Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Prodám Českou stokorunu s obráceným vodoznakem

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodám Českou stokorunu s obráceným vodoznakem

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám českou stokorunu kde vodoznak Karla IV. kouká proti (doprava) velkému výtisku jeho obrazu (který kouká doleva)
Bankovka je dle mého naprosto neznaleckého názoru v běžně použitém stavu, žádné výrazné ohyby, žádné trhliny atp. Je z roku 2018.
Pokud máte další dotazy, napište.
Preferoval bych osobní převzetí v Teplicích, či po eventuální dohodě jinak, například v Praze, ale to dle nabídky ceny.
Nabídky preferuji na e-mail: hrobarpetr@gmail.com
Děkuji za dotazy, tipy či rady, zatím jsem podal nabídku sem a na Sbazar :D
Registrovaný uživatel
Poslal jsem při vytvoření tématu i fotku, ale asi byla ve špatném formátu, kdo tedy chce vidět fotky, napište e-mail, nebo sem pošlu odkaz na uploadnuté fotografie.
Registrovaný uživatel
RT3P napsal
Preferoval bych osobní převzetí v Teplicích, či po eventuální dohodě jinak, například v Praze, ale to dle nabídky ceny.
Nabídky preferuji na e-mail: hrobarpetr@gmail.com
Děkuji za dotazy, tipy či rady, zatím jsem podal nabídku sem a na Sbazar :D


Porušujete zde pravidla.

Pokud chcete něco prodat, udejte pevnou cenu!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, narychlo tedy udávám 2000,- Kč, nemám teď čas přemýšlet nad cenou.
Registrovaný uživatel
A co je na ni tak cenneho ze je za 2000kc? Vzdyt toto je bezny tisk ktery ma kazdy v penezence. Doporuciji cist mene nebo radeji vubec clanky na tn.cz a vsemu neverit.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, řešil jsem to ve spěchu, v momentě kdy jsem měl klid si to ověřit mi došlo, že to je takhle v pořádku. Máte bohužel smůlu, ale tn.cz je ten poslední portál, kterému bych něco věřil, snaha o urážku nulová.
Registrovaný uživatel
Prosím o odstranění této nabídky, když to nemohu sám jako autor nabídky. Vypnul jsem si upozornění na další komentáře, nemíním tu porušovat pravidla.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Prodám Českou stokorunu s obráceným vodoznakem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1