Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Prosba o určení groše

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o určení groše

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o určení této mince.Předem moc dík.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Čtu tam Václav IV., ale podstatně zajímavější je ta kontramarka. Mohl by jsi sem dát pouze detail té kontramarky?

Rozhodně neprodávat prvnímu zájemci a počkej si na reakci více lidí!!!

Určitě bude i zajímavá i informace odkud tato mince pochází.
Registrovaný uživatel
Tipnem si ; kontramarka Jihlava.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
asi to bude Jihlava
Registrovaný uživatel
jihlavský ježek
Registrovaný uživatel
ta mince není moje ale kamarada a uvidím ho až v pondelí.Jakou myslíte že by mohla mít cenu??
Registrovaný uživatel
osobně si myslim tržní cena podle zájmu sběratelů, muže to být v řádu několika tisíc možná i více
Registrovaný uživatel
Nejakou tisicovku asi ano. Z obrazku se zda jakoby minci nekdo drhnul (?).
Jinak tento kus pod polozkou 2716 se prodal za 13tis. Kc + poplatky, ten mel ale krome Jihlavy jeste kontramarku Regensburgu (Rezna): http://www.aurea.cz/katalog19/19kat2701.htm.
Registrovaný uživatel
Jo jo ale rok 2007 takže cena bude někde jinde. :roll:
Registrovaný uživatel
sgtbarns: pošlete mi lepší fotku detailu té kontramarky z obou stran. Případně bych měl zájem o koupi nebo výměnu, pokud by byla mince k dispozici. Můj mail: mince01@seznam.cz. děkuji
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Moderátor
pavelgregor napsal
Určitě bude i zajímavá i informace odkud tato mince pochází.


ano zajímavé - v kontextu s reakcí pavlagregora bych měl prosbu o kontakt na mail ( cihlar.j zavinac seznam.cz)
Registrovaný uživatel
kptjaros napsal
Jo jo ale rok 2007 takže cena bude někde jinde. :roll:

Uplne jisty bych si nebyl. Ceny se pohybuji v nejakych cyklech a v pripade grosoveho obdobi mi prijde jako by posledni rok dva nastal urcity utlum. Samozrejme to je jen muj osobni pocit. V kazdem pripade zavrhnout cenu z roku 2007 s tim, ze je mimo asi nelze- tedy pokud nemas k dispozici neco aktualnejsiho ;).
Registrovaný uživatel
v žádném případě ten groš s kontramarkou nechci spochybnovat,že je pravý,ale kontramarce na PG bych věřil jedině kdybych ho sám našel. ;)
Moderátor
Právě proto jsem chtěl detail kontramarky. Ukládám si je do databáze, takže by mně to zajímalo, jak se liší od těch, co mám. Uvidíme. Třeba ji sem majitel dá.
Groše nesbírám, ale ze zvědavosti by mně to zajímalo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pražské groše » Prosba o určení groše

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1