Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jde o klasické medaile, kde si na nich majitel může přečíst o co se jedná.Tady jde asi úplně o něco jiného.Prosím Altmanna o smazání!!
Registrovaný uživatel
O co ineho je to kupeni konvolut všeličoho možneho od bodakov cez medaele prilby a podobne. Chcel som vedet co su to za medaele nakolko ja tie nezbieram. Tak neviem o čo tu ma ist??? :roll:
Registrovaný uživatel
Na medailích je vše potřebné napsáno a zjistit si ceny je to nejmenší.Že by šlo o nějakou propagaci?
Registrovaný uživatel
Ja skvor že ide o provokaciu z tvojej strany. Ak nemas mi nejko poradit tak neviem co sa ozývaš. Ja sa tu snažím komunikovat slušne a neprovokovat. Tak ta prosim o to iste. ;)
Mint napsal
Na medailích je vše potřebné napsáno a zjistit si ceny je to nejmenší.Že by šlo o nějakou propagaci?
Registrovaný uživatel
K tomu není snad co dodat...Jen bych nerad, aby si na toto vlákno vkládal každý fašoun co chce.
Registrovaný uživatel
To by som tím fašounom musel byt :D Nie fakt je to kupene na jednej aukčnej stranke tak bez obav. OK??!! 8)
Mint napsal
K tomu není snad co dodat...Jen bych nerad, aby si na toto vlákno vkládal každý fašoun co chce.
Registrovaný uživatel
Cítim potrebu zastať sa miki01.Známky,mince,porcelán,skrátka všeličo.Stačí pozrieť jeho príspevky.Možno len fotky mali byť urobené na inom "podklade."
Zbytočné napätie..... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Moc se tedy omlouvám všem, které jsem pohoršil svým názorem, zřejmě je normální, že se na těchto stránkách objevují hákové kříže a orlice. Jen tak dále.
Registrovaný uživatel
Mint nikoho si nepohoršil,načo tá irónia?Ja si len myslím,že to miki01 tak nemyslel.Ale to vie len on.Nechajme to tak. ;)
Keď si na linke tak sa opýtam:
ako ovplyvní(%) cenu medaily to,keď je kompletná=stuha,etue,miniatúra,dekrét,a keď je len "sólo"?
-s-
Registrovaný uživatel
Určitě o nějakých 400%.Většinou jsou miniatury a etue vzácnější, než samotná medaile
Registrovaný uživatel
To fakt?Mám jednu bežnú za službu vlasti kompletnú,len etue je v zlom stave.
Dík.Dúfam,že sa nemračíš... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Samozřejmě se tady bavím o starších exemplářích, u medaile za službu vlasti je tak nějak samozřejmost, že má i originál etui
Registrovaný uživatel
ok-s-
Moderátor
Pokud to chcete určit, pošlete mi obrázky urovnané, tedy inteligentně. medaile jeden obrázek urovnané. Militarií urovnané. V tom to se nehodlám přehrabovat.
Ta medaile španělská je kopie, štítek Demjansk je hrubá kopie. Pro příště to budu ihned mazat. Pokud chcete něco určit, musíte vložit obrázky čitelné, jasné a srovnané prostě přehledné!
Registrovaný uživatel
ok. tak este raz tro nafotim a skusime to nanovo hej?? :D
Altmann napsal
Pokud to chcete určit, pošlete mi obrázky urovnané, tedy inteligentně. medaile jeden obrázek urovnané. Militarií urovnané. V tom to se nehodlám přehrabovat.
Ta medaile španělská je kopie, štítek Demjansk je hrubá kopie. Pro příště to budu ihned mazat. Pokud chcete něco určit, musíte vložit obrázky čitelné, jasné a srovnané prostě přehledné!
Moderátor
Pošlete já to vše potom "promažu". :P :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dobrý den,prosím o určení předmětu,velikost cca.5 cm.Revers čtyři nožičky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Měla by to být švédská letecká společnost, civilní odznak, ale zde to vypadá jako vykopané?
Registrovaný uživatel
Děkuji,s tím kopáním je to pravda a bylo to tam asi pěkně dlouho.
Registrovaný uživatel
je to z nejakej obuvi,
vyrobca JAS Bardejov na vychodnom Slovensku,
logo z pociatku 90.rokov
_______________
Moderátor
tocomabyt napsal
je to z nejakej obuvi,
vyrobca JAS Bardejov na vychodnom Slovensku,
logo z pociatku 90.rokov


Tak tak.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
logo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
ano, moje chyba, četl jsem SAS. Omlouvám a Vám díky za přesné určení.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ano, moje chyba, četl jsem SAS. Omlouvám a Vám díky za přesné určení.

Vážený pane kolego - nemusíš sa omlúvať. To sa stáva. Kto niečo robí má právo aj na chybičku.
Moderátor
Omluvu považuji za jistý druh povinnosti vůči kamarádům a tazatelům. Zde konkrétně je to poučení, že mám mít na nose brýle. :evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1