Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » prosba o cca cenu

Vykupminci.cz
Numisargo

prosba o cca cenu

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A co to rozdělovací znamínko na posledním obrázku, je to špatně vidět , ale tady na mincičce mi to opravdu připadá jako kytička...
Registrovaný uživatel
Přikláním se k xjert01 ;) : Myslím že kdybys to prodával po kusech v globálu by to bylo asi více. :lol:
Avšak bez záruky. :roll:
Moderátor
horalman napsal
A co to rozdělovací znamínko na posledním obrázku, je to špatně vidět , ale tady na mincičce mi to opravdu připadá jako kytička...


Trojlístok so stopkou?
Moderátor
poslední je Cn 36 - je tam lilie - taková ta menší
předposlední má na rubu dva kroužky - Cn 23 ? (asymetrie v Castelinovi překlep? tisková chyba? )

je to zajímavý soubor
zachovalost něktterých kusů dobrá, některých slabší
Registrovaný uživatel
jacx: souhlas - pri zvetseni fotky je ta lilie zrejma. Nicmene to, ze prumerna cena by mohla byt nad 900 Kc zustava...
Registrovaný uživatel
Tak to sem sám rád...moc Vám všem děkuju !!!..., a když nepřidá , bude bez...
p.s.: hluboká poklona Vašim znalostem
Registrovaný uživatel
"když nepřidá" , tak mi napiš na wo244@centrum.cz. Já mám jen jednoho PG a je mu smutno. tak bych mu přikoupil společnost :)
Registrovaný uživatel
..hm, ty dva poslední jsou zajímavější a také je ještě nemám, takže kdyby se nakonec neprodaly, tak mám určitě zájem ;)
Registrovaný uživatel
Tak opět zdravím zde jsoucí...za to osmero Janíků jsem si dovolil říct o "desítku", čímž sem neuspěl, proto( i s omluvou těm , kteří poslali e.mail ,ať se ozvu) nabízím je k prodeji zde..., pokuď by měl někdo zájem ..., jste-li někdo poblíž trojuhelníku Praha-Liberec-Hradec Králové, můžu s nimi i přijet(byl bych radši , ať to nejsou nějací zajíčci v pytli)...horalman@email.cz...
Registrovaný uživatel
Uz jsem se ti prihlasil na mail na nejake P-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pražské groše » prosba o cca cenu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1