Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » prosba o cca cenu

Vykupminci.cz
Numisargo

prosba o cca cenu

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím zde jsoucí, chtěl bych prodat toto osmero Janíků...neporadil by mi někdo pod jakou cenu nejít?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nejsem odborník ale jelikož jednoho taky mám, tak jsem si všiml, že na 39. AUKCE - 3. 12. 2011
Sbírka českých mincí a medailí Dr. Hugo Poláka se vydražili 2400-2600kč ale byli lepší a aukce byla mimořádná
Registrovaný uživatel
taki: nevhodné přirovnání...
navíc z fotek nelze říci jistě typy a mimo dva kusy jsou stavy dost špatné...
pro srovnání cen rámcově u běžných variant se podívej na ukončemé aukce na aukru a uber cca 20-30% z konečných cen
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Vetsinu typu z fotek odhadnout lze. Zdaji se tam byt hlavne Cast. I.1 a VI. 36 - tedy bezne typy...
Registrovaný uživatel
Jedna osoba ,(...nevím , jestli sběratel,či -prodám dál...), mi za ně,pokuď je nechám všechny nabízí max.900/ks...takže ...brát, nebo radši otálet?...
Registrovaný uživatel
pokud jde o běžné typy, pak je to dle mne zajímavá cena...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Za 900Kc/kus by to byl dobry obchod...
Registrovaný uživatel
Dle mého se dají prodat na Aukru i za více než-li 900 Kč/ks.
(Po vyčištění ještě za více ;) )
Registrovaný uživatel
Ten prvni v prostredni rade urcite, na druhou stranu ten vlevo nahore a vpravo dole tak za 400Kc max (pokud se vubec proda). Druhy a treti v horni rade pres 900Kc tezko. Tj. prumerna cena tech plus minus 900 neni uplne mimo. A i kdyby se na Aukru dalo ziskat o neco vic tak to asi nepujde prodavat vsechny kusu najednou, mate transakcni naklady atd...
Registrovaný uživatel
S tím čištěním radši nebudu riskovat, nemám zkušenosti a nerad bych zhatil tato díla předků...
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Za 900Kc/kus by to byl dobry obchod...

S tím mohu jen souhlasit.

PS: co má ten poslední na reversu za rozdělovací znaménko? Není tam kytička?
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 8. 12. 2011, 17:49. »
Registrovaný uživatel
I když nejsem odborník na dnešní ceny PG, jak pozoruji trh, rychle to kupci doneste, než si to rozmyslí, protože konvolut obsahuje i mince v hodně špatné zachovalosti.
Registrovaný uživatel
Myslím ,že nemá kytičku, jen samé prstýnky...
Registrovaný uživatel
myslím, že průměrná cena tak 900Kč/kus je OK. Některé jsou za víc, některé zase za míň. Ale pro posouzení by bylo lepší poslat kvalitnější fotky, nejlépe každého kusu zvlášť. Mně osobně se tam líbí tak 3 kusy. Kdyby to nevyšlo a prodával jste zvlášť, a nebo jste jen chtěl poslat lepší fotky, tak můj mail je: mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pokud je někdo chce vzít všechny za 900 Kč/ks, tak neváhat a prodat.
Lepší cenu z toho nedostanete ani jednotlivým prodejem.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Moderátor
Niektoré sú slabšie, ale vedeli by sa na Aukre v aukcii streliť všetky za lepšie ceny ako je 900,-Kč. Pokiaľ by sa mince pekne nafotili a hodil by sa pekný popis, tak by sa tie mince predali cca za 1000-1200,-Kč, samozrejme niektoré viac, niektoré menej. Mám silný pocit, že toto nie je najlepšia fotka a tie mince sú v celkom slušných stavoch.
Registrovaný uživatel
Pokusím se to rozfotit, ale nemám stativ , tak to zkusím uklidnit nějakou tou dvoudeckou vínka...:-)...
Registrovaný uživatel
Ta cena 900,- za kus v průměru je hodně dobrá. Jsou tam kousky co mají vyšší cenu ale i podstatně nižší. Jinak cena u takového konvolutu a obecně u takových mincí (PG a jiné) je hodně subjektivní. Z dvaceti lidí Vám každý řekne jinou cenu.
Registrovaný uživatel
málo vínka-líp to nedám...jako omluvu přidávám ještě poslední dva na určení...
Registrovaný uživatel
tak znovu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pokračování

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A ty poslední na určení

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tie 28-ičky za sebou idúce majú pekný reverz a je jasne vidieť rozdiel v prevedení leva na týchto dvoch minciach, ktoré sú však podľa Castelina jeden variant. Ide o mince 5 a 6. Prvá spomínaná má leva ktorého Hána nepopisoval, pripadá mi to taký hybrid medzi typmi I. a II.? Druhá minca má typického vysokého leva typ II. Rozdiel je aj v písme a na týchto grošoch je pekne viditeľný; na prvej minci má písmeno S špicaté ukončenia ohnuté do tvaru harpúny, písmeno S na druhej minci je odlišné.

Ale to som odbočil... stále som presvedčený, že by sa dali mince predať lepšie ako priemer 900 za kus, aj keď sa jedná o bežné typy. Určite by to nevyhodilo ohromujúcu sumu, ale viac ako 900 za kus určite.
Registrovaný uživatel
dva slušné stavy, pak jeden lepší typ, ale jinak zbytek dost bída...

Průměrem bych řekl nad těch 900Kč/kus v součtu nebudou, takže bych to té nabídce prodal! ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 8. 12. 2011, 22:25. »
Registrovaný uživatel
Posledni jsou taky zajimave - mohla by to byt IV.24/25 a V.27. Myslim, ze by se mohlo dat ziskat o neco vic nez 900 (v prumeru za kus)...
« Poslední úpravu provedl(a) xjert01 v 8. 12. 2011, 22:27. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pražské groše » prosba o cca cenu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1