Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Priklepni.cz - logo a nejaky novinky pro nedockave

Vykupminci.cz
Numisargo

Priklepni.cz - logo a nejaky novinky pro nedockave

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
larry napsal
jano789 napsal
nasr*ny bude kazdy az v oktobri nie? ;)
ZJ ma este mesiac cas 8)


no jo, ale podle toho co ty nasrany prodejci pisou na foru, tak uz presouvaji aukce na odklepnuto a necekaji do prvniho LISTOPADu :P

no ano to je pravda ale vecsinou sa jedna o predajcou znamiek a pohladnic ,proste tych co maju korunove polozky a maju ich vystavenych niekolko stoviek ;) to co sa stane s aukrom sa uvidi za 2-3 mesiace
Moderátor
pozeral som na odklepnuto a začínajú pribudať aukcie i v minciach........a o počte registrovaných ani nehovorím...
Registrovaný uživatel
Admin,môj skromný názor prešvihol ste správny čas. :evil:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Admin,môj skromný názor prešvihol ste správny čas. :evil:

grofik ty raz pises po cesky a raz po slovensky :lol:
inak moj nazor to je tiez .mozno admin ZJ vybehne zo svojou aukcnym portalom az ked zavedu poplatky aj na odklepnuto.cz ;)
Administrátor
Jano789 mas dobry nazor, protoze odklepnuto take nebude porad zadarmo - jejich cilem je tez zisk jako u aukra. To u nasi aukce take, ale podminky jsou presne dany hned na zacatku. Takze zadny aukce typu. Ted je vse zdarma pojdte sem. Pak az se to tu rozjede tak si namastime kapsu. Pekne zlehoucka tak jak to ma byt. Podminky dany hned na zacatku. Nic drsneho a nic co by melo okradat prodejce. Proste neco rozumneho. Nemam rad, kdyz se nekdo nekde zabydli - zvykne si tam - udela si dobre jmeno a pak mu zvednou poplatky a cekaji ze prave z tohoto duvodu nepujde jinam a drzi ho tim v sachu. To neni proste fer a proto se nedivim, ze se vsichni bouri...
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 5. 9. 2007, 6:56. »
Registrovaný uživatel
:oops: Jano789;som Slovák pán dal otázku teda takú "uštipačnú",preto som sa snažil odpovedať jazykom akým bola položená,tieto spoločné diskusie sú výborné na zopakovanie si jazyka Českého,inak píšem aj Ruským ,An,De,jazykom,ale nechcel by som zasielať oficiálne listiny mojou gramatikou,to rád požiadam profi.priateľov o službu.Apropó Maďarčina bol Môj druhý materinský jazyk som narodený v oblasti kde sa ráno zdravilo Čokolom jó regelt.ha ha ,ale ha,ale znova opakujem hrdo sa hlásim ku Slovákom. No chcel som niečo ešte Adminovy,to potom pri druhom príspevku. :shock: :mrgreen: :P
Registrovaný uživatel
grofik : dakujem ti za vycerpavajucu odpoved ;) uz mi je vsetko jasne :)
Moderátor
to grofik: dobre vedieť.... :lol: už viem na koho sa obrátiť v prípade prekladu z maďarčiny.... :lol:

teda ak budem potrebovať , môžem potom požiadať?? ;)
Registrovaný uživatel
facctory:rád poslúžim pokiaľ mám čas zájsť na Sběratel.com,je pravda sú dni,že som päťkrát za deň prilepený na webe,žial niekedy prejdú aj dva týždne.preto sa dopredu ospravedlňujem pokiaľ na otázku nezareagujem promtne. :shock: :? :lol:
Moderátor
grofik: ďakujem za ochotu......s prekladom potrebujem pomôcť iba občas....nebudem veľa krát obťažovať ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » Priklepni.cz - logo a nejaky novinky pro nedockave

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1