Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Vykupminci.cz
Numisargo

Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nejde o to ze dokaze vyrit mince, ide o to ze sa podielal na tom istom co pan C pred rokom...
Preco zrovna pan Z ma moznost sa na tom podielat? Preco nie pan C ? . obaja su kseftari... Mozu si podat ruky
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
A to ze sa p. C nezohrial u vas , to svedci len o vasej cenzure, ako tu niekto uz pisal velmi hojne rozsirenej...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Niekde áno.
Registrovaný uživatel
Na našej "sedliackej" stránke je nemožné aby moderátor bol tendenčný, neobjektívny a pätolízačský. U nás moderátor dbá na korektnú debatu. Na BM nikto nemá svoj komparz len preto že urobil veľké prachy. A áno, iste, nájdu sa aj taký čo vedia našpiniť do vlastného hniezda, ale to je už celkom iná pesnička o ktorej neviete.
Registrovaný uživatel
Janko, pomôžem ti trochu . Mince sa nerijú ale razia . A keď už by sa mali ryť tak sa ryjú s tvrdým ...alo chlap by si mal vedieť že s mäkkým to moc nejde . Ale to bude asi celý problém tvojho poňatia numizmatiky, keďže deklaruješ svoje záujmy len ako zbieranie pohľadníc a prípadne všetko okolo Serede . Neviem či aj vrátane báb , ktorých je na pokeci - azete dostatok . Len treba rozlišovať úroveň pokecu a sberatela kde teraz píšeme, pretože si myslím že tento web je intelektuálne oveľa vyššie. A rozprávať o cenzúre ? Máš osobné skúsenosti alebo to len tak všeobecne si dal aby reč nestála ?
Registrovaný uživatel
tendenčný, neobjektívny a pätolízačský - kde takych maju?
Korektna debata? U vas ? :lol:
Nerozumiem preco pouzivas stale nazov sedliacka... Sa hanbis alebo mas komplexy?
A neviem ci tu ma caligator svoj komparz , ale urcite ho tu nema Zobek, vymyselnik roznych druhov variant ...
Ps. Caligator tu bol na tomto webe skor ako vznikla cela vasa stranka, a pokial sa tu nenadava tak ho nikto nezabanuje. Ci hovori pravdu alebo pise blbosti to nech si kazdy spravy sam nazor, nie moderator. Google ho uz nezmaze
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
To jano7B9 - Chces jako rict, ze sberatel.com je bez cenzury? Vzdyt sikana a cenzura je tady na dennim poradku. Rekni mi, kde se treba podela puvodni diskuse k takzvanym "Calabkovym dukatum 2014"?
Registrovaný uživatel
Milý Janko, nepoznám ťa osobne, ale ak ty si moderátor odbornej numizmatickej stránky, tak Do videnia numizmatika na Sběrateli. Donedávna som si myslel, že Sběratel je naozaj lepší klub kultivovaných ľudí ktorých spája spoločný koníček, dnes si to ani ja, ani mnoho iných už iste nemyslí. Ak sa tebe zdá fér a normálne nielenže tolerovať útoky na konkrétnych ľudí /ktorým by si mimochodom nemohol nosiť ani tašku/, sekundovanie zatrpknutým špekulantom ktorým vyfúkli kšeft, urážať ľudí o ktorých nič nevieš a nikdy si ich nevidel, tak dúfam len, že nereprezentuješ väčšinu tunajších členov...
Registrovaný uživatel
Kremnican - Nemusim byt meteorolog aby som vedel ake bude pocasie. Mince uz nezbieram, mam ine zaluby A aj i/y sa obcas pomyli ked clovek pise s t9... A pozri si aj moj mail , najdes ma na fb . Mas pravdu , tento web je vyssie , vyssie ako bm a tu vysoku uroven nechapes.
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Kremnican - Nemusim byt meteorolog aby som vedel ake bude pocasie. Mince uz nezbieram, mam ine zaluby A aj i/y sa obcas pomyli ked clovek pise s t9... A pozri si aj moj mail , najdes ma na fb . Mas pravdu , tento web je vyssie , vyssie ako bm a tu vysoku uroven nechapes.

Amen. Tu už je zbytočné reagovať. Jano, na BM by ťa už dvadsať členov koplo do zadku za to čo tu predvádzaš.
Registrovaný uživatel
kremnican napsal
A rozprávať o cenzúre ? Máš osobné skúsenosti alebo to len tak všeobecne si dal aby reč nestála ?

Aby reč nestála, tak malá osobná skúsenosť - bez akéhokoľvek oznámenia mi bol zablokovaný nick potom čo som si dal inzerát na nákup certifikátu k medaile/replike svätováclavského dukátu 2014. Dodnes mi nikto nevysvetlil aké pravidlo fóra som porušil.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Marek2015- ja neviem , ani som po tom nepatral
Marlen - ja si mozem pisat co chcem. Vobec tu caligatorovi nesekundujem, je mi to fuk.
Ale ked ty si taka mudra hlavicka tak nam prezrad to pozadie, preco sa dostal pan Z k biznisu a nie pan C. Alebo hociktori pan X ???? Je to len neschopnost , nesvojpravnosot mincovne ze da zarobit s tak popularnou razbou inemu a sama pride o zisk? Alebo ide o znamosti a ruka ruku myje? Teraz hovor ;)
A na tvoja totalitna bm ma vobec netrapi ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
kremnican napsal
A rozprávať o cenzúre ? Máš osobné skúsenosti alebo to len tak všeobecne si dal aby reč nestála ?

Aby reč nestála, tak malá osobná skúsenosť - bez akéhokoľvek oznámenia mi bol zablokovaný nick potom čo som si dal inzerát na nákup certifikátu k medaile/replike svätováclavského dukátu 2014. Dodnes mi nikto nevysvetlil aké pravidlo fóra som porušil.

Fidži, nepíšeš pravdu. Opakovane si bol požiadaný aby si svojimi inzerátmi nenaznačoval existenciu falošných osvedčení a podobne. Niekoľko krát ti bol takýto provokujúci inzerát vymazaný a hovoril som s tebou aj osobne. Vyhodil si to znovu. Na stránke BM existujú prvidlá a ty to vieš. Môžeš sa teraz mstiť, ale za svoju blbosť. Veď tu napíš novým priateľom akú kampaň si robil proti tzv. svätováclavským dukátom 2014.
Registrovaný uživatel
Takze u vas je zakazane robit antikampane? Tahate si medove motuziky popod nosy aki ste skveli ? Vy clenovia najpreztiznejsej bm? :-D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Marek2015- ja neviem , ani som po tom nepatral
Marlen - ja si mozem pisat co chcem. Vobec tu caligatorovi nesekundujem, je mi to fuk.
Ale ked ty si taka mudra hlavicka tak nam prezrad to pozadie, preco sa dostal pan Z k biznisu a nie pan C. Alebo hociktori pan X ???? Je to len neschopnost , nesvojpravnosot mincovne ze da zarobit s tak popularnou razbou inemu a sama pride o zisk? Alebo ide o znamosti a ruka ruku myje? Teraz hovor ;)
A na tvoja totalitna bm ma vobec netrapi ;)

Janko, nechcem ťa zbytočne uraziť, nemám pocit že ty by si bol vhodný partner na čo len trochu korektnú debatu.
Ale ok, len zopár faktov. To, že prečo sa nedostal k biznisu pán C keď sa dostal pán Zet, to akože myslíš fakt vážne? Keď mal pán C ten veľký biznis to akože prišiel za napríklad pánom Zet či sa nechce zviezť, alebo o čom to tu preboha táraš? To niekto ukradol pánovi C biznis? Veľa asi nevieš čo predchádza legislatívnych, technických, právnych atď atď problémov takejto razbe. A to najhlavnejšie, pán C makal ako černoch aby tú razbu urobil sám /chápeš SÁM!/, ale nebol dosť šikovný alebo rýchly. Ale keby to stihol, iste by sa so všetkými rozdelil a zbytok by dal na charitu. Neviem či ti takéto vysvetlenie stačí, ale, úprimne, mne je to jedno. Ak je niekto tendenčný a zaujatý, môžem vysvetľovať do rána. Nestojí mi to zato a nepochybujem, že si mnohí názor urobili. A ešte jedna posledná vec, buď tak aspoň zdvorilý, ak vieš čo to je, a nenavážaj sa do stránky a jej členov o ktorých nevieš vôbec nič.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Takze u vas je zakazane robit antikampane? Tahate si medove motuziky popod nosy aki ste skveli ? Vy clenovia najpreztiznejsej bm? :-D

Jano, si už trapný a komunikácia s tebou je naozaj strata času. Veľmi pravdepodobne by si na BM len čítal...
Registrovaný uživatel
Nazor si urobili jedine na teba. Niesi schopny odpovedat a si presvedceny o svojej pravde.
O korektnosti ani nehovorim. Asi ta dviha zo stolicky ze nediskutujeme na bm, ze ma nemozes zmazat ze? Nemaj obavy, tu ta nikto nezmaze.
Tu kazdy kasle na podobne medaile- kopie dukatov , volajme to ako chceme. A rovnako 15 900 000 cechoslovakov.
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Kremnican-ja len malu poznamku.Každa minca sa musi najskor "VYRYT "do raznice a až potom sa može razit alebo odlievat.
_______________
Registrovaný uživatel
Ps: aby ta nahodou nekleplo, na bm som registrovany takmer od jej vzniku, pretoze si robila reklamu prave tu. Kedykolvek to tam mozem roztocit 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Tak ked to vieš, tak ako píšeš, že caligator tu bol skôr ako celá burza-minci.com? Bm vznikla cca v dobe vzniku Tvojho registrovania tu a je tam k dnešnému dňu registrovaných cez 6000 ľudí.
Registrovaný uživatel
Moze byt , numizmat ze sa mylim. ked som ju ja zacal vnimat tak to bol este skapaty web. Od 6000 ludi to malo extremne daleko...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
zopar ludi si tu navzajom kontruje, kazdy ma svoju pravdu.
ze vas to este bavi.

je to cele sice nadherna ucebnicova ukazka ''money making'' ,
akurat s numizmatikou to nema spolocne vobec nic.
_______________
Registrovaný uživatel
Marlen napsal
Na našej "sedliackej" stránke je nemožné aby moderátor bol tendenčný, neobjektívny a pätolízačský. U nás moderátor dbá na korektnú debatu. Na BM nikto nemá svoj komparz len preto že urobil veľké prachy. A áno, iste, nájdu sa aj taký čo vedia našpiniť do vlastného hniezda, ale to je už celkom iná pesnička o ktorej neviete.

To už dávno nie je "vlastné" odkedy si ho niekto privlastnil . . . . Hádate sa tu ako malé deti a robíte si len hanbu. Ako seriózny moderátor BM si sa nemal nechať zatiahnuť do tejto špinavej debaty, kde každý uráža každého. Nestačí na začiatku napísať "nechcem ťa uraziť" a potom osočovať. Osočovanie je aj tvoja zlá vizitka, nie len tunajšieho moderátora. Nestačí napísať "ja som seriozny, treba skutočne byť a nie ešte rozdúchavať vášne aj na BM.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Nazor si urobili jedine na teba. Niesi schopny odpovedat a si presvedceny o svojej pravde.
O korektnosti ani nehovorim. Asi ta dviha zo stolicky ze nediskutujeme na bm, ze ma nemozes zmazat ze? Nemaj obavy, tu ta nikto nezmaze.
Tu kazdy kasle na podobne medaile- kopie dukatov , volajme to ako chceme. A rovnako 15 900 000 cechoslovakov.


Faktická poznámka o mazaní , nemazaní :
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/svatovaclavsky-dukat-2014-kremnica-22160

Viz príspevok moderátora Kučeru o tom že niečo asi zmazané bolo .
Registrovaný uživatel
Kremnican chod to rozchodit alebo pozorne citaj ;-)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Nové mince » Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1