Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Prodám pamětní mince 650 let od 1. písemné zprávy o obci Řípec VYDÁNO JEN 300 KUSŮ

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodám pamětní mince 650 let od 1. písemné zprávy o obci Řípec VYDÁNO JEN 300 KUSŮ

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prodám pamětní mince 650 let od 1. písemné zprávy o obci Řípec (Jihočeský kraj, poblíž Veselí n. L.)
VYDÁNO JEN 300 KUSŮ
Cena je 70kč/ks+poštovné
Kontaktujte mě, prosím, na mail
vachakuba@seznam.cz
Jakub Vácha

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No mince to bude asi těžko(nebo ji snad vydala ČNB a oznámila ve věstníku???), takže to bude spíše medaile že, ale vyobrazením dost nepovedená a amatérsky vyrobená jen počítačem asi dle fotky a dle toho bohužel vypadá v jejím provedení zavánějící ametérem na sto honů(i když vesnička to v reálu může být u Veselí n.L. třeba i hezká).
Jinak 300kusů je naopak docela hodně, kdo to mimo obyvatel obce bude kupovat?
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
.
« Poslední úpravu provedl(a) vachakuba v 23. 11. 2013, 17:08. »
Registrovaný uživatel
.
Registrovaný uživatel
Ano.. asi medaile, ohledně návrhu opravdu nevím, kdo jej vytvářel. 300ks, pokud se budeme bavit o sběratelích medailí (v ČR) mi přijde poměrně málo... (na druhou stranu nemám ponětí, kolik sběratelů těchto medailí je, a jestli o ně mají zájem..)
Moderátor
Dracek: I kdyz mas s tou medaili a poctem kusu pravdu, je nutne kvuli medaili za 70 Kc tak prudit? :D
Registrovaný uživatel
To bude poštovné s dobírkou dražší než ta medaile :evil: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Ano...
ale je tu mpožnost platby na účet a pak posílám doporučeně - 40Kč.
Navíc si myslím, že docela malý počet minci hraje velikou roli.
Jakub Vácha

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Prodám pamětní mince 650 let od 1. písemné zprávy o obci Řípec VYDÁNO JEN 300 KUSŮ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1