Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » Prosím info

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím info

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
známka 100 pošta československá 1923 s perforací J.G.,
jakou má hodnotu?
Děkuji Tom

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na ocenenie ste poskytli málo informácií a z foto sa nedajú zistiť. Preto vy musíte zistiť a uviesť:
- aké má známka zúbkovanie
- o ktorý z troch možných typov sa jedná / skontrolujte či P v slove pošta má dolný výčnelok, skontrolujte spojenie lipových lístkov, porovnajte šírku núl v hodnotovom štítku/
- zmerajte presne na desatiny mm výšku a šírku perfinu
potom vás na diaľku nasmerujem k zisteniu ceny. Môj tip - od 1 do 10 kč.
Registrovaný uživatel
aha, tak myslím, že mi postačí ten váš tip,
moc děkuji...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o info. Nevíte někdo proč byla vypnutá stránka www.tomfijala.com? Hojně jsem využíval těchto stránek a velmi mne pomáhali. Sbírám jen ČSR I.
Registrovaný uživatel
Je volná doména. Nejspíš původní vlastník nezaplatil její prodloužení a web tím pádem zanikl.
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Moderátor
no, pokud zapomene nekdo zaplatit, dostane vlastnik x upozorneni. takze je to planovane. s panem fialou jsem kdysi komunikoval, ..... ale pokud mate facebook, tak ho tam nekde asi nejdete. teda kdysi, jeste kdyz jsem, ja blazen, mel FB, tak tam byl. ale to uz je davno co jsem FB zrusil.
Registrovaný uživatel
Děkuji za radu. Přes FB jsem kontaktoval majitele stránek a ten mně potvrdil že stránky jsou již v provozu. Všem doporučuji, www.tomfijala.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » Prosím info

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1