Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny hledače a sběratele vltavínů a milovníky minerálů a prosím o radu tohoto Vltoše je to krásný kousek kterej se jen tak nevidí Váha 50,16 gr a je opravdu celkem tlustej a hodně ježkovitej,skulptace je hezká...jsem rád za každou radu děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je hodně fajn vltavín, nejsem sběratel vltavínu, ale podle mě to má cenu i několik desítek tisíc ;).
Registrovaný uživatel
Pekný kúsok - blahoželám , cena určite bude pomerne dosť vysoká ,len nájsť správneho kupujúceho.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Vltavín je pěkný, kdyby jste ho chtěl prodat, tak se ozvěte, že bych si udělal ježíška.
Můj mail lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak děkuju za rady moc jich není ale i tak mám představu nějakou aspoň o tom jak je vltavín cenný,on jinak vypadá na fotce a jinak ve skutečnosti,ve skutečnosti je hezčí a je vidět jak je tlustej to na fotce moc poznat nejde.
Registrovaný uživatel
[quote=Vltaviny]
Tak děkuju za rady moc jich není ale i tak mám představu nějakou aspoň o tom jak je vltavín cenný,on jinak vypadá na fotce a jinak ve skutečnosti,ve skutečnosti je hezčí a je vidět jak je tlustej to na fotce moc poznat nejde.
[/quote

Dobrý den 300-500Kč/g,záleží jestli není někde ťukanec.[/quote=Vltaviny]
Registrovaný uživatel
Krásny kúsok nájsť taký nepredal by som ho ani za nič, gratulujem
Registrovaný uživatel
Tak Vám děkuju
Registrovaný uživatel
..to je opravdu macík :-) gratulace!
Registrovaný uživatel
Děkuji Vám...ani nevím jestli ho chci prodat může se stát že už nikdy takovej kousek nenajdu
Registrovaný uživatel
Vltaviny napsal
Děkuji Vám...ani nevím jestli ho chci prodat může se stát že už nikdy takovej kousek nenajdu

Je to veľmi pravdepodobné, že nenájdeš. Ja ak by som predával tak až druhý podobný nález a asi ani ten by som nepredával. Radšej si ho nechaj :)
Registrovaný uživatel
Vltaviny napsal
Děkuji Vám...ani nevím jestli ho chci prodat může se stát že už nikdy takovej kousek nenajdu


Určite sa nájde , ale niekto iný to bude.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pěkný a velký kus, máte štěstí! Určitě bych bral do sbírky - pokud se rozhodnete prodávat, dejte vědět cenu na můj email: airtravel@volny.cz

Hezké Vánoce všem!
Meteor22
Registrovaný uživatel
Vhodný aj do zbierky - to je pravda , ale na prívesok ešte lepšia voľba.
Osadenie bez poškodenia je možné , až mi tečú slinky ako by to krásne vypadalo. :shock:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Čau,
je to moc pěknej kousek s dobrou hmotností.. Kdyby ses rozhodl, že ho prodáš, dej vědět na email : pilkahonzik@seznam.cz Měl bych zájem i o jiné kusy, kdyby byly k mání, vltavíny sbírám už několik let.. Zdar
Registrovaný uživatel
Mám tu ještě pár zajímavejch kousků třeba talhe rarita kapka váha 45gramů jakou může mít tak cenu?Lokalita Chlum ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další foto kapky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahojte chcem sa spýtať tat ci existuje daka lokalita na vltaviny aj na Slovensku??? Ja len ked vsetko čitam, ze v CZ. Dakujem. :roll:
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 4. 1. 2015, 13:23. »
Moderátor
miki01 napsal
Ahojte chcem sa spýtat ci existuje daka lokalita na vltaviny aj na Slovensku??? Ja len ked vsetko citam , ze v CZ. Dakujem. :roll:


Miki01: Volá sa vltavín preto, lebo jediné nálezisko je okolie rieky Vltava v ČR.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 4. 1. 2015, 13:26. »
Registrovaný uživatel
miki01 napsal
Ahojte chcem sa spýtat ci existuje daka lokalita na vltaviny aj na Slovensku??? Ja len ked vsetko citam, ze v CZ. Dakujem. :roll:


to miki01 ; na SK nájdeš kvalitné obsidiány , drevné opály vo vysokej šperkárskej kvalite , občas ametyst a lokalitách na mramor občas korundy - safír ; modrý a zelený do veľkosti 1cm a občas pekné nugetíky aj 3- 4mm.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 4. 1. 2015, 13:26. »
Registrovaný uživatel
To smith - maš pravdu ale co vltavíny z Moravy ?? :lol: :lol: Třeba od Dukovan je k Vltavě doooost daleko !! :mrgreen: :mrgreen: skodič
Moderátor
Skodic: Netuším, ja som to čítal na nete. Nie som na kamene, tak som len laik
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
No tak ja kamene vobec mna to len tak napadlo že ci nahodov ked som to tu cital. Dakedy som mal malu zbierku ale to este ako školak a to pyrit ci ako sa to vola a take podobne srandy. :P Dakujem vsetkym co mi odpovedali. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
To miki01 - já kameny trochu dělám ale vltavíny jen okrajově . Ale nedavno jsem se někde dočetl , že vltavíny našli i v nějaké pískárně snad někde na Karlovarsku ? A snad jsou i nálezy ze severních čech . To by nám asi přesně řekli zdejší machři na vltavíny ?Docela by mne to zajímalo ! Ale ten rozptyl je dost velikej ! škodič
« Poslední úpravu provedl(a) skodic v 4. 1. 2015, 14:31. »
Registrovaný uživatel
smith napsal
Skodic: Netuším, ja som to čítal na nete. Nie som na kamene, tak som len laik


nechceš tu byť moderátorom , začínajú sa hrnúť ponuky . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Minerály » Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1