Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražské groše II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
rad bych se take zucastnil, ale schazi mi casoprostorove udaje.
_______________
Registrovaný uživatel
Vše bude sděleno. Trpělivost ;)
Moderátor
No chlapi, takže bezo mňa. Veľmi ma to mrzí, ale celé leto mám, čo sa víkendov týka, úplne nabité. Práca, koncerty, rodina... samozrejme nie v tomto poradí. Naozaj ma to veľmi mrzí, ani neviete ako. Ja osobne budem voľný až niekedy na jeseň, možno si nájdu čas aj niektorí z vás. Takže takto som to posral, no zabite ma teda... :'( Kľudne si dajte stretko, ak si niekto nájde čas na jeseň, bude mnou odmenený; pivom, panákom a koncertom. :P :twisted:
Registrovaný uživatel
Tak co uděláme s naším zaneprázdněným Archym? Počkáme na podzim nebo dáme "schůzi" v létě?
Registrovaný uživatel
No a je Archy schopen říct nějaký přesný termín, který by se mu hodil? Co ty na to Archy? Pokud ano, tím by se mohl termín stanovit a byl byl znám docela dlouhou dobu dopředu, což by bylo dobré pro naplánování i pro ostatní.
Moderátor
Sobota 25. október 2008, o 13.00. ;)
Registrovaný uživatel
Až v říjnu? :? To se nebude dát sedět na zahrádce a popíjet pivečko a tlachat o mincích..... :(
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Až v říjnu? :? To se nebude dát sedět na zahrádce a popíjet pivečko a tlachat o mincích..... :(


Souhlas - Archy najdi tam něco blíž ;)
Moderátor
a je problem akceptovat to Archyho zari nebo rijen a udelat neco i v lete? :mrgreen:
Moderátor
Ach jo... a čo takto 4. október (říjen ;) ) 2008 o 13.00? 8)
Moderátor
http://www.aukro.cz/item383861127__jan_lucembursky_sbirkovy_gros_.html

Je toto vôbec možnéééé??? :shock: :roll:
Moderátor
Sidol si a v Sidol sa obrátiš...
Registrovaný uživatel
Oliver: ja jsem pro letni i podzimni schuzi :)

Archy: možné je všechno, zřejmě mu docházejí lepší mince...
Registrovaný uživatel
Trochu jsem se na to kouknul Thomsa TT bere vše od začátku od podlahy.Cena a kvalita asi nehraje žádnou roli.
Moderátor
Tak sem nekdo nasypte nejake mozne datumy letni schuze... pokud by byl vetsi zajem... a podzimni klidne uz naplanujme taky :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kdyby jste chtěli jednu udělat v KH a druhou jinde, už jsem zmiňovala v kecárně,že by nebylo problém uskutečnit něco ve Znojmě, je toho tu mnoho na podívání,včetně stálé expozice mincí koruny české ve znojem.muzeu a pivečko i vínečko tu máme taky velmi dobré. :D Pokud by měl někdo zájem na podzim se tu koná celý víkend vinobraní a jiný víkend burčákfest,mohu i o tom pak více informovat. Pokud máte jiné návrhy,nebudu se určitě zlobit ,jen to tu uvádím,jako jednu z možností. ;)
Registrovaný uživatel
návrh: 9-10. srpen
Moderátor
8. 8. nemuzu, ale 9. a dal by to slo... kdo dal? :mrgreen:
Moderátor
U mně by to taky zatím šlo.
Registrovaný uživatel
Taky zatím nic nemám
Registrovaný uživatel
Určitě bych se s Vámi rád osobně setkal a 9.-10. 8.mi sedí.
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny.
Minulý víkend jsem vzal přítelkyni a podnikli jsme výlet do Tábora. Hlavním naším cílem byla expozice "Táborský poklad".
Expozice se nachází v objektu hradu Kotnov, který je pár minut pěšky od hlavního táborského náměstí. Je zde soustředěno přibližně 4000 mincí z mincovní depotu nalezeného v Táboře. Převážně se jedná o groše Vladislava Jagellonského. Asi všechny mince jsou vystaveny, i když ne zcela šťastným způsobem. Ve věži hradu Kotnov je také expozice "Život a práce středověké společnosti", kde se dá koupit publikace "Táborský poklad" za 500,- Kč.
Myslím, že návštěva této expozice mincí spojená s návštěvou táborského muzea a táborského podzemí je určitě dobrým nápadem na letní výlet a každému příznivci pražských grošů toto doporučuji.
Flutek
Registrovaný uživatel
To Flutek....děkujeme. ;)

Nepříjdou Vám tyto ceny PG sem tam trošičku nadsazené :shock:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=9940365&gr_id=6585

no a toto :roll: ,pěknej Ferda,ale ta cena... :roll: http://www.aukro.cz/item392916642_kl_pf_ferdinand_ii_r_1620.html

a co je toto ? :shock: http://www.aukro.cz/item392917322_pf_ferdinand_ii_r_1622.html
Moderátor
skutecne vejskrabky za neskutecne ceny...
Registrovaný uživatel
Tož je mi líto, ale změnila se u mě situace a 9.8. do KH nemohu. Což takhle 2.8. ?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 > »

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1