Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Prodej mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Prodej mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tolar 1630 KB za 22000 kc je prodany
Registrovaný uživatel
Tolar císaře Leopolda z roku 1701, mincovna Hall. Mírně prohnutý od ražby (válcování), hmotnost 28,85 gramu. Cena včetně pošty 11100,- Kč.

Pište na petr.vychodil@seznam.cz :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prodám tento velmi pěkně zachovalý a vzácný *R dukát neboli zlatého Petra (Pieter d'or) 4.06g
Lucemburkove Václav I český a Johana, 1375-1380

Václav I zvaný český byl synem Jana lucemburského a bratrem Karla IV.
Za originalitu samozřejmě ručím vrácením peněz, mince neměla ouško a je ve výborné zachovalosti. Po domluvě možná osobní prohlídka.
Cena 89.000,-
Mail: akolita(pečenáč)seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dukát rezervovaný.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Dukát rezervovaný.


Nerozumím Martine píšeš že ho máš rezervovaný,ale koupit si ho může pořád kdokoliv...

https://aukro.cz/dukat-lucemburkove-vaclav-i-cesky-a-johana-r-1375-1380-7047811833
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prodám mince 500 Kč Tatra 603. BK i PROOF. Včetně etuí, certifikátů a kapslí (mince z kapslí nikdy nevytaženy). Každý kus za cenu 2999 Kč + poštovné. V případě zájmu mi napište na email anitert84@seznam.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Nerozumím Martine


Nevím co ti na to říct. Vypadá to snad jako snaha mě zpochybňovat. Tak aby ti to bylo zcela srozumitelné... Do pondělí ho má zájemce rezervovaný, což není důvod proč mazat příspěvek na Aukru, pokud by ho tam někdo odkliknul, napíšu mu ať sečka do pondělka. EZ... :roll: myslím že už jsem tady dost dlouho a prodal jsem tady dost mincí za dost peněz na to aby bylo tohle třeba. Teprve z tvojí strany. Pokud nemáš zájem, nedělej si hlavu se mnou, radši se věnuj těm co pro tvé rady teď můžou počítat ztráty na bižu co nakoupili nebo tomu co přišel o 1/4M na mincí co od tebe koupil jako dobrou investici. ;)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Nerozumím Martine


Nevím co ti na to říct. Vypadá to snad jako snaha mě zpochybňovat. Tak aby ti to bylo zcela srozumitelné... Do pondělí ho má zájemce rezervovaný, což není důvod proč mazat příspěvek na Aukru, pokud by ho tam někdo odkliknul, napíšu mu ať sečka do pondělka. EZ... :roll: myslím že už jsem tady dost dlouho a prodal jsem tady dost mincí za dost peněz na to aby bylo tohle třeba. Teprve z tvojí strany. Pokud nemáš zájem, nedělej si hlavu se mnou, radši se věnuj těm co pro tvé rady teď můžou počítat ztráty na bižu co nakoupili nebo tomu co přišel o 1/4M na mincí co od tebe koupil jako dobrou investici. ;)


Proč hned tak rozhořčeně,jen jsem se optal :)
Registrovaný uživatel
Hezký :)
až na ty blbý kecy pána odborníka :D
Registrovaný uživatel
Srry jestli jsi to tak nemyslel. Dneska nemám den tak jsem asi nedůtklivý. Zjistil jsem a ne jen já že s cenou nabízené položky přímou úměrou roste počet blbých komentářů. Tak jsem to asi trošku prepisknul. Tedy pokud jsi to nemyslel ve zlem, omlouvám se.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Srry jestli jsi to tak nemyslel. Dneska nemám den tak jsem asi nedůtklivý. Zjistil jsem a ne jen já že s cenou nabízené položky přímou úměrou roste počet blbých komentářů. Tak jsem to asi trošku prepisknul. Tedy pokud jsi to nemyslel ve zlem, omlouvám se.


V pohodě
Pěkný dukát,cena není špatná.
Ptal jsem se ,kolega po něm pokukuje,kontaktoval mě...
Registrovaný uživatel
:D
Registrovaný uživatel
Prodám tolar olomouckého biskupa Hanibala Schrattenbacha ročník 1722,cena 15.000.Poštovné 100 Kč cenné psaní v rámci ČR.Platba předem na účet.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Prodám tento velmi pěkně zachovalý a vzácný *R dukát neboli zlatého Petra (Pieter d'or) 4.06g
Lucemburkove Václav I český a Johana, 1375-1380


prodano
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Prodám velmi vzácný tolar 1608 Kutná Hora Škréta, druhý známý kus na trhu. Zřejmě patinovany, jinak velmi pěkný. Neměl ouško, 44mm 28,73g
30000,- vc pošty.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jeste pridam aukcni fotku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Prodám tento pěkný Tolar 1624 Graz
Cena je 10 500 Kč včetně pošty (cenné psaní)
Případně osobní předání.
Ouško, nebo podobný zásah mince neměla.

Kontakt: radekdite1@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Protože se mi už jednou kvůli zřejmě nepůvodní patine vrátil, podařilo se mi z něj umělou patinu jemně odstranit odmocenim. Tak jen aktualizuji nabídku a vzhledem k tomu slevim na 26900,-
Znovu zrekapituluji, tolar 1608 Kutná Hora Škréta velmi vzácný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nabízím k prodeji vzácnější 6 krejcar Leopolda I mincovna Praha mincmistr Matyas Waist ročník 1689.Cena 2400,platba předem na účet, poštovné 100 Kč cenné psaní v rámci ČR.Kontakt b.tupy@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Druhá strana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prodáno
Registrovaný uživatel
Prodám tuto vzácnější polturu ( Josef I., 1706, FT, Sedmihradsko ).
Cena je 1900 Kč včetně poštovného ( zašlu na dobírku ).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vzal by som tu polturu,napiste svoj mail,diky
Registrovaný uživatel
muj mail: lbcernunos@gmail.com
Registrovaný uživatel
Dobrý, ponúkam na predaj
VI grajciar 1674 Karel II. Liechtenstein, za 3600 Kč, Jan Lucemburský pražský groš, za 4600 Kč.
V prípade záujmu píšte na
bgabriel8387@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Prodej mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1