Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Prosím o ocenění případně prodám, děkuji

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění případně prodám, děkuji

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Alois Jirásek 30 děl z roku 1953
Skálaci
Z nedávna
Epilog
Proti všem
Mezi Proudy 1
Mezi Proudy 2
Mezi Proudy 3
Bratrstvo 1
Bratrstvo 2
Bratrstvo 3
U nás 2
U nás 3
U nás 4
F. L. Věk 1
F. L. Věk 2
F. L. Věk 3
F. L. Věk 4
F. L. Věk 5
Poklad
Maloměstká historie
Temno
Psohlavci
Maryle - Zemanka
Husitský Král 1
Husitský Král 2
Skála
Na dvoře vévodském
Sousedé - U domácího prahu
Zahořanský hon - Učitelská - V pekle - Mudrcové

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podle mého soukromého odhadu bude cena menší než kolik by dělalo poštovné ale mohu se mýlit. :roll:
Registrovaný uživatel
Souhlasím s Moderátorem, tyto knihy jsou opravdu neprodejné
Registrovaný uživatel
Krásná sbírka ,nechat si to jako čtení na důchod:)Já mám třeba kompletní šesnáctisvazkovou sérii od V.B.Třebízského z let 1924 (dost podobná tvorba historických románů) a cena tak 300Kč za vše :D Když zvážím,že za tohle v přepočtu praděd zaplatil za jednu knížku, je smutné ,že to je ted bezcenné..Přitom to jsou ztěžejní díla naší literatury,ne, to nikdo už číst nebude:(
« Poslední úpravu provedl(a) barabiznak v 8. 12. 2020, 22:31. »
Moderátor
barabiznak napsal
Krásná sbírka ,nechat si to jako čtení na důchod:)Já mám třeba kompletní šesnáctisvazkovou sérii od V.B.Třebízského z let 1924 (dost podobná tvorba historických románů) a cena tak 300Kč za vše :D Když zvážím,že za tohle v přepočtu praděd zaplatil za jednu knížku, je smutné ,že to je ted bezcenné..Přitom to jsou ztěžejní díla naší literatury,ne, to nikdo už číst nebude:(


Přitom je to docela čtivé. Bohužel, Jirásek dostal nálepku komunisty uctívaného pokrokového autora a všem se teď jakoby "ekluje".
Jako mladej jsem třeba četl "Mezi Proudy" o mládí Jana Husa a bylo to hodně zajímavé, dokonce eroticky podbarvené, když jsou popisovány milostné scény tehdejšího arcibiskupa (a proutníka) Jana z Jenštejna ;-)
Registrovaný uživatel
Jenom si dovolím upozornit že ta knižní nabídka je 6 let stará :roll:
Registrovaný uživatel
Dědeček mi koupil Temno , abych poznal, jak trpěli moji předci ,prý skutečně zažili něco podobného , klidně bych tomu věřil , hned po vydání toleranční patentu se přihlásili hrdě k protestantství, takže museli být už předtím berani🐏 Naštěstí v zapadlém kraji okolo Sněžného,Dankovic a Jimramova se této víře dařilo 🌞

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Prosím o ocenění případně prodám, děkuji

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1