Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na zberateľskom fóre je prierez skoro všetkého zo zberateľstva kde sa môže odborne diskutovať, ale nie vnášať do odborného vlákna pripomienky nesúvisiace z danou témou, prípadne príspevkom úplne od veci preto hodne dávno bolo vytvorené vlákno: Kecareň- Tlacháreň kde sa "perie aktuálne aj historické prádlo"
Nikto nikoho nenúti navštevovať povinne Tlacháreň!!! Pokiaľ vlákno navštevuje a číta potom sa sťažuje je väčší Farizej ako tí čo súdili Krista.


Stator, ale čo je neetické od Vás : 2 ) Sberatel.com slouží k tomu, abychom si vzájemně poradili. Neurážejte se, pokud jiný člen fóra má jiný názor než je váš. Neurážejte žádného člena fóra, je jedno, zda máte naprosto odlišné názory. V diskusi používejte argumenty, ne urážky, narážky či nevkusnou ironii na cizí účet. Příspěvky a dotazy se snažte psát věcně. Netrollujte.

3 ) Nevkládejte do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez souhlasu dotyčných osob.

10) Moderátoři si vyhrazují právo příspěvky porušující některé z výše uvedených pravidel mazat. V takovém případě však mají moderátoři povinnost tento nevhodný příspěvek nahradit oznámením o smazání + uvést stručný důvod, proč byl příspěvek smazán.
13 ) Dotazy na určení a ocenění lze pokládat jen přímo do témat k tomu již zhotovených a určených, jinak budou automaticky moderátory mazány a to i bez varování.

Stator pokúste určiť ktoré pravidlá dlhodobo porušujete
a to som ku Vám mimoriadne tolerantný, ale môžem požiadať admina o zablokovanie Vašej ip adresy!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stator, predpokladám už máte nejaký vek, možno sa mýlim, ale doslovne očakávam , ktorého dňa sa začnete správať ako dospelý jedinec a nie len ..... a radšej nekomentujem...


Grofik, to čo si tu napísal je o bode 2 pravidiel tohoto fóra.

Grofik, pozorne si prečítaj pravidlá fóra, hlavne bod 10 a napíš v čom tieto pravidlá porušujem. V krčmovej politickej diskusii na zberateľskom webe príspevky nemažeš, ale sám sa jej zúčastňuješ. Mažeš príspevky o tom, kde používatelia môžu získať informácie o zberateľskom predmete.

Grofik, toto je zberateľský web, nie politický.

-----------------------------------------

Toto Grofik v sekcii Starožitnosti dnes ihneď zmazal. Neuviedol v čom som porušil pravidlá. Nevie to. Podľa neho to mám napísať ja. No a keď nemá argumenty začína sa vyhrážať zablokovaním mojej IP adresy.

Grofiku, môžeš ma nechať zablokovať. Adminovi to budeš musieť ale zdôvodniť. Napríklad tým, že za 8 rokov čo tu podávam odborné informácie bolo toľko a toľko porušení pravidiel.

Grofiku ja nič nestratím. Ukrátení budu iba užívatelia, ktorí prídu o odborné informácie.
Registrovaný uživatel
Stator, poprosim posledný krat, alebo sa venujte téme,neplevelte zbytocnostami!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Stator. Ja si Ťa vážim, viem , že sa Ťa tu niečo dotklo, niečo Ti vadí...
To je v poriadku.
Ale to lanárenie ľudí na iný "český" web o sbíraní, sa mi tiež nepáči. Neviem, čo presne máte s grfikom.
A to lanárenie je posledných XX Tvojich príspevkov.
Vyznieva to ako odkaz na vlastnú aukciu niekde na Aukre...
Keď chceš, odpovedz, keď nie, tak nie.
Teraz ma zatratíš, niečo ostré mi napíšeš, alebo neviem, čo sa stane..
No, čo už? :)
-s-
Registrovaný uživatel
Ehm, taková hypotetická situace: Jsem na výletě v Blavě, vlezu do nálevny 4. či 5. cenové kategorie, někdo tam cosi řekne, já se rozčílím a pak se mnou vyrazí dveře. Po zbytek výletu budu v každý hospodě a restauraci vykládát jaká je Blava žumpa a ať radši jezdí do Práglu.

To budu pořádná kráva.
Moderátor
Víte co mně mrzí? Za těch pár let, co zde tvoříme jakousi přátelskou tlupu se situace horší, chybí nám tolerance. Jen můj názor je ten správný. :roll: Mohli bych se vrátit zpět ke slušnosti, které jsem si vážil?
_______________
Registrovaný uživatel
Je třeba někam jít na pivo a pokecat o mincích klasicky z držky do držky, internetová anonymita dělá z lidí asociály...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Je třeba někam jít na pivo a pokecat o mincích klasicky z držky do držky, internetová anonymita dělá z lidí asociály...

Zas také zlé, v konkrétnom prípade, to nie je.
stator je normálny, rozhľadený, slušný chlap, zberateľ.
Ja neviem, som medzi 2 kolesami. Jeden má kúsok pravdy, druhý tiež.
Myslím to tak, ako som to vyššie napísal. Bez bočných úmyslov. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Ehm, taková hypotetická situace: Jsem na výletě v Blavě, vlezu do nálevny 4. či 5. cenové kategorie, někdo tam cosi řekne, já se rozčílím a pak se mnou vyrazí dveře. Po zbytek výletu budu v každý hospodě a restauraci vykládát jaká je Blava žumpa a ať radši jezdí do Práglu.

To budu pořádná kráva.

;)
-s-
Registrovaný uživatel
Zdá se že Qwert1 se nám vrátil tentokrát pod jménem Nazired.
Prosím o blokaci.
Registrovaný uživatel
Úplně seru strachy ty SPD pomatenče:-))) Pozdravuj Pitomia..
_______________
Keby blbosť nadnášala, tak bude grofik lietať ako aeroplán.
Registrovaný uživatel
Poprosím Admin zamazať príspevok a zblokovať užívateľa s podobnou registráciou.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Prosím zablokovať však musime myslieť po politicki
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Poprosím Admin zamazať príspevok a zblokovať užívateľa s podobnou registráciou.


Poprosím zablokovať mimo môjho nového menovca užívateľa pod prezývkou stator za sústavné nerešpektovanie pravidiel napriek upozorneniam.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Žádám o okamžitou blokaci pomateného moderátora jménem grofik, tento místní blázen se opět ožral jako Zeman a tapetuje zde veškerá fóra jakýmisi nesouvislými nesmysly. Tento blázen tu má několik ID a neustále je mění.
Tentýž ban žádám i pro popleteného důchodce jménem turtleoverhead, tento pomatený volič Okamury a zkrachovalý emigrant žijící z podpory zde taktéž pouze škodí.
_______________
Keby blbosť nadnášala, tak bude grofik lietať ako aeroplán.
Registrovaný uživatel
Nazired napsal
Žádám o okamžitou blokaci pomateného moderátora jménem grofik, tento místní blázen se opět ožral jako Zeman a tapetuje zde veškerá fóra jakýmisi nesouvislými nesmysly. Tento blázen tu má několik ID a neustále je mění.
Tentýž ban žádám i pro popleteného důchodce jménem turtleoverhead, tento pomatený volič Okamury a zkrachovalý emigrant žijící z podpory zde taktéž pouze škodí.


Naprostý souhlas. Lépe bych to nenapsal:-(
Registrovaný uživatel
...sem se stěží prokousal.. :D :D :P
Registrovaný uživatel
Nazired napsal
Žádám o okamžitou blokaci pomateného moderátora jménem grofik, tento místní blázen se opět ožral jako Zeman a tapetuje zde veškerá fóra jakýmisi nesouvislými nesmysly. Tento blázen tu má několik ID a neustále je mění.
Tentýž ban žádám i pro popleteného důchodce jménem turtleoverhead, tento pomatený volič Okamury a zkrachovalý emigrant žijící z podpory zde taktéž pouze škodí.


Tyhle dva blázny měl pan Jindra vykopnout už dávno
Registrovaný uživatel
evolve napsal
Nazired napsal
Žádám o okamžitou blokaci pomateného moderátora jménem grofik, tento místní blázen se opět ožral jako Zeman a tapetuje zde veškerá fóra jakýmisi nesouvislými nesmysly. Tento blázen tu má několik ID a neustále je mění.
Tentýž ban žádám i pro popleteného důchodce jménem turtleoverhead, tento pomatený volič Okamury a zkrachovalý emigrant žijící z podpory zde taktéž pouze škodí.


Tyhle dva blázny měl pan Jindra vykopnout už dávno


súhlas:(
Registrovaný uživatel
Nazired napsal
Žádám o okamžitou blokaci pomateného moderátora jménem grofik, tento místní blázen se opět ožral jako Zeman a tapetuje zde veškerá fóra jakýmisi nesouvislými nesmysly. Tento blázen tu má několik ID a neustále je mění.
Tentýž ban žádám i pro popleteného důchodce jménem turtleoverhead, tento pomatený volič Okamury a zkrachovalý emigrant žijící z podpory zde taktéž pouze škodí.


Súhlasim s blokáciou oboch dvoch !
Registrovaný uživatel
Ban pro grofik a turtleoverhead? To melo byt jiz davno!!!!!!!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
TaKTÉŽ SOUHLAS.
Registrovaný uživatel
...narozdíl od Vás má grofik rodokmen...a proto se nedivim tomu ,že se chováte jako burani... :? :? 8)
Registrovaný uživatel
Souhlasím, tito dva (grofik a turtleoveheat) si vykládají pravidla fóra po svém. Oba z tohoto fóra navždy vykopnout.
Registrovaný uživatel
Taktez zadam o blokaci techto dvou primitivu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1