Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pochybuji, že vám někdo dá i těch 150 Kč, cena poštovného na aukru předčí cenu odznaků, tak to bohužel je.Jinak pro Altmanna, přesunul jste celou složku do odznaků..
Registrovaný uživatel
To chápu, proto k tomu dám cca 30ks jiných odznaků(vzorný kuchař a spojař atd.).Zas vyhodit by bylo asi škoda.Ten odznak s jelenem je co?Děkuji
Moderátor
Jo -ano, nechápu jak se mi to povedlo, ale co hůře, neumím to vrátit a tak volám SOS.
Pimpo - pozor, Vzorný kuchař je dosti drahý odznak a spojař také, raději to nafoťte, to jsou již tisíce!
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 18. 12. 2016, 16:31. »
Registrovaný uživatel
Nepředpokládám, že by pimpo nafotil bezcené odznaky a trumfy si nechal,Má velké prd....Připomíná mi to chování mé 5 leté dcery.
Moderátor
Já musím jako moderátor být poctivý, možná máte pravdu, ale možná si on testuje naši poctivost. :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Tak za 1. Ptal jsem se, zda někdo neví co je to za odznak s jelenem. 2. Pane Mint, dle vašich odpovědí(pochybuji,nepředpokládám atd.) soudim že budete velice nedůvěřivý a také melancholický.Vyfotil jsem pouze odznaky které neznám, a čekám normální odpověď od normálních, dospělích lidí.Bohužel pochybuji a nepředpokládám, že do této skupiny spadáte.To víte prd vy o mé sbírce všeho možného co vlastním po mém dědovi, to kdyby jste věděl kdo byl můj děda a co vše dokázal, tak si sednete na prdel..Projel celej svět, zanechal tu spostu hodnot pro celou společnost nejen pro mě, a nikdy nezapomenu na jeho vzpomínky které mě vyprávěl.Raději nekomentujte, to raději se věnujte své dceři a trochu přemýšlejte než opět něco napíšete.
Registrovaný uživatel
Už na ní sedím...Zřejmě jste měl ke svému dědovi velice kladný vztah, když jeho sbírku chcete rozprodat na Aukru...
Registrovaný uživatel
Ano, měl jsem kladný vztah ke svému dědovi.Dokonce si děda přál pokuď něco nechci, nesbírám, nepořebuji abych dal, prodal dále.Pane Mint, klidně si tu rejpejte do lidí, vaše rozhodnutí..vaše povaha..
Registrovaný uživatel
pimpo napsal
Ano, měl jsem kladný vztah ke svému dědovi.Dokonce si děda přál pokuď něco nechci, nesbírám, nepořebuji abych dal, prodal dále.Pane Mint, klidně si tu rejpejte do lidí, vaše rozhodnutí..vaše povaha..

#173 ?
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem tady úplně nová, ni nesbírám. Naopak mám doma cca 350 ks různých odznaků a nevím, jak a kde nejlépe prodat. V podstatě nevím ani, jakou hodnotu mají. Jsou to samé staré odznaky. Jsou tam odznaky sportovních klubů, měst, tehdejších podniků, řády práce, odznak Jana Husa, Lidic, Terezína, nějaké ruské odznaky, i z roku 1969. Pak odznak MS 1970 Vysoké Tatry, odznak To chce klid se Švejkem, pak i ruský odznak rok 1951. Prostě opravdu od všeho něco. Nejraději bych prodala jako celek.
Registrovaný uživatel
Musíte to nafotit, jinak nic neprodáte
Moderátor
KJitka
Opět další příspěvek, který se opakuje. Pošlete obrázky, rádi Vám to ohodnotíme. I v prodeji do aukra musíte vložit obrázky. Chceme Vám pomoci, ale prosím poslouchejte co se zde píše. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Chcem predať gombíky R-U.Možno,niekto ocení,alebo poradí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ešte

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ešte

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
možno,niekto má skúsenosti aj s takým zberateľským materiálom.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Plukovní knoflíky se prodávají kolen 120 Kč za kus, námořní 50, ale vidím tam i nějaké zajímavé kousky a to už musíte řešit jednotlivě.Jinak moc zajímavá a pěkná sbírka.Doporučuji prodávat po sestavách, popř.po kusech.Když to prodáte vcelku, nikdy za to nedostanete takovou cenu, jakou to má.
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Plukovní knoflíky se prodávají kolen 120 Kč za kus, námořní 50, ale vidím tam i nějaké zajímavé kousky a to už musíte řešit jednotlivě.Jinak moc zajímavá a pěkná sbírka.Doporučuji prodávat po sestavách, popř.po kusech.Když to prodáte vcelku, nikdy za to nedostanete takovou cenu, jakou to má.

Pán kolega,super!To znamená každý gombík odfotiť -avers,revers a na aukro?Aj gombíky sa zbierajú a sú likvídne?Čo to znamená -zajímavé kousky?Pomenujte aspoň jeden.Ešte raz vám ďakujem za radu.
Registrovaný uživatel
To záleží na Vás, já osobně bych udělal konvoluty, např.po 10 z čísel, po 10 námořnické atd. Samozřejmě, že se knoflíky sbírají.Mě zaujali kousky vyšité dracounem, máte tam také Karlův čepicový odznak
Registrovaný uživatel
Mint napsal
To záleží na Vás, já osobně bych udělal konvoluty, např.po 10 z čísel, po 10 námořnické atd. Samozřejmě, že se knoflíky sbírají.Mě zaujali kousky vyšité dracounem, máte tam také Karlův čepicový odznak

Pokúsim sa to urobiť podľa toho,ako ste mi to poradili.Na aukro Vojenské do 1914 som veľa gombíkov v predaji neobjavil.Na medzinárodných fórumách sa mi neozvali.vy ste jediný.Popozerám aj ebay,či tam sa také veci predávajú.Karol je lepší ako Frantík?Videl som Frantíka,že sa objavuje.
Registrovaný uživatel
Na Aukru dejte vojenské a pod tím se Vám oběví přimo knoflíky.Myslím si, že Karel je na stejno, záleží na zadní straně, v jakem stavu jsou pacičky..
Registrovaný uživatel
Chceli ste ma povzbudiť.Pozeral som to oddelenie-Knoflíky.Nehýbe sa to tam veľmi.Zrejme to odložím na neskôr a skúsim nejaké odznaky a vyznamenania.
Registrovaný uživatel
Pokud byste chtěl vše prodat v cenách jak píše Mint, nabízím se.
jori@email.cz
Registrovaný uživatel
Knoflíky jsem pár let sbíral,ceny se pohybují, tak jak jsem uvedl, každopádně bych tam viděl cca 10 kousků, které bych pod 400 Kč za kus neprodával(jedná se o knoflíky vyšité dracounem),Modrý námořník 500 Kč,ale samozřejmě záleží na stavu...Pak tam máte kousky s RU orlicí, ty se prodávají 80-100 Kč, jestli dobře vidím, je tam i jeden stříbrny(300 Kč)Ale vše také záleží na stavu(promáčkliny, očka, pěkně značený výrobce)Pokud by jste měl zájem prodat orlici a toho Karla, napište na cmp@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Chalani-hoši,ďakujem.Určite budem kontaktovať.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1