, které jako amatér nechápu.

No, uvidím jak se domluvím s ČNS Praha.

Každopádně díky za rady.
Registrovaný uživatel
Tak do sekcie ocenenie mincí dajte pár fotiek mincí, ktoré sú podľa vás či popiskov zaujímavé alebo vzácne a dozviete sa cenu. Ale pri stanovení vyvolávacej ceny vám aukčné spoločnosti radi pomôžu.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Neví někdo,kdy budou výsledky dodražby 66.aukce ČNS Praha ? Limit byl do 19.9, tak jsem ještě něco limitoval a zatím žádná zpráva díky oldas

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Numismatika aukce » Pražská Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1