Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Ptáci, kytky, motýly :)

Vykupminci.cz
Numisargo

Ptáci, kytky, motýly :)

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
pavlinka napsal
Známky Francie považuju za snad nejpovedenější vůbec. Velice se mně líbí jak jsou udělané ;)


suhlasim, no keby som nezbieral Britsky commonwealth tak by som sa dal na Francuzske postkolonialne republiky v Afrike, Oceanii a v Karibiku...
_______________
Registrovaný uživatel
Jo a mají kvalitní lep, tahle se mi přilepila :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To skôr nevhodné skladovanie.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
měl jsem jí s ostatníma, jak přišli, ona jediná to odnesla, ta zrovna nejlevnější :D
Ale tak co, prodávat jí nechci a ve sbírce bude pěkná :)
Moderátor
martraj napsal
Jo a mají kvalitní lep, tahle se mi přilepila :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Dobrá rada nad zlato. Nepouzivat zasobniky s ciernymi listami ale biele s perg. paskou a do hawidky, pokial su to drahsie veci.
_______________
Registrovaný uživatel
to je jak přišla, jen jsem jí potom vystřihl z té klasiky, ale bylo u toho více čistých známek kolonií, jen ona jediná nevím proč, jinak to dávám do vario listů, nikdy u ničeho jiného se nestalo, kromě toho, že jsem si šikovně polil jednu serii, kdo umí no :D

babygulka napsal
martraj napsal
Jo a mají kvalitní lep, tahle se mi přilepila :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Dobrá rada nad zlato. Nepouzivat zasobniky s ciernymi listami ale biele s perg. paskou a do hawidky, pokial su to drahsie veci.
Moderátor
martraj napsal
to je jak přišla, jen jsem jí potom vystřihl z té klasiky, ale bylo u toho více čistých známek kolonií, jen ona jediná nevím proč, jinak to dávám do vario listů, nikdy u ničeho jiného se nestalo, kromě toho, že jsem si šikovně polil jednu serii, kdo umí no :D

babygulka napsal
martraj napsal
Jo a mají kvalitní lep, tahle se mi přilepila :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Dobrá rada nad zlato. Nepouzivat zasobniky s ciernymi listami ale biele s perg. paskou a do hawidky, pokial su to drahsie veci.



tak to je ina vec :shock: ked mas zbierku ulozenu vo Variach tak sa im nic nestane.
_______________
Moderátor
Všimněte si, kolik námětových témat je skrytých na této jedné známce. Tučňák, polární vědec, ten má na sobě norský rybářský svetr a čepici(pravá 100% vlna), vědecko- výzkumná stanice, měla jistě nějakého architekta, stanice pro radiovou komunikaci, za ní malé přístavní molo,v pozadí zřejmě hora Mont Crozier (979m), atd, atd, atd....
rok 2004: http://cs.wikipedia.org/wiki/Port-aux-Fran%C3%A7ais#mediaviewer/File:Port_aux_Fran%C3%A7ais.JPG
« Poslední úpravu provedl(a) pavlinka v 25. 12. 2014, 20:21. »
Moderátor
... a dala by se využít i v exponátu o Járovi Cimrmanovi!! :P

----

Ale na černém podkladu vypadají známky líp jak na bílém. (To k barvě listů, viz výše.)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 26. 12. 2014, 10:51. »
Moderátor
Pavle ja len kvoli lepsiemu skladovaniu ** znamok pokial maju silny lep
_______________
Registrovaný uživatel
Aj ja mám nejaké kvety i zvieratá :).......väčšinou Severnú Kóreu- 60s a 50s....Len niečo z toho ukážem, ďalšie nabudúce, mám aj Juhosláviu a slávne série fauny a flóry z päťdesiatych a začiatku šesťdesiatych rokov, rovnako Bulharsko či Rumunsko a - samozrejme- našu rodnú domovinu, či už ČSSR, alebo Slovensko. Chýba mi akurát v zbierke ČR od roku 1993. Zberateľstvu sa venujem od decembra 2012 :)...dal som tu aj jednu fotku známok Číny z 80-tych rokov flóru.
p.s. mám aj veľa Vietnamu z 50-tych a 60-tych rokov. Známky zbieram výlučne čisté, bez pečiatky, občas keď zoženiem tlačový list pečiatkovaný, neohŕdnem. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj, omlouvám se, že jsem nic nepsal, bohužel jsem o vše přišel před lety, ale začínám znovu, pomalu a jistě snad :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Ptáci, kytky, motýly :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1