Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**PRODEJ BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
majkl napsal
No, mně z toho plyne jeden závěr: pokud poptával náš nový pan kolega N-kové přebytky Československa, je zřejmé, že již i hodně prostoduchý ví, že má nabízet velmi draho.

Jen pro uplnost - na tomto foru jsem nikdy nic ke koupi nepoptaval.


Dobrý den kolegové, našel by se mezi Vámi někdo kdo by za rozumnou cenu chtěl prodat něco ze svých Nkových přebytků? Sháním toho relativně dost, "snažím" se sbírat ČR a všechny její "předchůdce" od roku 1919 (spíše tak od 1926) :) doteď - zatím mimo Slovenského státu. Mám zájem o perforované i neperforované.

V případě zájmu prosím pište na email: zdenek.zara(ZAVINAC)email.cz Chybí mi toho relativně dost, tak domluva přes email.

Děkuji

asi poptával duch... :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 3. 2. 2016, 8:44. »
Registrovaný uživatel
mischel13 - poptávám já, zdendaz, osočuješ člena se jménem zdenda3. Je to jiná osoba. Chápu jméno hodně podobný, ale příště se radši líp podívej :P
Registrovaný uživatel
zdendaz napsal
mischel13 - poptávám já, zdendaz, osočuješ člena se jménem zdenda3. Je to jiná osoba. Chápu jméno hodně podobný, ale příště se radši líp podívej :P

Kdyz on je "mischel13" tak trosku "jinej" :)
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 3. 2. 2016, 9:10. »
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
zdendaz napsal
mischel13 - poptávám já, zdendaz, osočuješ člena se jménem zdenda3. Je to jiná osoba. Chápu jméno hodně podobný, ale příště se radši líp podívej :P

Kdyz on je "mischel13" tak trosku "jinej" :)

možná jinej, ale sběratel a ne investorem a ještě špatným... :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Obecně: toto není fórum "investiční" ale "sběratelské". Řeší se tu nové poznatky, dohledává se literatura, dávají se sem odkazy na aukce zajímavých (čas od času i cenově, ale primárně málo obvyklých a těžko dostupných) věcí, upozorňuje se na padělky a podvody. Lidé si tady rozšiřují obzory o předmětech sběratelství - v této sekci o papírových platidlech. Viz např. sekce "Naše papírová platidla".

Je pravda, že čas od času sem přijde někdo, kdo si splete dveře, ale většinou rychle pochopí, že se tady nic nového nedozví, všem nám vynadá, jak jsme pitomí a pak za sebou hlasitě práskne dveřmi. Poslední případ je ten, kdy sem nakráčel ten pán (teď nevím, který vlastně), co troubí do světa, že má plné kapsy peněz a všechno to tu koupí. Dobře, každý už to ví, pro obchodníky je to splněný sen o zlatém vejci, mail už je taky zveřejněný - nabídky a tisíce děkovných dopisů se určitě jenom pohrnou. Tak už proboha tuto debatu ukončete. Běžte (myslím toho bohatého z těch dvou) si koupit třeba diamant - ty jsou hodně drahé, takže peníze utratíte rychle. Hlavně ať už máme proboha svatý pokoj a ať toto fórum zase slouží svému původnímu účelu.

Pokud jsem si - jako mnozí - popletl nicky, tak se omlouvám. Není obvyklé, aby tu byly dva tak velmi podobné. Nicméně, poptávat Československo v UNC je relativně pošetilé. Od takové poptávky nelze moc čekat - je toho prostě málo a hlavně, ochota prodávat není. (Viz jedny z mých prvních příspěvků zde, taky jsem takto začal...)
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 3. 2. 2016, 9:55. »
Registrovaný uživatel
zdendaz napsal
mischel13 - poptávám já, zdendaz, osočuješ člena se jménem zdenda3. Je to jiná osoba. Chápu jméno hodně podobný, ale příště se radši líp podívej :P

Snad příště už nebude.... ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
zdenda3 napsal
mischel13 napsal
zdenda3 napsal
V Pickovi je tiskova chyba, 500/1970 ma byt $1100 nikoli $110 (soudim podle toho, ze VF je za $775, cili UNC nemuze byt za $110). A 1000/1980 je za $1900, dohromady tedy za $3000, coz je cca 2750 EUR.

Jinak cennejsi nez 500/1970 je podle katalogu 500/1980 ($1250) a 500/1960 ($1500)

On je Pick plný tiskových chyb!!! 500/1970 je 550,-Euro. 1000/1980 je 1.000,-Euro = 1.550,-Euro!!! Německý katalog bankovek píše jinak, ale když to píše Pick, tak to musí být pravda! :mrgreen: Chtěl bych nakupovat bankovky přes Picka, ale tobě to může být jedno!!! ;) ;) ;)
Nejcenější je 500/1980 za 900,-Euro, potom 500/1960 za 650,-Euro a 500/1970 je za 550,-Euro! ;)

Jedna vec je katalogova cena (at je jaka je) a druha vec je, za kolik se to da realne koupit. Vetsinu FRG jsem koupil na banknoten.de v UNC za cenu podle Picka, a ted 500 a 1000 na Ebay za cenu 10% nad Picka. Pokud se to da sehnat nekde levneji, nenasel jsem kde. Ale tak jsem dal nekomu vydelat, zily mi to netrha. To FRG mam jen pro nostalgii, dam to za sklo a povesim si to na chodbe...

bezne sa predavaju pod kat. cene podla Rosenberga...
http://www.ma-shops.com/pollandt/item.php5?id=7412&lang=en&curr=EUR
http://www.ma-shops.com/zilvar/item.php5?id=5810&lang=en&curr=EUR
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Obecně: toto není fórum "investiční" ale "sběratelské". Řeší se tu nové poznatky, dohledává se literatura, dávají se sem odkazy na aukce zajímavých (čas od času i cenově, ale primárně málo obvyklých a těžko dostupných) věcí, upozorňuje se na padělky a podvody. Lidé si tady rozšiřují obzory o předmětech sběratelství - v této sekci o papírových platidlech. Viz např. sekce "Naše papírová platidla".

Je pravda, že čas od času sem přijde někdo, kdo si splete dveře, ale většinou rychle pochopí, že se tady nic nového nedozví, všem nám vynadá, jak jsme pitomí a pak za sebou hlasitě práskne dveřmi. Poslední případ je ten, kdy sem nakráčel ten pán (teď nevím, který vlastně), co troubí do světa, že má plné kapsy peněz a všechno to tu koupí. Dobře, každý už to ví, pro obchodníky je to splněný sen o zlatém vejci, mail už je taky zveřejněný - nabídky a tisíce děkovných dopisů se určitě jenom pohrnou. Tak už proboha tuto debatu ukončete. Běžte (myslím toho bohatého z těch dvou) si koupit třeba diamant - ty jsou hodně drahé, takže peníze utratíte rychle. Hlavně ať už máme proboha svatý pokoj a ať toto fórum zase slouží svému původnímu účelu.

Pokud jsem si - jako mnozí - popletl nicky, tak se omlouvám. Není obvyklé, aby tu byly dva tak velmi podobné. Nicméně, poptávat Československo v UNC je relativně pošetilé. Od takové poptávky nelze moc čekat - je toho prostě málo a hlavně, ochota prodávat není. (Viz jedny z mých prvních příspěvků zde, taky jsem takto začal...)

Nevim, nakolik moje prispevky sledujes, nicmene kdyz by ses podival do historie, co pisu, tak zjistis, ze jsem nikde nenapsal, jak je nekdo blby ani ze "ted si vas kupim vsechny". Jedine co se deje, ze z nejakeho duvodu "mischel13" porad do me reje, a ja z neho mam prdel.

Jestlize napriklad koupim nekde neco draho, protoze nevim, kde to koupit levneji, a mischel13 misto toho, aby poradil, kde se to da koupit levnejs (nebo neporadil, to samozrejme neni jeho povinnost) mi za to zacne nadavat, tak je to takove spis usmevne. Ale jeste me pak za to blamovat, ze vyvolavam hadky, to uz je kafkarna.

Shrnu svych par diskuzi zde - par fotek do "chlubirny", debata nad gradingem, a to je vsechno. Zadne poptavky, zadne machrovani, hodne jsem tady spise cetl stara vlakna a bylo to pro me velmi prinosne. Nabidnout nemam moc co, aspon jsem si koupil neco na shopu tady, abych podporil a jeste neco koupim.

Chapu, ze treba nekdo ma nejakou hostilitu z nejasnych psychologickych pricin, ale pokud pak tato hostilita je dokonce svadena na me, tak to je opravdu absurdni, asi jako svadet na obet znasilneni, ze byla znasilnena.
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
bezne sa predavaju pod kat. cene podla Rosenberga...
http://www.ma-shops.com/pollandt/item.php5?id=7412&lang=en&curr=EUR
http://www.ma-shops.com/zilvar/item.php5?id=5810&lang=en&curr=EUR

Treba kdyz si tady seradim aktualni nabidku podle ceny sestupne
http://www.ma-shops.com/pollandt/cat.php5?catid=13020&lang=en&sort=preis&desc=desc
Tak 500 a 1000 (do 1980) nevidim a kdyz porovnavam zbytek, tak jsem to koupil za podobne ceny na banknoten.de (a odpovida to +/- cenam v Pickovi)

Treba 1000/1991 jsem koupil za 1100 EUR v UNC, tady je taky za 1100 EUR v I- (coz je asi aUNC v Nemecku?).

Tim nechci se nijak hadat ani vyvysovat, jen to takhle vidim s tema cenama. Pokud jsem preplatil, tak uz stejne nic s tim nenadelam, nekupoval jsem to do sbirky, dam si to za sklo a povesim jako obraz (to neni machrovani, to je proste vyzdoba, ktera se mne libi, jako drazsi obraz).
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
Nevim, nakolik moje prispevky sledujes, nicmene kdyz by ses podival do historie, co pisu, tak zjistis, ze jsem nikde nenapsal, jak je nekdo blby ani ze "ted si vas kupim vsechny". Jedine co se deje, ze z nejakeho duvodu "mischel13" porad do me reje, a ja z neho mam prdel.

Jestlize napriklad koupim nekde neco draho, protoze nevim, kde to koupit levneji, a mischel13 misto toho, aby poradil, kde se to da koupit levnejs (nebo neporadil, to samozrejme neni jeho povinnost) mi za to zacne nadavat, tak je to takove spis usmevne. Ale jeste me pak za to blamovat, ze vyvolavam hadky, to uz je kafkarna.

Shrnu svych par diskuzi zde - par fotek do "chlubirny", debata nad gradingem, a to je vsechno. Zadne poptavky, zadne machrovani, hodne jsem tady spise cetl stara vlakna a bylo to pro me velmi prinosne. Nabidnout nemam moc co, aspon jsem si koupil neco na shopu tady, abych podporil a jeste neco koupim.

Chapu, ze treba nekdo ma nejakou hostilitu z nejasnych psychologickych pricin, ale pokud pak tato hostilita je dokonce svadena na me, tak to je opravdu absurdni, asi jako svadet na obet znasilneni, ze byla znasilnena.

Proč bych ti měl nadávat? Ty tady jen dokazuješ, jak se nováčkovská daň plní v praxi. Místo aby sis pořídil nejdříve literaturu a tu nějakou dobu studoval, tak se vrhneš na nákupy o106 a je jedno co to stojí, tak se nediv, že z tebe mám(e) prdel. A tobě radit? Vždyť tebe to vůbec nezajímá, co tady člověk napíše. Příklad ten Pick, ten už jsem ti 2x vyvracel, ale ten hrách sedí....
A tu svou hostilitu nemusíš vnucovat ostatním, mi tady nikdo psychologické příčiny nemáme, jen nás tady už nějaký pátek dobře bavíš a zadarmo..:mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
A tu svou hostilitu nemusíš vnucovat ostatním, mi tady nikdo psychologické příčiny nemáme, jen nás tady už nějaký pátek dobře bavíš a zadarmo..:mrgreen:

Mluvim jen a jen o tobe, takze se prestan zakryvat ostatnimi. Ostatni jsou uplne v pohode, nikdo jiny se nade mnou tady nesnazi vyvysovat. Par lidi mi poradilo soukrome emailem (diky), protoze se do toho tady nechteli zapojovat, ne kazdy ma naladu na tvoje vylevy.
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
Mluvim jen a jen o tobe, takze se prestan zakryvat ostatnimi. Ostatni jsou uplne v pohode, nikdo jiny se nade mnou tady nesnazi vyvysovat. Par lidi mi poradilo soukrome emailem (diky), protoze se do toho tady nechteli zapojovat, ne kazdy ma naladu na tvoje vylevy.

Moje výlevy jsou pravdivé...ostatními se nemusím zakrývat, mě stačí, že se tebou baví už i na jiných portálech a nejen tady.
Nepotřebuji se nad tebou vyvyšovat, snažím se ti jen ukázat, že z tebe nikdy nebude sběratel...bohužel...jen investor...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Moje výlevy jsou pravdivé...ostatními se nemusím zakrývat, mě stačí, že se tebou baví už i na jiných portálech a nejen tady.
Nepotřebuji se nad tebou vyvyšovat, snažím se ti jen ukázat, že z tebe nikdy nebude sběratel...bohužel...jen investor...

1.
Pravda je jen subjektivni. Nicmene temi "vylevy" jsem mel na mysli obavy tech lidi, ze je zacnes napadat taky.
2.
Jine portaly - sem s nimi, rad se podivam
3.
"Sberatel" je subjektivni pojem, nad kterym se filozofove zamysli jiz cela staleti.Pokud bych citil potrebu se nejak onalepkovat, tak bych se zaradil mezi "milovniky bankovek" (viz. cleneni podle Karla Capka)
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 3. 2. 2016, 11:11. »
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
Tim nechci se nijak hadat ani vyvysovat, jen to takhle vidim s tema cenama. Pokud jsem preplatil, tak uz stejne nic s tim nenadelam, nekupoval jsem to do sbirky, dam si to za sklo a povesim jako obraz (to neni machrovani, to je proste vyzdoba, ktera se mne libi, jako drazsi obraz).

Tyto bankovky (DM, Eura atd.) můžeš koupit už zarámované a ve zlatě(24k). Bankovky časem vyblednou a ztratí barvu...a bude po dražším obraze...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Tyto bankovky (DM, Eura atd.) můžeš koupit už zarámované a ve zlatě(24k). Bankovky časem vyblednou a ztratí barvu...a bude po dražším obraze...

Treba tohle? :)
http://www.aliexpress.com/item/TOP-Grade-Germany-24k-gold-foil-banknote-100-Mark-in-COA-Frame-For-Decoration/32264928801.html
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
zdenda3 napsal
Mluvim jen a jen o tobe, takze se prestan zakryvat ostatnimi. Ostatni jsou uplne v pohode, nikdo jiny se nade mnou tady nesnazi vyvysovat. Par lidi mi poradilo soukrome emailem (diky), protoze se do toho tady nechteli zapojovat, ne kazdy ma naladu na tvoje vylevy.

Moje výlevy jsou pravdivé...ostatními se nemusím zakrývat, mě stačí, že se tebou baví už i na jiných portálech a nejen tady.
Nepotřebuji se nad tebou vyvyšovat, snažím se ti jen ukázat, že z tebe nikdy nebude sběratel...bohužel...jen investor...

to Mischel13 : to vidím na 30.letou válku ;)
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
1.
Pravda je jen subjektivni. Nicmene temi "vylevy" jsem mel na mysli obavy tech lidi, ze je zacnes napadat taky.
2.
Jine portaly - sem s nimi, rad se podivam
3.
"Sberatel" je subjektivni pojem, nad kterym se filozofove zamysli jiz cela staleti.Pokud bych citil potrebu se nejak onalepkovat, tak bych se zaradil mezi "milovniky bankovek" (viz. cleneni podle Karla Capka)

1. Ostatní jsou v pohodě a svéprávní, tak se tady také vyjádří, ale většina sama vidí, že to nemá cenu....
2. jiné portály si najdi sám...promiň, ty si raději nakup literaturu a studuj...
3. ano, to jsi vystihl přesně...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
1.
Prekrucovat umis dobre, to ocenuji

2.
Takze kecas...
Registrovaný uživatel
foceno jen mobilem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
zdenda3 napsal
1.
Prekrucovat umis dobre, to ocenuji

2.
Takze kecas...

2. Ona se většina sběratelů bankovek tady, přesunula na jiný portál...a tam by tvá účast nebyla vhodná, to uznáš sám, jako milovník bankovek....
1. nic nepřekrucuji...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 3. 2. 2016, 11:49. »
Registrovaný uživatel
tady jsou Eura, takto prodávají na ebayi většinu světových měn
další už nefotím...
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to Mischel13 : to vidím na 30.letou válku ;)

já ne...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Ty zlate bankovky mi pripadaji dost priserne a pripomina mi to podobne vytvory v numismaticke oblasti. Povazuji podobne produkty za nutne komercni zlo nabalane na sberatelstvi. Myslel jsem si vzdycky, ze opravdovy sberatel se takovym vecem vyhne obloukem. Ale pokud se to nekomu libi...
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Ty zlate bankovky mi pripadaji dost priserne a pripomina mi to podobne vytvory v numismaticke oblasti. Povazuji podobne produkty za nutne komercni zlo nabalane na sberatelstvi. Myslel jsem si vzdycky, ze opravdovy sberatel se takovym vecem vyhne obloukem. Ale pokud se to nekomu libi...

A na aukru za to dávají až deset tisíc korun! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nabízím těchto 10 dinaru 1994 aUNC k prodeji za cenu jak je na ebayi 40 dollarů , ale raději vyměním za nějakou mou chyběnku .
email je v profilu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1