Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Já tedy vůbec neutším, kolik sběratelů navštěvuje faleristickou sekci, ale protože nám tady chybí téma prodeje, zatímco v ostatních sekcích je pravidlem, rozhodl jsem se ho založit. Zároveň bych poprosil Altmanna jakožto moderátora, aby toto téma označil jako "důležité". Bude pak na první stránce a nezapadne ;)

A má první nabídka:

FRANCIE
Croix de guerre 1914 - 1917
(Válečný kříž)
Cena: 450Kč včetně pošty kdekoliv po republice.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vážený pane kolego. Já zde působím jen jakýsi "Děd Vševěd" označit by to musel admini. Ale jinak faleristiku máme na stránkách Slovenské faleristické společnosti, kde působím jako jakýsi snad knihovník. Moji snahou je poradit, pokud vím, zásadně nic neoceňuji, snad jen utrousím to je vzácné, vzácnější. Pro opravdové faleristy vydáváme časopis Signum, pokud máte zájem, již se to zde i probíralo.

Jinak Váš kříž je krásný, cena více než rozumná.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Altmann: Vy tu pravomoc jako moderátor máte :D
Mezi posledním příspěvkam na stránce a okýnkem "Rychlá odpověď" máte v meziprostoru modrým písmem několik možností jako třeba smazat téma, uzamknout téma a také "označit jako důležité."

Jako "důležité" bych přinejmenším nastavil téma, které jste sám založil (odkaz níže). Faleristika se totiž pomalu zahlcuje tématy typu otázka - odpověď. Pokud bude níže uvedené téma na titulní stránce "Faleristiky" mohlo by to trochu pomoct.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/veskere-dotazy-k-urceni-prosim-vkladajte-sem-14546
Registrovaný uživatel
Ponúkam na predaj túto peknú pamatnú bosensko-hercegovinskú medailu (stuha novodobá). Prípadné ponuky poprosím na k6i6t6o@azet.sk
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 1. 9. 2013, 16:46. »
Registrovaný uživatel
predám etujku na komandérsky kríž LO.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 1. 9. 2013, 16:47. »
Registrovaný uživatel
k6i6t6o: Takhle se zde nechová(porušuješ pravidla fora!), pokud tu chceš prodávat, tak pouze s uvedenou pevnou cenou! Jinak si to dej do aukci k tomu určených.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Ano,aj ja už na takéto inzeráty nereagujem,aj keď by som o to mal záujem,to je potom nekonečné dohadovanie.Aj na iných portáloch sa to rozmohlo.Ja preferujem pevné určenie ceny,a potom vidím či na tomám alebo nemám.
Moderátor
Omlouvám se, neb jsem nezareagovat dříve, je jisté, že u každé nabídky musí být i cenová relace.
Registrovaný uživatel
umaž tam ty jeho mailové adresy...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Já si dovolím upozornit na tu etuji k řádu Leopolda ke kříži pro stupeň omandéra. Je to velká vzácnost a pan kolega by jsitě udělal dobře, pokud by sem vložil kolik za ní požaduje.
Registrovaný uživatel
Všetkým dotknutým sa ospravedlňujem. Nevedel som o podmienke vždy napísať požadovanú cenu. Nikde v tejto sekcii som sa o tom nedočítal.
Moja predstava o cene je cca 400€.
Registrovaný uživatel
Ak sa nemôžu uvádzať ani maily, tak ho vymažte. Uvádzam ho len pre prípadných záujemcov, pretože tam som vždy zastihnuteľný.

Ešte raz sa ospravedlňujem, v prvom rade som seriózny zberateľ, nie priekupník.
Registrovaný uživatel
Predám Řád Františka Josefa, miniatura rytířského kříže, zlato, smalty, originál krabička. Smalt už nie je v 100 % stave. 15000 Kč.
Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, smalt na venci je vypadaný. Cena 5000 Kč.

Je možná výmena za numizmatický " materiál"

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kúpim miniatúru takejto medaily (k6i6t6o@azet.sk):

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahojte všem,

Dnes jsem od kamaráda dostal 2 odznaky československých lvíčků. Netušíte k jaké příležitosti byly vyrobeny?

Myslím si, že žádnou hodnotu asi nemají (o to nejde) protože nemají žádnou značku.

P.S. dopředu se omluvám pokud jsem svůj dotaz položil do špatného vlákna, ale nové jsem zakládat nechtěl když vidím 100 vláken v každém jednu fotku :? myslím, že některé věci by se pohodlně a přehledně vešli do jednoho ;) .

Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Moderátor
Obecně jde o vlastenecké odznaky. Mnohé se vyráběli v době tak zvané 2,republiky ( září 1938-15.březen 1939) vyráběli se i později a lidé je hrdě nosili jako projev jistého odporu. Nosili je takové i podobné po roce 1945 jako projev vlastenectví. Známe i lvíčky vyřezané z mincí. Je to jistý historický doklad jisté doby. Obecně tedy, vlastenecký odznak.
Registrovaný uživatel
Altmanne děkuji za odpověď ;) .
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Zdravím,prodám smaltovaný R-U odznak "Zemská jednota v král.českém-soukr. úřadníku".Původně zlacený,které se zachovalo jen místy.
Cena: 400 Kč ( + 80,- poštovné)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
k6i6t6o napsal
predám etujku na komandérsky kríž LO.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Zdravím, je ta etujka ještě k mání?
Moderátor
Co já vím, je již prodaná, podívejte se na stránky Slovenské faleristické společnosti. Napište mi, něco bych pro Vás měl.
Moderátor
Karel I. (1916 - 1918)
Vyznamenání za statečnost, stříbrná medaile II. třída
Stav je bohužel horší
Cena: 400Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud má někdo zájem, mám nyní na prodej
Marie Terezie, medaile za úspěchy(pilnost) 1776
V dnešní době již poměrně vzácná zejména s původním ouškem(většinou uštípnuté).
Cena 1000Kč
Pošta CPS 50Kč ČR, 85Kč SR.
Pokud má někdo zájem, pište mi na: 2002martin@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Já musím pana kolegu podpořit, neb medaile je celkem vzácná a hlavně její cena je více jak rozumná a tak honem rychle. Je to i vzácnější typ 8)
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=53&t=2305

Obrátil se na mě kolega s nabídkou uherského řádu rytířů zlaté ostruhuhy. Řád je velmi pěkně popsán v knize pana Fr. Koláčného str. 291-292. Je jisté, že tento kus je pozdější ražba případně ražba pro potřebu sběratelů. V případě zájmu píšte přámo na uvedený meil

Podívejte se na odkaz jsou tam i obrázky
Moderátor
Tak to jste mně dostal,. Pravidla musím sám respektovat, ale já se do cenové politiky nerad míchám. Víte, tyto věci, se pohybují v rozmezí od 15000-20000Kč. Tak tedy se nejprve omlouvám a doufám,že jsem to trochu vylepšil, ale určitě bude dobré kontaktovat toho mého kolegu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1