Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » Pretisk pošta Československa 1919

Vykupminci.cz
Numisargo

Pretisk pošta Československa 1919

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj ocení mi někdo tyto známky ? Falza nebo pravé ? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Už to tu bolo písané možno stokrát :
- bežné známky si ocení každý priemerný jedinec, schopný nalistovať si katalóg, ktorých je plný internet. Dnes by už nemal byť problém preklikať sa aj do histórie filatelistických aukcií a na vlastné oči sa presvedčiť, za akú cenu sú takéto známky ponúkané a za akú sa predajú.
- bez podrobnej foto aj zadnej strany známky sa k cene nikto nikdy zodpovedne nevyjadrí.
Ak si nalistujete hociktorý prístupný katalóg tak zistíte, že pri takýchto lacných známkach je v podstate úplne jedno, či sú pravé, alebo falošné.
Registrovaný uživatel
Napríklad aj tu:
http://www.infofila.cz/posta-ceskoslovenska-1919-vyplatni-znamky-z-let-19-s-3-d-1-id-459-cenik-znamek
Tam nájdeš aj 2 a 3. Či tam existujú nejaké "špécie,"to tam nenájdeš.
-s-
Registrovaný uživatel
Dobry vecer prosim vas rad bych se zde zeptal jestli se muze jadnat o nefilatelistickou postu? Ja osobne si to nemyslim ? Ale nevim 100% 😉 druha str,cista. Diky ( jeste mne zajima co znamena vlevo vypsano tuskou MK 1.00 ?) Jinak porto sedi feldpostkate ----postkarte

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den,
není to sice můj obor, ale pokud vím, tak se tyhle známky prodávaly jen na filatelistické přepážce a v ústředně pošt a to ještě s 50% přirážkou k nominálu, takže bych si tipnul, že nefilatelistické zásilky prakticky neexistují. Existují nejspíš jen více či méně divné filatelistické zásilky. Dopisnice bez sdělení jsou poměrně běžná filatelistická záležitost. Ta poznámka tužkou by možná mohla být cenovka, ale netuším.
Registrovaný uživatel
Diky za info no ale myslim ze nefilatelisticke celistvosti s pretiskem PC1919 existuji us jsem Jich par videl tak hezky vecer😁
Moderátor
Podľa mňa 100% filatelistická pošta.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » Pretisk pošta Československa 1919

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1