Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosba o identifikaci autorů

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o identifikaci autorů

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Stani: mně to taky nepřijde jako zaspamované téma, naopak je to docela zajímavé, aspoň si myslím...
---------
Wjeme: moc jste mi to nevyjasnil, právě vzhledem k tomu konkrétnímu obrazu, okolo kterého se naše diskuze točí. Označujete ho jak za kubizující, tak svým (oprávněným) hodnocením upřesňujete, že jde vlastně spíš o neo-kubismus.... jak je vidět červená tenká linie mezi těmito pojmy může být fakt hodně tenká... ;)
Registrovaný uživatel
[quote=Wjem

Druhý obraz - kubizující zátiší, vliv Filly a spol. Autor neurčitelný..

Ja som napísal,že druhý obraz z príspevku od Zero by mohol byť K.Zahrádka.Vysvetlím,čo ma k tomu viedlo. Zero uvidí,že snaha bola. ;)
Obr.1-zrejme najpoužívanejší podpis KZ .Ten to asi nebude :D .Ale na obrázku v odkaze (príspevok #3) sa mi pri márnej snahe o zväčšenie zdá signatúra iná,podobná tej ,na ktorú sa pýta Zero.Posúďte sami.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
stani napsal
[quote=Wjem

Druhý obraz - kubizující zátiší, vliv Filly a spol. Autor neurčitelný..

Ja som napísal,že druhý obraz z príspevku od Zero by mohol byť K.Zahrádka.Vysvetlím,čo ma k tomu viedlo. Zero uvidí,že snaha bola. ;)
Obr.1-zrejme najpoužívanejší podpis KZ .Ten to asi nebude :D .Ale na obrázku v odkaze (príspevok #3) sa mi pri márnej snahe o zväčšenie zdá signatúra iná,podobná tej ,na ktorú sa pýta Zero.Posúďte sami.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem



Ty obrázky, zejména druhý a třetí jsou příliš malé. Nic moc se z toho nedá usoudit, akorát, že to barevně a kompozičně připomíná italské futuristy...
Registrovaný uživatel
http://www.mbudejovice.cz/karel-zahradka/d-443727

Viem,že je to malé.Uložil som si obrázok na plochu a tam ho troška "natiahol".Moc to síce nejde,ale zväčšil sa.Poslať sa mi to ale nedá.Tam je tá signatúra určite iná.Podobná (?) tej na zátiší.A píše sa tam,že:
"Později se v jeho kresbě i malbě projevuje expresionismus, někdy i kubismus."
Zrovna na niečom takom pracuje.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Oprava!
Porovnávam neporovnateľné.Signatúra Zahrádka na prvom obrázku je asi iného KZ.
To by musel mať autor zátišia v roku 1970 skoro 100 rokov.(92) :oops: :oops:
-s-
Registrovaný uživatel
Ahoj Stani- děkuji za snahu, i ostatním. Ten Zahrádka už je jistý a potvrzený od majitele obrazu. Děkuji.
Registrovaný uživatel
No vidíš..A že spamovanie.. :roll: :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosba o identifikaci autorů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1