Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**PRODEJ BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pokud mate na prodej nejake bankovky, zde je muzete nabizet. Pripominam, ze pokud pripojite fotku (tady je navod), sance na prodej se urcite zvysi.
« Poslední úpravu provedl(a) rihav v 25. 5. 2008, 10:30. »
Registrovaný uživatel
mám 100,- Kč bez listu na pravé straně pod hodnotou bankovky. Dále minci 0,10,- z rakousko uhersko roku 1915. Zda má někdo zájem zasílejte nabídky na Luvas@centrum.cz
Registrovaný uživatel
www.bankovky.ic.cz
:-)
Registrovaný uživatel
Nabízím papírové bankovky DESAŤ KORŮN ČESKOSLOVENSKÝCH rok 1960 2 kusy
Registrovaný uživatel
prodám papírovou tříkorunu z roku 1961
Registrovaný uživatel
Nabízím papírovou stokorunovou bankovku z roku 1922. V případě zájmu mě prosím kontaktuje na mailu honzin.v@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ahoj.nabízím 500kč rok 1946,státovku 20kč nevím,z jakého roku.5 korun rok 1949.
dále bankovku mě neznámou...50 marek zelená,je psaná švabachem a je tam napsánoBerlin,den 24.juni 1919.děkuji za odpověď
Registrovaný uživatel
marek81 napsal
Nabízím papírové bankovky DESAŤ KORŮN ČESKOSLOVENSKÝCH rok 1960 2 kusy

Jake serie a jaky stav?
Registrovaný uživatel
honzinv napsal
Nabízím papírovou stokorunovou bankovku z roku 1922. V případě zájmu mě prosím kontaktuje na mailu honzin.v@seznam.cz

Jakou serii a jaky stav?
Registrovaný uživatel
Mám bankovku desať korun československých z roku 1960, je v dobrém stavu a č. série předpokládám :221014.V případě zájmu kontaktujte na e-mail lovenicol@seznam.cz
Registrovaný uživatel
prodám 5 ČSR
Registrovaný uživatel
PRODÁM 5 ČSR halířů - 1922
Registrovaný uživatel
predam 5000 ku slovenskej republiky,rok 1996,mileniovu(zlaty kruzok na vodotlaci)seria A,
Registrovaný uživatel
stav:1/2
Registrovaný uživatel
ked je v tom stave tak si za nu nieco kup ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Nabizím bankovky -1000kčs z roku16.5 1945, 10kčs z roku 4.4.1950, 2 korona(kronen) z roku 5.8. 1914. prosím kontaktujte mě na email milan.petruzela@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj parcuji v bance,již 2x jsme se setkala se zelenou stokorunovou bankovkou,která má žlutý grafický motiv na pravém dolním rohu rubové starně...jedná se o několik málo bankovek,které se z ČNB dostaly do oběhu..tu první jsem vrátila do ČNB.Kdo by měl zájem o tuto dejte vědět na mail :) nika526@seznam.cz 8)
Registrovaný uživatel
Zdravím..,vlastním bankovku ještě za doby T.G.Masaryka...jsem schopna udelat solidní nabídku,kdo bude chtít..v případě pište na mail..barbora.jelinkova@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravim. Zhanam prevazne Rakusko Uhrsko pripradne 1 a 2 emise Ceskolslovenska.Ak nieco mate na predaj,sup foto mailom.Vdaka
notafil@gmail.com
Registrovaný uživatel
Zdravím.
Mám několik bankovek, které nabízím k prodeji.
Odkaz na jejich fotky:http://www.edisk.cz/kategorie/32302/bankovky.html
Pokud budete mít zájem, napište mi na ditka@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny. Měl bych k dispozici několik kusů bankovky 100 korun slovenských, vydání 1940, II. emise. Bankovky jsou neperforované, s dlaždicovým vzorem vodotisku, bez kolku, série A 8. Z oběhu, ale ve velice slušném stavu - oběh je znát jen na drobném ohmatání rohů. Šenfi odhadl její cenu na 350,- Kč (za což mu tímto ještě jednou děkuji), ale přenechal bych ji určitě za 200,- Kč. Pokud by měl někdo zájem, může napsat na Filip.Plasil@seznam.cz. V případě zájmu bych se pokusil zaslat i fotografii.
Registrovaný uživatel
Můžete mi někdo prosím orientačně říci cenu papírové československé dvacetikoruny z roku 1926? Mám jich pár, jsou velice zachovalé (dá se říci jako nové) všechny ze série Bf.
Registrovaný uživatel
Zde jsou okopírované - http://img249.imagevenue.com/img.php?image=29407_ScannedImage-2_122_468lo.jpg
Moderátor
20 Kčs/1926 - série Bf je běžná, za neperforovanou v N stavu tak 150 Kč, na Aukru možná dá někdo víc. Zajímavější jsou série jednopísmenné (tam jsou ceny v tisících), nebo s druhým písmenem v sérii A nebo B (např. Ba, Bb), ty se tiskly v tiskárně Haase - jednou na aukru se ve slušném stavu prodala série Mb za 600 Kč.
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem

má někdo zájem ?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1