Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ti dva se odtud měli vykopnout již dávno, jen tu škodí:-(
Registrovaný uživatel
GROFIK A TURTLEOVEHEAD BAN!!! TITO DVA KASPARI NEUSTALE PORUSUJI PRAVIDLA FORA!
Registrovaný uživatel
SPD napsal
GROFIK A TURTLEOVEHEAD BAN!!! TITO DVA KASPARI NEUSTALE PORUSUJI PRAVIDLA FORA!


Za neustálé hrubé porušování pravidel měli být zbaveni moderátorských funkcí již dávno......
Registrovaný uživatel
Spíš bych banoval tady výše komentující, co rádi používají Caps Lock a výkřičníky jako osmiletý hráč Fortnitu.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Je to jako s kluky na písku. Nejvíce křičí ti hloupí, kteří s rychle běží k mamince nebo si stále stěžují. Já bych celé zrušil a dal větší pravomoc moderátorům. Majitel se jen rozhodne.

/Teď uvidíme vyspělost členské základny :roll:
_______________
Moderátor
JÁ jsem pro sepsání ostré petice, která se bude věnovat počasí. Vysvětlíme jim, že takto si konec května nepředstavujeme a ať jdou domů. Zaměstnání v městské kanalizaci, čištění trubek odpovídá jejich dosaženému vzdělání. Prostě bych je zablokoval. Jste pro???? :roll:
:lol: :mrgreen:
Bude to první petice platná pro Brusel. V případě, že se situace nezlepší, vystoupíme z této nastražené léčky a budeme opět samostatnou zemí. Slováci se mohou připojit a vytvořím federaci. Jste pro demokracii nejen v oblasti počasí? :mrgreen:
_______________
Moderátor
Já to vidím na zákaz politických a historicko politických debat vůbec...
Z mé strany trocha paradox, když jsem zde jako z prvních volal po historickém vlakně, bohužel jak se časem ukázalo byla to hloupost.Většina diskutovanych témat se zvrhla v politicky konflikt, včetně novodobých témat k aktuální politice..

Politika sem nepatří, často zdejší členové fóra hodnotí sběratelská diskutována témata,v závislosti politických názoru diskutujících, vzájemně se podporují a úmyslně napadají druhé. Často se tak děje po dohodě na sociálních sítích mimo tohle fórum.. Snižuje se tak tím úroveň fóra,i jeho odbornost..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 23. 5. 2021, 11:46. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Politika sem nepatří, často zdejší členové fóra hodnotí sběratelská diskutována témata,v závislosti politických názoru diskutujících, vzájemně se podporují a úmyslně napadají druhé. Často se tak děje po dohodě na sociálních sítích mimo tohle fórum.. Snižuje se tak tím úroveň fóra,i jeho odbornost..


máš pro svá tvrzení i nějaké důkazy nebo je to tvoje představa?
Registrovaný uživatel
Zvyčajne každá diskusia sa sklzne do roviny sexu, alebo politiky. V našom prípade do politiky, nič neobvyklé, čo ma zaráža všetci tzv. demokrati klesnú na úroveň nevychovanca.
Viete páni a panie ľahšie sa tlačia kaleráby omladine ako skusenejsim niečo pamatajucim spolu diskutujucim kolegom.
Doba postupuje strmým upadkom, ale každý si vyberá svoju cestu sám...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Politika sem nepatří, často zdejší členové fóra hodnotí sběratelská diskutována témata,v závislosti politických názoru diskutujících, vzájemně se podporují a úmyslně napadají druhé. Často se tak děje po dohodě na sociálních sítích mimo tohle fórum.. Snižuje se tak tím úroveň fóra,i jeho odbornost..


máš pro svá tvrzení i nějaké důkazy nebo je to tvoje představa?


Bohužel, politické diskuze o ničem zde opravdu snižují úroveň těchto stránek a to z několika důvodů. Předně z těchto stránek odešli někteří dříve aktivní lidé, kteří sem již pouze zavítají v roli pasivních účastníků. Snažil jsem se, aby zde přispívali někteří sběratelé z mého okruhu zájmu a po poznání těchto stránek odmítli se zde angažovat.

Je to málo? Já si myslím, že právě naopak, protože pár příspěvků od těchto lidí by nám všem dalo z pohledu sběratelství a numismatiky určitě více, než tisíce žvanících příspěvků v kecárně.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Neobjektívne hodnotenie Europa1...
Noviny nikdy nekupujem pre celý obsah...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Neobjektívne hodnotenie Europa1...
Noviny nikdy nekupujem pre celý obsah...


To není hodnocení bez obsahu. Jestli jste to nepochopil, pak to jsou především moje zkušenosti, které jsem nabyl v osobních, či elektronických diskuzích s některými lidmi.

Ano, noviny možná nekupujeme z důvodu celého obsahu, ale hodně lidí si především také všímá morální úrovně těchto stránek a někteří z nich opravdu nemají zájem se angažovat na stránkách, kde je běžnou součástí vulgarita a propagovány jsou totalitní praktiky, protože to pak něco o těchto stránkách a některých lidech říká. A oni prostě s těmito lidmi nechtějí mít nic společného.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 23. 5. 2021, 12:39. »
Moderátor
Evropa1
Je dobré Vaše zhodnocení, kdybychom zde byli tací trotlíci, vůbec by jste sem nechodil. Tedy tak jsem si Váš článek vyhodnotil. Patříte sem a to je hlavní.
_______________
Registrovaný uživatel
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.
Viď situácia zo včerajška trola majúceho viac účtov na fóre.
Nakoniec máte svoje mincové vlákno s celkom slušnou odbornou návštevnosťou, ktorá nie stále súhlasí z predstavou pisateľa, stačí pozametať pred vlastným prahom... ;)

Nedávno to pekne pomenoval Altmann, chovanie jednotlivých osôb na našom vebe, môžem len súhlasiť.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Evropa1
Je dobré Vaše zhodnocení, kdybychom zde byli tací trotlíci, vůbec by jste sem nechodil. Tedy tak jsem si Váš článek vyhodnotil. Patříte sem a to je hlavní.


To, že sem chodím, je především zásluha mých povinností. Pokud bych je neměl, pak bych měl jistě smysluplnější využití času. A jaké si vysluhuji jméno u některých kolegů za mou účast zde a za poměrně časté urážení? Třeba, že jsem pitomec.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.
Viď situácia zo včerajška trola majúceho viac účtov na fóre.
Nakoniec máte svoje mincové vlákno s celkom slušnou odbornou návštevnosťou, ktorá nie stále súhlasí z predstavou pisateľa, stačí pozametať pred vlastným prahom... ;)

Nedávno to pekne pomenoval Altmann, chovanie jednotlivých osôb na našom vebe, môžem len súhlasiť.


to je vtipné od člověka, který argumenty nepoužívá a druhé se snaží shazovat (navíc jako "moderátor").
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.


A opět jste se vůči mně dopustil sprostého chování, kdy jste lidi vulgární zařadil do mého okruhu. Ale co bych od Vás mohl chtít. To totiž nebyla první sprostota.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 23. 5. 2021, 13:51. »
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
grofik napsal
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.


A opět jste se vůči mně dopustil sprostého chování, kdy jste lidi vulgární zařadil do mého okruhu. Ale co bych od Vás mohl chtít. To totiž nebyl první sprostota.


Určite nie a v tomto prípadne Vás sa nemýlim!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Před nějakou dobou své učínkování na těchto stránkách skončil jeden slovenský kolega a to především vaší zásluhou. Sice neměl více než 10 000 příspěvků, ale vše co napsal, mělo hlavu a patu. Prostě již vás měl dost. Jelikož moje trpělivost přetekla, svoje angažování zde omezím na co nejmenší míru. Již vás mám také dost.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1

To je hloupost, já Vás řadím mezi lidičky, kteří zde mají své místo a dokáži se držet svého názoru ( i když třebas s Vám nesouhlasím) ale rozhodně nejste pitomec a myslím si, že do této kategorie nepatříte. Prostě diskutujeme.
:evil: Na rozdíl od pana f.o. který jako pyšný páv vždy vstoupí do diskuze, utrousí své moudro oznámí, že je chytrý a je mu jedno, že je trapný.
_______________
Moderátor
Altmann napsal
Evropa1

To je hloupost, já Vás řadím mezi lidičky, kteří zde mají své místo a dokáži se držet svého názoru ( i když třebas s Vám nesouhlasím) ale rozhodně nejste pitomec a myslím si, že do této kategorie nepatříte. Prostě diskutujeme.
:evil: Na rozdíl od pana f.o. který jako pyšný páv vždy vstoupí do diskuze, utrousí své moudro oznámí, že je chytrý a je mu jedno, že je trapný.


Souhlasím...
Evropa1, Grofik, Altmann,Lopez, Fidzi, Petr, Oliver, kacuro, pavel, dula, David, Jan, a další významní tahouni tohoto fóra ve svých oblastech sběratelství by jste měli vždy mezi sebou zachovat chladnou hlavu . A hlavně moderátoři včetně Grofika nenechat věci zajít daleko a mazat, mazat a znovu mazat při jakékoliv porušení pravidel fóra a pro administratora návrh :přidat k pravidlům zákaz jakýchkoliv politických debat a v případě porušení těchto pravidel znovu mazat a mazat...
Moderátor
Obecně nelze lidem něco zakazovat, je to akce a protiakce. jsme jen lidé. Jen se podívejte na výklad bible, je jasná, byla psána tak, aby byla pochopitelná, je a není. Moje babička byla vzdělaná dáma adventistka a já musel v sobotu na to jejich povídaní, hádali se a přeli. Život je silnější než nějaký zákaz.

Milion chvilek za mrzký peníz popřou i to, že se narodili.
_______________
Moderátor
Altmann napsal
Obecně nelze lidem něco zakazovat, je to akce a protiakce. jsme jen lidé. Jen se podívejte na výklad bible, je jasná, byla psána tak, aby byla pochopitelná, je a není. Moje babička byla vzdělaná dáma adventistka a já musel v sobotu na to jejich povídaní, hádali se a přeli. Život je silnější než nějaký zákaz.

Milion chvilek za mrzký peníz popřou i to, že se narodili.


Ano, ale pravidla ve společnosti pro pokojné soužití jsou také důležitá..
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Před nějakou dobou své učínkování na těchto stránkách skončil jeden slovenský kolega a to především vaší zásluhou. Sice neměl více než 10 000 příspěvků, ale vše co napsal, mělo hlavu a patu. Prostě již vás měl dost. Jelikož moje trpělivost přetekla, svoje angažování zde omezím na co nejmenší míru. Již vás mám také dost.


Uhol pohľadu, dávnejšie skončil priateľ z Čiech a ten mal cez 10 000 prispevkov som presvedčený o jeho širokom prehľade a vyhnali ho podobný ľudia Vám... 😪😪😪
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Uhol pohľadu, dávnejšie skončil priateľ z Čiech a ten mal cez 10 000 prispevkov som presvedčený o jeho širokom prehľade a vyhnali ho podobný ľudia Vám... 😪😪😪


Opět se snižujete ke lži.

Tohoto člověka znám osobně, tykám si s ním a na aukcích s ním diskutuji. Jeho konec zde zavinili lidé, kteří zastávali zcela jiné hodnoty, než jsou mé hodnoty. Tedy vůči mé osobně neměl žádné výhrady.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1