Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pane Jindro,

moderátor grofik se dnes vůči mé osobě dopustil několika sprostých výpadů. Na tomto základě Vás žádám o zablokování moderátora grofika. Jelikož se nejedná o ojedinělý případ, budu zde účinkovat pouze v situaci, kdy zde nebude aktivní moderátor grofik. Pokud zde dostane přednost moderátor grofik, na těchto stránkách skončím a budu Vás žádat o zablokování svého účtu. Nejsem zde první, kdo má vůči dané osobě velmi vážné výhrady.

Děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Obrazy, filatelie, starožitnosti, notafilie všude jinde na zdejším fóru to není tak hektické jako v numizmatice...
Pánové uživatele Evropa1 a Grofik zapomeňte na předsudky, politiku a podejte si symbolicky ruce 🤝buďte příkladem zejména pro mladé zdejší uživatele ...

Chlapi do pr.ele buďte nad věcí máte na to svůj věk .. ;)
Registrovaný uživatel
Zde se nejedná o žádnou politiku, jiné názory a předsudky, ale ze strany grofika se jedná o urážky a lži. Před delším časem jsem požádal o zablokování tohoto člověka a důvodem bylo jeho nařčení, že jsem v minulém režimu jistě musel kolaborovat. Nějakou dobu jsem zde nebyl aktivní, ale po čase jsem vše hodil za hlavu. To si mám od tohoto hulváta nechat všechno líbit? Pokud zde budou mít tito lidé místo, pak já se zde již angažovat nebudu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
A takto začínají občanské války ...
Moderátor
Evropo 1
Jistě se vám Grofik omluví a vy naopak Evropo se omluvte Grofikovi.
Znám vás oba a oba jste čestní natolik, aby jste se vzájemně omluvili a nechali těchto sporů..
Moderátor
Evropa1 napsal
Pane Jindro,

moderátor grofik se dnes vůči mé osobě dopustil několika sprostých výpadů. Na tomto základě Vás žádám o zablokování moderátora grofika. Jelikož se nejedná o ojedinělý případ, budu zde účinkovat pouze v situaci, kdy zde nebude aktivní moderátor grofik. Pokud zde dostane přednost moderátor grofik, na těchto stránkách skončím a budu Vás žádat o zablokování svého účtu. Nejsem zde první, kdo má vůči dané osobě velmi vážné výhrady.

Děkuji.


Pri všetkej úcte ale toto celé vyznieva ako vyplakávanie dieťaťa, ktorému na pieskovisku zobrali lopatku.

Ak Vás na toľko irituje vystupovanie grofika, tak jednoducho ho ignorujte. nech má hoci aké výpadky či voči vašej alebo voči inej osobe. Verte, že keď nebudete reagovať tak to rýchlo omrzí aj jeho a prestane.

A žiadať zablokovanie vlastného účtu, to čo už je pre Boha. Keď nechcem sem chodiť, tak neprídem. Na to aby ste sem nenakukli potrebujete bloknúť vlastný účet? Tak sem nakuknete ako neprihlásený.

Myslím si, že máte toľko inteligencie aby ste sa preniesli nad rýpaním grofika. Proste nevšímajte si ho.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Pane Jindro,

moderátor grofik se dnes vůči mé osobě dopustil několika sprostých výpadů. Na tomto základě Vás žádám o zablokování moderátora grofika. Jelikož se nejedná o ojedinělý případ, budu zde účinkovat pouze v situaci, kdy zde nebude aktivní moderátor grofik. Pokud zde dostane přednost moderátor grofik, na těchto stránkách skončím a budu Vás žádat o zablokování svého účtu. Nejsem zde první, kdo má vůči dané osobě velmi vážné výhrady.

Děkuji.


Skúste idetifikovať slovo sprosté, ja som Vám mimoriadne slušným spôsobom napísal o Vašom pohľade na svet a určovaní ľudí, kto áno a kto nie.
Neviem čo mám meniť, slovosled, alebo niečo iné.
Važený pane,pokiaľ máte problém v niektorých vláknach, grátis Vám poradím: NENAVŠTEVUJTE ICH...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 23. 5. 2021, 17:31. »
Moderátor
Chlapci, pusťte si písničku a dejte už pokoj.
https://www.youtube.com/watch?v=PM60GoZud5o&ab_channel=Pavel%C4%8CadekPavel%C4%8Cadek
všichni.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.



grofik napsal
Uhol pohľadu, dávnejšie skončil priateľ z Čiech a ten mal cez 10 000 prispevkov som presvedčený o jeho širokom prehľade a vyhnali ho podobný ľudia Vám... 😪😪😪


Třeba to jsou dva příklady, které se zakládají na sprostých lžích.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Grofiku, Smithe nejsme všichni stejní.. Evropa 1 není barbar, nebo obchodník ve vzájemných iritacích..
Pánové vzájemná omluva by byla namístě, byl by to dobrý příklad pro nás všechny zdejší.. Jinak se toho plevele typu vzájemného napadání nezbavime, naopak se připravíme o mnohé fudnované uživatele.. Chlapi máte přeci charakter..
Registrovaný uživatel
smith zablokování má smysl, protože někdy se neudržíš, zase se přihlásíš a reaguješ, následně tě mrzí, že ses do toho nechal zatáhnout. Zablokování tě reguluje a brání ti v tom. Také jsem o tom několikrát přemýšlel.
Neodsuzoval bych to.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
grofik napsal
Diskusnú vulgaritu vnášajú ľudia Vášho razenia pokiaľ nevedia presvedčiť iných o svojej pravde.



grofik napsal
Uhol pohľadu, dávnejšie skončil priateľ z Čiech a ten mal cez 10 000 prispevkov som presvedčený o jeho širokom prehľade a vyhnali ho podobný ľudia Vám... 😪😪😪


Třeba to jsou dva příklady, které se zakládají na sprostých lžích.


Ku prvej poznámke, nechce sa mi dohľadávať príspevky, kde ste síce zaujímavo spisovne, ale hlavne teatrálne opisoval niektoré staršie časy určite by sa nemusel hambiť scenárista Narodného divadla...

Druhá poznáka: pokiaľ vyhľadáte aktivity fora ešte tam existuje jeho evidencia príspevkov...

Po tretie, teátro o nenavštevovaní nášho fora nie je prvý ani druhý krát...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Evropa1 je slušnej člověk se smyslem pro spravedlnost, házet ho do pytle s multinickem co tu řádí je lapsus.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Ku prvej poznámke, nechce sa mi dohľadávať príspevky, kde ste síce zaujímavo spisovne, ale hlavne teatrálne opisoval niektoré staršie časy určite by sa nemusel hambiť scenárista Narodného divadla...

Druhá poznáka: pokiaľ vyhľadáte aktivity fora ešte tam existuje jeho evidencia príspevkov...

Po tretie, teátro o nenavštevovaní nášho fora nie je prvý ani druhý krát...


Ani nevíte, co jste před pár hodinami napsal - toto jsou vaše dnešní příspěvky. A termíny teatrální, scénárista Národního divadla si nechte pro sebe a nesnažte se mě zde opět zesměšňovat. A kolikrát jsem zde chtěl skončit byla pouze moje věc a vám po tom zcela nic není. Ale přiznám se , byl jsem debil, že jsem toto oznámení nedodržel.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Kľudne si existujte vášmu srdcu blízkych vláknach, mne nevadíte nakoľko Vás tam časom eliminujú zberatelia spoločnej záujmovej sféry za vaše príspevky...

Pokiaľ sa mýlim skúste ma doplniť, upraviť.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Kľudne si existujte vášmu srdcu blízkych vláknach, mne nevadíte nakoľko Vás tam časom eliminujú zberatelia spoločnej záujmovej sféry za vaše príspevky...

Pokiaľ sa mýlim skúste ma doplniť, upraviť.


Já jsem rovnocenným účastníkem, jako každý další a mohu tak chodit kamkoli a reagovat na cokoli. Pokud zde je někdo moderátorem a tuto roli zneužívá, pak to není můj problém - pouze mám zájem, aby tyto stránky fungovaly a plnily roli, pro kterou byly určeny. Pokud zde někdo zná pouze příspěvky, které se ze sběratelských témat vymykají, pak na to budu poukazovat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Konečne sa na niečom zhodneme, táto diskusia mala byť vedená v kecárni, apropo toto vlákno je určené na niečo iné...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Oba jsou slušní, fundovaní a se smyslem pro spravedlnost , ale zřejmě charakter jim schází..
Evropa i Grofik jste zde zasloužilymi členy, máte své příznivce a měli by jste jít příkladem,vaše vzajemná omluva je tím spíš důležitá...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Oba jsou slušní, fundovaní a se smyslem pro spravedlnost , ale zřejmě charakter jim schází..
Evropa i Grofik jste zde zasloužilymi členy, máte své příznivce a měli by jste jít příkladem,vaše vzajemná omluva je tím spíš důležitá...


Takže já jsem zde urážen, obviňován, že patřím mezi sortu lidí, kteří od sud vyštvali kolegu Dračka a já se mám omlouvat?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
barbar napsal
Oba jsou slušní, fundovaní a se smyslem pro spravedlnost , ale zřejmě charakter jim schází..
Evropa i Grofik jste zde zasloužilymi členy, máte své příznivce a měli by jste jít příkladem,vaše vzajemná omluva je tím spíš důležitá...


Takže já jsem zde urážen, obviňován, že patřím mezi sortu lidí, kteří od sud vyštvali kolegu Dračka a já se mám omlouvat?


Evropo myslím oba,každý z vás máte jiný pohled na věci, každý máte svou pravdu .. Nikdo tady nechce dělat soudce a zjišťovat příčiny, kdo, kdy a kde, to je přeci hloupost..
Mnohem jednodušší a hlavně charakternějši je vzájemná omluva, tím prokažte úctu vůči sobě, nehledě na rozdílné názory.. Všem ukážete charakter a seriózní příklad o to víc si vás budeme vážit..
Moderátor
Ukázka blbosti:
Několik večeru jsem strávil v Čičmanech. V hospodě asi tak polovina starých chlapů v jednom koutě a ta druhá v druhém koutě. Tehdy jsem byl mladý a přítel mi vysvětlil, že jedna skupina jsou bývalí partyzáni a druhá jsou gestapáci. Ani jedna SKUPNA nic takového nebyla, ale již to měli určené a přísně dodržovali. Znáte někdo větší píchovinu?
Čičmany .... rázovitá dědinka u Žiliny
_______________
Moderátor
Hmm.. Grofe čekal jsem, že zrovna ty budeš nad věcí a máš na to udělat první krok.. .. Jsem si jistý, že Evropa by tě následoval....
Tak to vypadá, že tady budeme mít pořád dva tábory a bordel ve všech nume vláknech jak ve chlévě... :evil:
Díky Pánové
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Hmm.. Grofe čekal jsem, že zrovna ty budeš nad věcí a máš na to udělat první krok.. .. Jsem si jistý, že Evropa by tě následoval....
Tak to vypadá, že tady budeme mít pořád dva tábory a bordel ve všech nume vláknech jak ve chlévě... :evil:
Díky Pánové


To je jen hezky vidět, jak jsi naivní... Ten sebestředný tlustoprd se omluví hned po emanovi :-D
Moderátor
Chlapi se neomlouvají a ani nepomlouvají, na to máme ženy, ženské, dívky a baby.
Je to diskuze 3-4 lidí, pánové nechte to již spát, nikoho to nezajímá, vyměňte si maily :shock: :roll: a nadávejte přímo, můžete poslat i obrázek své osobnosti. Fakt vím, že nejste zlí, ale jste i lidsky rozumní???
_______________
Administrátor
smith napsal
Evropa1 napsal
Pane Jindro,

moderátor grofik se dnes vůči mé osobě dopustil několika sprostých výpadů. Na tomto základě Vás žádám o zablokování moderátora grofika. Jelikož se nejedná o ojedinělý případ, budu zde účinkovat pouze v situaci, kdy zde nebude aktivní moderátor grofik. Pokud zde dostane přednost moderátor grofik, na těchto stránkách skončím a budu Vás žádat o zablokování svého účtu. Nejsem zde první, kdo má vůči dané osobě velmi vážné výhrady.

Děkuji.


Pri všetkej úcte ale toto celé vyznieva ako vyplakávanie dieťaťa, ktorému na pieskovisku zobrali lopatku.

Ak Vás na toľko irituje vystupovanie grofika, tak jednoducho ho ignorujte. nech má hoci aké výpadky či voči vašej alebo voči inej osobe. Verte, že keď nebudete reagovať tak to rýchlo omrzí aj jeho a prestane.

A žiadať zablokovanie vlastného účtu, to čo už je pre Boha. Keď nechcem sem chodiť, tak neprídem. Na to aby ste sem nenakukli potrebujete bloknúť vlastný účet? Tak sem nakuknete ako neprihlásený.

Myslím si, že máte toľko inteligencie aby ste sa preniesli nad rýpaním grofika. Proste nevšímajte si ho.


Bohužel takto postupujte každý druhý uživatel, který je v nějakém konfliktu s někým. Ale pánové za ty roky snad už vědí, že já tohle nemam rád. Udělejte to a to, nebo jako malé dítě odejdu, či chci zablokovat. Tak to prostě nefunguje. Tedy alespoň na mne ne ať je v právu nebo není - tímhle si to kazí.

Ode dneška platí toto https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zakaz-platny-do-odvolani-konec-politicke-diskuze-_post_-605282#post605282

Kdo se nebude bavit výhradně o sběratelství a bude vytahovat politiku, či nějaké napadání bude to tu mít těžké. Nehledě na to zda je či není moderátor.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Černá listina » Prosím o blokáciu - užívateľ za čiarou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1