Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**PRODEJ BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Právě že se žena ruší a kupuje se byt! :-))
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Já bych taky souhlasil s ostatními, že při prodeji vcelku koupí asi jen překupník nebo začátečník. Ale zase rozumím tomu, že nechat si vyzobat rozinky znamená, že zbyde sada běžných věcí, se kterými si pak Rikitan nebude vědět rady... Těžké rozhodnutí. Možná bych raději ukecal ženu, aby slevila z nároků na koupelnu nebo kuchyň... ;)

no osobně bych si z toho nechal asi 1000Kč/1919(na horší časy nebo jako počátek nové sbírky na lepší časy) a ostatní rozprodal na aukru jednotlivě tak na 3-4 nabídky po kusech a malých sestavách u běžných věcí... :?
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Rikitan > nevěšel bych hlavu, na Aukru se prodá časem vždycky všechno (alespoň soudím z vlastních zkušeností), pokud to je nabízeno za nějakou rozumnou cenu (běžné věci nedávat od koruny, dostanou se občas níž, ale už při nějaké ceně pod katalogem, se mi podařilo vždycky všechno prodat), jen je to občas opruz s následnou logistikou (balení obálek, komunikace s kupujícími atd.)
Registrovaný uživatel
nechcete někdo několik kilo aukčních katalogů za cenu sběru? Do Prahy můžu přivést.
Registrovaný uživatel
Já klidně. Před tím mi ale napiš na mnovak55@volny.cz. Jde mi o to, aby tam byly mj. PPP, příp. takové, kde jsou ve větší míře bankovky.
Registrovaný uživatel
Pokiaľ majkl všetko nezoberie, tak mi tiež nejaké kilečko odlož. Odovzdanie v Prahe vyhovuje ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Pokiaľ majkl všetko nezoberie, tak mi tiež nejaké kilečko odlož. Odovzdanie v Prahe vyhovuje ;)


Aj a si s v buducnosti s tvojim dovolenim od teba vsetky tie kilecka pozicam.
Registrovaný uživatel
Openroad, tebe okrem manželky požičiam všetko ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
Rikitan > nevěšel bych hlavu, na Aukru se prodá časem vždycky všechno (alespoň soudím z vlastních zkušeností), pokud to je nabízeno za nějakou rozumnou cenu (běžné věci nedávat od koruny, dostanou se občas níž, ale už při nějaké ceně pod katalogem, se mi podařilo vždycky všechno prodat), jen je to občas opruz s následnou logistikou (balení obálek, komunikace s kupujícími atd.)

Ne, já prodám buď hned a najednou, nebo vůbec. To by se nevyplatilo. Vezmu si hypotéku a sbírka se nezkazí v sejfu...
Registrovaný uživatel
Rikitan napsal
acme2000 napsal
Rikitan > nevěšel bych hlavu, na Aukru se prodá časem vždycky všechno (alespoň soudím z vlastních zkušeností), pokud to je nabízeno za nějakou rozumnou cenu (běžné věci nedávat od koruny, dostanou se občas níž, ale už při nějaké ceně pod katalogem, se mi podařilo vždycky všechno prodat), jen je to občas opruz s následnou logistikou (balení obálek, komunikace s kupujícími atd.)

Ne, já prodám buď hned a najednou, nebo vůbec. To by se nevyplatilo. Vezmu si hypotéku a sbírka se nezkazí v sejfu...


Proc by se to nevyplatilo prodavat po kusech?
I kdyz da nekdo celou sbirku do velke aukce (typu Aurea, Klim), taky to prodavaji po jednotlivych polozkach ...
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Já klidně. Před tím mi ale napiš na mnovak55@volny.cz. Jde mi o to, aby tam byly mj. PPP, příp. takové, kde jsou ve větší míře bankovky.


PPP si zatím nechávám, jsou tam hlavně šumperk, třinec, havířov, liberec, praha, kladno, teplice, jihlava ...

zítra budu dělat na senovážným náměstí 16, hned vedle chodníku cca od 10 hod do 13, pak pojedu do kostelce u křížku na opravu , a zpět přez prahu na hradec, tel 603480879, kdo zavolá či přijede na to senovážný tomu to přenechám
Registrovaný uživatel
Tak to určite neprídem. Ja to viem zobrat len na nejakej aukcii napr. Aurea :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ponukam na predaj tento 10 dinar z roku 1939 je v stave aunc ziadne prelozenia cena je 700 cz postovne v cene platba mozna aj na cesky ucet . v pripade otazok alebo zaujmu kontaktuje na email nejaka dohoda mozno email : d.janco@centrum.sk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Predám bankovky RU platné po vzniku ČSR ,stav nie najlepší,celá sada 25€,je tam aj poštovné.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Získal jsem nedávno omylem navíc tento kousek a tedy zde nabízím.
10 dinar 1926, méně častá bankovka celkem slušný stav bez natržení
Cena 420Kč - poštovné 35Kč ČR, 65Kč SR.
Pokud má někdo zájem, pište mi na: 2002martin@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
dj36 napsal
Ponukam na predaj tento 10 dinar z roku 1939 je v stave aunc ziadne prelozenia cena je 700 cz postovne v cene platba mozna aj na cesky ucet . v pripade otazok alebo zaujmu kontaktuje na email nejaka dohoda mozno email : d.janco@centrum.sk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


cena znizena na 600 cz mozna pripadna aj vymena
Registrovaný uživatel
Zdravím. Ak by mal niekto záujem o 100Kč-1931 s.V za 15eur napíšte na lubos.holbicka@satronet.sk . Horší stav, preložená do kríža, ale hádam ešte niekomu radosť urobí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,

mám k mání bankovku 20 Kč 1919 ve slušném oběhovém stavu. Ocenění nechám na každém, přikládám snad dostatečně reprezentativní fotky.
1800,- Kč bych si představoval jako férovou cenu.
Pokud byste měl někdo zájem, jsem na chybotisky@gmail.com :)

Děkuju

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aktuální stav přihazování na aukci Aurea - viz obrázek (s aukční přirážkou je cena nyní 3.042 Kč a zlatá horečka stoupá! ;) ). (Ještě dnes) nabízím srovnatelnou za 2.500 včetně poštovného. Kdyby snad měl někdo zájem, mail je mnovak55@volny.cz.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nazdar,
Měli by jste někdo zájem o tyhle bankovky:
Hungary 2 (KET) KORONA 1920 - VG
10 KČS, 1960, X 79 a X 26 - VF
20 KČS, 1970 L 13, 1988 E 13 - XF
100 ZLOTYCH 1986 - 1988 (6x) - XF

Případný zájem na erheg@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravim, predávam tieto bankovky, za obe by som si predstavoval 320Kč+ pošta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
a este spolu tychto nemcov za 500Kč+posta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
satestsat121 napsal
a este spolu tychto nemcov za 500Kč+posta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Toto za 500Kč??? :D :D :D :D Jestli za tyto všechny dostanete desetinu (tj. 50 Kč) tak budete ještě rád :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
uz to cesko je prehnane - tak 150Kc mozna .... Nemecko pak zcela mimo, to je opravdu tak na desetine pozadovane ceny.
Registrovaný uživatel
sorry, nechaval som si tu ocenit bankovky a tiez aj pozeral som na nete ceny.. stav je mizerny a cena tiez :D

takze oprava ceny CSR - 150Kč
a to nemecko sa mi neoplati ani vystavovat , a nie to posielat niekomu :)

a diki za opravu
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1