Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » predajna Praha

Vykupminci.cz
Numisargo

predajna Praha

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahojte
Viete mi poradit v Prahe kamennu predajnu so slusnym vyberom CSRI celin/celistvosti ?
Vdaka
Registrovaný uživatel
Já znám tuto:
https://www.filatelie-stosek.cz/index.php?m=4

Tady mají v pondělí zavřeno a někdy i mimo
http://www.alfafila.cz/

Tyhle znám, protože občas prodávají medaile.
Registrovaný uživatel
Jestli se nepletu, tak Stošek toho na krámě moc nemá, on jede hlavně přes internet. Za sebe můžu doporučit filatelii Karlín (p. Thraumb), ale ČSR I nesbírám, tak konkrétně nevím.
Registrovaný uživatel
Také mohu doporučit Filatelii Karlín - kousek od Palmovky (metro B) . Pěkná velká
prodejna , kde vládne sehraný rodinný tým. A také Alfafila - na Václaváku v pasáži Alfa.
Tato prodejna je taková menší, ale někdy je tam docela sranda. Pán disponuje různými
nápoji, to se hned lépe diskutuje. Ale pozor, letos jsem tam ještě nebyl, tak nevím,
zde je vše postaru. Já sice filatelii nedělám (už), ale myslím, že materiálu
budou mít dost.
Moderátor
taho:
Stosek pouze pres internet.
Alfafila: Driv jsem tam chodil rad a casto, i panaka jsem si dal, ale pak se tam zacalo masivne hulit, tak jsem tam vydrzel vzdy jen tak pul minuty (bez dychani) a pak jsem tam prestal chodit uplne, protoze i po te pulminute jsem odchazel nasakly kourem. Porad se tam huli? To musi byt vsechno papirove zbozi vyuzene.
Registrovaný uživatel
vdaka
prave preto som sa pytal, kedze posledne som si nasiel na nete stoseka, prisiel som tam a povedali mi ze jedine cez internet :(
Registrovaný uživatel
Filatelie Flaška taky má spoustu věcí skladem
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Filatelie Flaška taky má spoustu věcí skladem


To jo, ale clovek musi byt hodne obezretny ohledne materialu, ktery nabizi. Navic tam ma blbe svetlo, takze lupa s osvicenim je nutnost :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » predajna Praha

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1