Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prodej odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

vložil jsem svoji nabídku do sekce, které se zabývá pouze vojenskými odznaky, tak tedy sem. Nabízím dvě nástěnná pouzdra plná odznaků plus 4-5 krabic odznaků v původních obalech. Dohromady tisíce kusů. Firmy, sport, letectví, automobilismus. Případný kontakt prosím přes vincenzo06@email.cz. Děkuji zdvořile. Fotografie sem vkládat raději nebudu, abych neporušoval pravidla. Rád zašlu mailem.
« Poslední úpravu provedl(a) Vincenzo v 17. 6. 2021, 10:46. »
Registrovaný uživatel
Zřejmě jsi nepochopil proč byl tvůj příspěvek smazán.
Pokud tu chceš něco prodávat, musíš napsat pevnou cenu.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se. Cenu jsem stanovil například na 50 000Kč. Ale rád prodám sběrateli s velmi výraznou slevou. V rámci Plzně a okolí (do 50km) mohu vše dovést.

turtleoverhead napsal
Zřejmě jsi nepochopil proč byl tvůj příspěvek smazán.
Pokud tu chceš něco prodávat, musíš napsat pevnou cenu.
Moderátor
Prodej řádů, vyznamenání a odznaků
Takto zní rubrika. Nejsme zde jako nějaký bazar, odznaky prodávejte na aukru, ale to by pro Vás asi bylo více práce. Pro mně je zase zbytečná práce kontrolovat tyto inzeráty.
Snad v nejlepším případě vždy obrázek a cena opravdu nejsme bazar a zakladatel pán a vládce nemá tyto prodeje v oblibě. Prosím nic nevysvětlujte, nekomentujte, jinak to budu mazat stále a znovu.
_______________
Registrovaný uživatel
Víte co ? Smažte to. Společenství osob, které vy tímto direktivním způsobem korigujete, nic prodávat nebudu. Měl jsem za to, že tu najdu sběratele, kteří rádi rozšíří svoji sbírku. Našel jsem hrst rozkazů, zákazů a arogance, dobře mi tak. Nečekal bych, že na sběratel.com budu silně pobízen prodat raději překupníkovi na Aukru než sběrateli (a klidně za nižší cenu). Něco tu nehraje, že ? Pěkný den všem rozumným lidem.

Altmann napsal
Prodej řádů, vyznamenání a odznaků
Takto zní rubrika. Nejsme zde jako nějaký bazar, odznaky prodávejte na aukru, ale to by pro Vás asi bylo více práce. Pro mně je zase zbytečná práce kontrolovat tyto inzeráty.
Snad v nejlepším případě vždy obrázek a cena opravdu nejsme bazar a zakladatel pán a vládce nemá tyto prodeje v oblibě. Prosím nic nevysvětlujte, nekomentujte, jinak to budu mazat stále a znovu.
Moderátor
Nic mazat nebudu, zatím jste jediný, který nepochopil, že nejsme prodejní bazar.
_______________
Registrovaný uživatel
Zbytečně přísný. Prodeje tady povolené jsou, viz sekce numismatika.
Asi bych volil přátelštější tón k nováčkům.

Vincenzo - pokud by jsi měl nějaké vojenské, podíval bych se. Nebo koupil něco. O ty civilní, podnikový atd. moc zájem není. (i když něco vzácnější být může, z těch fotek nešlo nic moc vidět)
Moderátor
Nechtěl jsem být až tak protivný, ale zde to již bylo přece jen trochu nad rámec. Na aukru je prodej za procenta a zde zdarma. To asi bude ta zásadní věc. Ale uznávám, že jsem to měl přejít, poučení i pro mně?
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Prodej odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1