Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Vykupminci.cz
Numisargo

Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Administrátor
Přiklepni.cz spuštěna a tímto i tato diskuzní stránka. Můžete zde vkládat své poznámky k aukci a náměty. Rádi se jim budeme věnovat a aukci budeme vylepšovat - doplňovat. Zároveň hledáme moderátoři. Kdo by měl zájem? Odměna je od 1 000 do 3 000 Kč kreditu na aukční účet měsíčně - dle náročnosti.
Administrátor
První čísla nově spuštěné aukce - 82 navstevniku - 1169 prohledlých stranek a desitky registrovanych - do vecera nas je minimalne stovka - dokonce uz i prvni prodej pres aukci probehl :-).
Registrovaný uživatel
Tož tak mě tam zmermomocni :) Já to tam budu moderovat jak Marek Eben...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Ale zadne afery jak Leos Mares :-). Napis na email dohodneme podrobnosti.
Registrovaný uživatel
To je dobře už se těšíme až se to pořádně rozjede. Bude to chtít všem koho člověk zná aby na Přiklepni
upozornil aby to vědělo co nejvíc lidí.
Administrátor
Ehh ted jsem treba rozesilal emaily vsem uzivatelum sberatel.com, ale chybou servru to prislo vicekrat. Moc se omlouvam.

Kampan uz jede a docela koukam i na navstevnost - ta je nyni uz 129 na skoro 1500 prohlednutych stranek coz je na prvni den spusteni necekany uspech. Diky za podporu bude to narocny...
Registrovaný uživatel
Náročný to určitě bude ale když budete mít kolem sebe dobré lidi tak to půjde. A ti co jsou tady na sběratel
com tak víme co to dalo za práci to rozjet a zezačátku když budou nějaké chyby tak člověk musí být tolerantní.
Registrovaný uživatel
To neva, my jsme zvyklí že jsi spammer :) No... to bude beztak reklamou, co jsem dal na stránky... jo jo... :P:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
braun viktor napsal
tak víme co to dalo za práci to rozjet


... hih, to mi povídej :) 8) :roll:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Diky za podporu. :-).
Registrovaný uživatel
mám dotaz,když by jsem vyhrál předmět třeba za60kč+poštovné třeba 40kč.ten kredit co mám na účtě v přiklepni převedu nějak na účet,který má prodávající v přiklepni??,

a když by jsem chtěl prodávat a ty poplatky za služby ty by jsem zas posílal na účet přiklepni??
Registrovaný uživatel
Prosím, za jak dlouho se zobrazí předmět? Nebo co znamená Tuto aukci nelze zobrazit! Děkuji.
Administrátor
Nejdrive chci upozornit uzivatele, ze nejdrive se musi aktivovat a overit jejich email a postovni adresa. Na email Vam dorazi kod - vetsina uz vlozila - do postovni schranky dopis tez s kodem pro overeni adresy. Po overeni se teprve aukce stane plne funkcni a je mozne ji pouzivat - zatim si muzete aukce pripravovat - po overeni se spusti.

Honza22 - moc jsem Vas dotaz nepochopil, ale pokusim se dovysvetlit. Kredit je jen jeden a to ten, ktery se Vam zobrazuje ve Vasi uzivatelske casti - kredit. Pokud myslite odmenu za vyhrani aukce ta se pocita z utracene castky bez postovneho. Tedy pokud si koupite predmet za 600 Kc mate narok na odmenu 1% coz Vam po udeleni komentaru pripise na Vas ucet 6 Kc na Vase aukce coz je kredit, ktery se da pouzit pro Vase aukce.
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem tím zjednodušeně říct,jak se budou platit peníze prodávajícímu,když vyhraji aukci??

Promiňte mi za nepřesné uvedení.
Registrovaný uživatel
Placení - tak jako na všech ostatních aukcích. Záleží na dohodě. Převodem z účtu, dobírkou, osobně, PayPal, PayPay, PaySec, Moneybookers atd.
Administrátor
placeni zalezi na dohode jako na ostatnich aukci...
Administrátor
186 unikatnich navstevniku - 2 045 prohlednutych stranek.
Registrovaný uživatel
Dobrý,chápu takže kredit se utrácí za vložení aukcí a služeb.
Administrátor
Honza22 - presne tak - vlozeni aukci je zdarma - pouze zvyrazneni je zpoplatneno a pak provize z uspesneho prodeje...
Registrovaný uživatel
Děkuju všem
Registrovaný uživatel
Tak pomôže s aukciama.?? :roll:
Registrovaný uživatel
;) Vypadá to dobře Zdeny, už jsem se zaregistrovala a hned jsem si tam šupla ze tři aukce. :) Pokud se to dobře rozjede,bylo by fajn numismatiku rozčlenit na vícero podkategorií, pro začátek to určitě není problém,ale až tam bude mraky mincí bylo by to přehlednější. Jinak nemám žádné výhrady, vše je tam velmi dobře popsané. Ještě popřeji mnoho obchodních úspěchů a přiklepni.cz drž se! :)
Administrátor
Diky Miso poslal jsem ti email s informacemi. Ohledne podkategorii nebranim se - naopak budu rad, kdyz padnou dalsi nove navrhy a postupne se to bude rozrustat :-). To plati u vsech sberatelskych oboru.
Registrovaný uživatel
:D Dík Zdendo,už jsem ti odepsala. ;)
Registrovaný uživatel
tak jsem založil aukci v 16 hodin a nezobrazila se mezi probíhajícími aukcemi. Ale když se příhlásím ,tak ji mám jako že běží. co s tím??
_______________
"Tohle je rudej prapor mýho táty... a proti tomu já nemůžu nikdy jít!"
http://www.pitbull.webz.cz/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1