Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosba o pomoc a radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o pomoc a radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás. Chtěl jsem pomoct s identifikací odznaku. Ať dělám cokoli, Web mi stále hlásí, že obrázek je velký a nejde zpracovat. Přes ulici to fakt fotit nehodlám. Může mi někdo poradit, na koho se obrátit? Díky Zdeněk
Registrovaný uživatel
Obrežte,aby bol aspoň jeho fragment.Aj podľa toho sa dá určiť.Alebo ho opíšte.
Registrovaný uživatel
Dobrá, snažím se alespoň o ten fragment. Jinak se jedná o odznak představující padák mezi křídly orlice se skloněnou hlavou. V pařátech drží meč. Na averzu je jehlice (podobná zavíracímu špendlíku). Materiál pravděpodobně zinek. Velikost cca 7/4 cm. Ať dělám cokoli, je to na nic. Ten Web je voĺaký čudný.
Moderátor
Připomíná mi to Italii, ale bez obrázku to nejde.Pošlete mi to na meil, já to sem vložím.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmanne, máte pořád stejný mail? Já už posílal pár mailů a bez odezvy, tak jestli náhodou nespadly do spamu :)
« Poslední úpravu provedl(a) lossak v 19. 1. 2021, 19:06. »
Registrovaný uživatel
Citovat
Zdravím Vás. Chtěl jsem pomoct s identifikací odznaku. Ať dělám cokoli, Web mi stále hlásí, že obrázek je velký a nejde zpracovat. Přes ulici to fakt fotit nehodlám. Může mi někdo poradit, na koho se obrátit? Díky Zdeněk


Já si vždycky otevřu program malování a změním velikost třeba na 50% (na liště nahoře vlevo) a uložím jej zmenšený. Není to možná moc elegantní, ale když jsem na různých počítačích tak malování je všude (poznámka pro hnidopichy: samozřejmě pokud tam jsou Windejsi :D )
Moderátor
lossak napsal
Altmanne, máte pořád stejný mail? Já už posílal pár mailů a bez odezvy, tak jestli náhodou nespadly do spamu :)


Ladislavaliev@atlas.cz

zde pište!
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
lossak napsal
Altmanne, máte pořád stejný mail? Já už posílal pár mailů a bez odezvy, tak jestli náhodou nespadly do spamu :)


Ladislavaliev@atlas.cz

zde pište!

Dorazil mail?
Moderátor
Zde je ten obrázek co jste nemohl vložit. Vypadá to na Itálii, al poválečnou.


Meil dorazil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Díky za pomoc. Budu rád za každou další informaci.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Prosba o pomoc a radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1