Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o ohodnocení obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ohodnocení obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o posouzení přiloženého obrazu. Jedná se o vyobrazení vesnického stavení. Velikost obrazu je 130 x 100 cm. Signaturu se mi nepodařilo objevit, ale je také možné, že může být skryta pod rámem. Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím - nikdo nic?
Registrovaný uživatel
Z tak malého náhledu se moc věcí nedozvíte .Vypadá to na slušnou malbu , námět trochu fádní , signatura bude hrát hlavní roli .Pokuste se jí dohledat.
Registrovaný uživatel
Jinak se jedná o olej na plátně. Signaturu se mi nepodařilo nalézt. Myslíte, že je možné, že by byla skryta pod rámem, tedy že někdo takto pracuje s výtvarným dílem, že skryje signaturu pod rám?

A v případě, že tedy signatura nebude ve stavu, v jakém obraz prezentuji dohledatelná, má cenu odstraňovat rám?

Připomíná Vám obraz typickou práci nějakého konkrétního malíře? Děkuji.
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Z tak malého náhledu se moc věcí nedozvíte .Vypadá to na slušnou malbu , námět trochu fádní , signatura bude hrát hlavní roli .Pokuste se jí dohledat.


Jinak se jedná o olej na plátně. Signaturu se mi nepodařilo nalézt. Myslíte, že je možné, že by byla skryta pod rámem, tedy že někdo takto pracuje s výtvarným dílem, že skryje signaturu pod rám?

A v případě, že tedy signatura nebude ve stavu, v jakém obraz prezentuji dohledatelná, má cenu odstraňovat rám?

Připomíná Vám obraz typickou práci nějakého konkrétního malíře? Děkuji.
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Z tak malého náhledu se moc věcí nedozvíte .Vypadá to na slušnou malbu , námět trochu fádní , signatura bude hrát hlavní roli .Pokuste se jí dohledat.


Bylo by možné zaslat foto obrazu na nějaký Váš mail, kdy touto formou půjde obraz zvětšit? Moc díky.
Registrovaný uživatel
memyself napsal
poradnydest napsal
Z tak malého náhledu se moc věcí nedozvíte .Vypadá to na slušnou malbu , námět trochu fádní , signatura bude hrát hlavní roli .Pokuste se jí dohledat.


Jinak se jedná o olej na plátně. Signaturu se mi nepodařilo nalézt. Myslíte, že je možné, že by byla skryta pod rámem, tedy že někdo takto pracuje s výtvarným dílem, že skryje signaturu pod rám?

A v případě, že tedy signatura nebude ve stavu, v jakém obraz prezentuji dohledatelná, má cenu odstraňovat rám?

Připomíná Vám obraz typickou práci nějakého konkrétního malíře? Děkuji.


Vyrámování je zásadní. Autor to mohl podepsat, aniž by přemýšlel o falci rámu, obraz mohl být dodatečně zmenšen, aby se do rámu vešel (rámovat totiž ani nemusel autor)... možností je hodně a se všemi jsem se už potkala..
Ale NEŽ se budu ptát někoho na autora, tak udělám vše pro to, abych si to zjistil sám. V tomto případě to chce minimálně obraz vyrámovat a prohlédnout i ty zahnuté okraje. Ono to vyrámování a zarámování není zase taková práce, abyste moc váhal, jestli "to má cenu".
Registrovaný uživatel
Takto malovalo mnoho malířů před zhruba sto lety .Bez něčeho , co by souviselo -skic , dopisu autora , podobného , signovaného obrazu je to pro mne neurčitelné .Pokuste se najít signaturu nebo půjde-li zjistit historii obrazu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o ohodnocení obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1