Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění. Půdní nález, 100% originály. Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Detail každého můžu poskytnout
Registrovaný uživatel
Zde zbytek obsahu nalezeného "pokladu"

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, v případě, že se rozhodnete prodávat, měl bych o nějaké kousky zájem. Můj email: cmp@centrum.cz
Registrovaný uživatel
detail

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
další

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mint - otazka znela ocenit
Astfgl - za trest by som sa mintovi neozval . pretoze spekuluje ;-)
Nevyznam , sa ale pekny nalez ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Pozor na ty odznaky, je tam něco vlasteneckého, např. ponorky, ale lepší je ten 74 regiment, jsou to snad lepší věci něž ty dekorace. Jinak klasické Signum Laudis, MVK III.Kl. mit KD je v etuji, ale dosti potlučený, zajímavá je tam polní spona, zde je vidět, že to je po jednom důstojníkovi tedy nižší šarže. Prodejné je vše, pochopitelně, musíte být rozumný a stanovit rozumnou cenu.
Registrovaný uživatel
1-Odznak za zranění Karel, 2 zranění-400 kč
2-Jubilejní pamětní medaile-200 kč
3-Vojenská záslužná medaile, bronz, Karel-800 kč
4-Pamětní medaile na 1.sv.válku???
5-Medaile za statečnost, bronz, Karel-100 kč
6-Karlův kříž-100 kč
7-Vojenský záslužný kříž-3000 kč
8-Signum Laudis, Karel-2000 kč
9-Pamětní medaile na 1.sv.válku, Bulharsko-200 kč
10-Pamětní medaile na 1.sv.válku, Maďarsko-400 kč
11-čestný kříž ,Hindenburgův kříž-250 Kč
12-Signum Laudis, Karel-2000 kč
V čepičácich se nevyznám, ale cca 800 za kus.
Černý odznak s helmou-Německo za zranění v 1.sv.válce-450 Kč
Spona-600 Kč
To je můj názor. Vše záleží na stavu medailí a etuí, něco jsem vyčetl z fotek.
Registrovaný uživatel
Promiň jano7B9, omylem jsem poslal email s nabídkou tobě....Nemůžeš všechny soudit podle sebe :lol:
Moderátor
Já se jen zeptám, nezůstala nějaká dokumentace, dekrety, fotografie??? Byl by to zajímavý komplet. Bylo by to jedna sběratelsky zajímavější a což Vás zajímá i dražší. Mně to zaujalo i takto, neb to bude celkový komplet po nějakém záložním důstojníkovi. :shock:
Registrovaný uživatel
Mint díky za info, tím pádem vím že se mi to prodat nechce protože než za to dostat pár drobných tak si to radši nechám.
Altmann: bohužel víc toho nebude. Krabice byla zastrčená mezi patrem na půdě. Našel jsem to když jsem dělal půdní vestavbu a kdyby tam něco bylo, tak by se to našlo. Nicméně asi by byla šance zjistit komu konkrétně placky patřily, neboť na krabičkách od Signum Laudis je razítkem(sic špatně čitelné) jméno
Registrovaný uživatel
takto to vypadá

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No nedá se nic dělat. Ceny neurčuji, ale zde by to asi bylo nejlepší prodat jako celek.
Registrovaný uživatel
krabička k druhému Signu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nepredavat, taketo veci len stupaju na cene
Registrovaný uživatel
Tak to bych si dovolil oponovat, Altman mi dá určitě za pravdu, ale v posledních 8 letech šly běžné medaile o cca 30 % s cenou dolů...
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ano, dávám :evil: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Môžete poslať na môj e-mail detailnejšie foto odznakov ? Mám záujem .
Registrovaný uživatel
Bylo by dobré ten mail poskytnout
Registrovaný uživatel
Ještě pro info, kdybych už se rozhodnul prodat, tak jako komplet a min 30k. A nepište mi chytré řeči že to takovou hodnotu nemá. Nejsem v situaci, kdy to musím prodávat, klidně si to nechám dalších 10 let a pak si pořídím R-U uniformu a jako dědek začnu objíždět srazy.
Registrovaný uživatel
Chýbajúci e-mail - klim56@azet.sk
Moderátor
astfgl napsal
Ještě pro info, kdybych už se rozhodnul prodat, tak jako komplet a min 30k. A nepište mi chytré řeči že to takovou hodnotu nemá. Nejsem v situaci, kdy to musím prodávat, klidně si to nechám dalších 10 let a pak si pořídím R-U uniformu a jako dědek začnu objíždět srazy.


Doufám, že to není cílené přímo na mně. Je to hezký komplet, nižšího záložního důstojníka a jako komplet to má svoji cenu jednak finanční, ale pro mně více zajímavou cenu morální. Možná by byla dobá otázky té cena finanční, ale mně zajímá právě ta celkem kompletní památka. Dát si to na kabát a s prominutím blbnout by asi bylo dosti nedůstojné.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer kolegové sběratelé,sbírám známky a jak to tak bývá,dostalo se mě do rukou toto.Může někdo pomoci s oceněním?
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Moderátor
cena suvenýru, pro faleristy naprosto bezcenné. Na aukru to kdos nabízel, něco udělalo 60-90 Kč. :|

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1