Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Půlové Gustav - Beckery - odhad stáří a jiné dotazy

Vykupminci.cz
Numisargo

Půlové Gustav - Beckery - odhad stáří a jiné dotazy

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
diskutujúci sú v anonymite,takže tykanie je bežné.
Registrovaný uživatel
nick napsal
diskutujúci sú v anonymite,takže tykanie je bežné.
Fajn ;)
Registrovaný uživatel
Mluvil jsem s Kmotrem a řekl mu, že pokud chce tak mu předám přihlašovací údaje k mému nicku, aby tady mohl zase fungovat. On to zvažuje, byl by někdo proti kdyby tady zase byl ? Ale nevím jestli bude chtít.
Registrovaný uživatel
možno sa poteší dosť zberateľov jeho prítomnosťov
Registrovaný uživatel
KANTOR napsal
možno sa poteší dosť zberateľov jeho prítomnosťov
Moc se nechce sem vracet říkal před chvílí, že by porušil své slovo odejít na pořád odsud. Sice mu ta diskuze chybí, ale nevím jestli mou nabídku přijme, ale čte to pořád tady. Třeba se rozhodne po reakcích tady.
Registrovaný uživatel
Nazdar kmotr. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Nazdar kmotr. ;)
-s-
Přístup k nicku Lachtan ode mne má , takže je na něm jestli se ozve. Napsal jsem mu sms, že se může zase zapojit do diskuze a třeba se ozve, víc udělat nemůžu. Je to na něm ! Co vím , tak se nechal, jako nick Kmotr na vlastní žádost zablokovat v době kdy ho zde někdo naštval a nemůže se přihlásit i kdyby chtěl, takže jsem mu dal možnost se vrátit přes můj nick.
Registrovaný uživatel
je jedno pod akým menom bude vystupovať.Pokúsim sa ho aj ja presvedčiť,kontakt na neho mám
Registrovaný uživatel
nick napsal
je jedno pod akým menom bude vystupovať.Pokúsim sa ho aj ja presvedčiť,kontakt na neho mám
No tedy tvoje přesvědčovací metody bych poslal do parlamentu EU, mohli by se od tebe učit čoveče :lol: :mrgreen: :roll: Tak jo já se vrátím tedy prostřednictvím Lachtana... teď mi dejte čas kamarádi a já se ozvu až budu mít co říct k nějakému tématu v sekci starožitností. Teď mám hektické období, nějak to nestíhám všechno a nebudu se rozepisovat dále. Dnes se možná ještě ozvu a zítra se uvidí, jedu do Prahy a čeká mne něco důležitého.... takže nevím jestli budu doma zítra, či za týden ... je to v rukách někoho jiného a já to nerozhodnu. V každém případě se ozvu hned, jak budu moci....
Registrovaný uživatel
Otevřu mejl a tam celá stránka o příspěvcích v tématu..otevřu téma a můj "inzerát" s nabídkou hodin upadlý do hlubin zapomění pod haldou příspěvků..to už tu dloooouho nebylo. Takže..vítej zpátky Kmotře :mrgreen: !!!!!!! Konečně tu zas bude trochu zábava :D . Dokonce vidím,že i Nick už našel ztracené heslo a přihlásil se i jako Kantor..konečně ;) . Ten Kantor sedí líp.
Registrovaný uživatel
prehováranie kmotra to bolo asi horšie ako komplikovaný pôrod.
Registrovaný uživatel
:D :D Tak v tom případě jste velice zkušený porodník,dopadlo to dobře :D . Akorát to jméno jste mohli vybrat jiné. Nick Kmotr byl takový důstojný a tajemný a ted tohle :lol: .
Registrovaný uživatel
Před tím jsem byl mafián a teď jsem už jenom zvíře. Lachtan Béda :D
Registrovaný uživatel
Vitej LACHTANE alias..................... Bude zas zábava s tebou ??
Registrovaný uživatel
Ne, byl jsem na kurzu odvykání srandy. Budu vážný a odměřený :) ;) :D :P :o :lol: :mrgreen: Jinak Fenixi (ptal ses mailem) ty bidry jsem teprve před týdnem dal na opravu stroje, neměl jsem tak nějak čas dřív. Myslel jsem, že to bude prkotina ,ale je tam ohnutý a možná ne jeden zub. Takže to bude chvíli trvat ta oprava. Možná zuby bude muset zbrousit a nastavit mosazí. Hodinář říkal, že to bude ještě zajímavé, ale on je srdcař a nedá pokoj dokud je nerozchodí, bere to jako stavovskou čest. Zdar a sílu najdete v sýru kluci ušatí, čúúús :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Před tím jsem byl mafián a teď jsem už jenom zvíře. Lachtan Béda :D


To je v pohodě, však já jsem taky jenom zvíře,i když magické :mrgreen: (tvl,jestli je tu nějaký psychiatr, tak nás ještě zavřou :lol: ) Ohnutý zub?? Propána to jak s povedlo? Na pérovkách bych to pochopil,měl jsem tu před vánoci na opravu jedny altdojč Mauthé a tam to sem tam chycené bylo ale povedlo se mi to srovnat. Dodělávat to s mosazí neumím,tož šikula ten tvůj hodinář ;). A myslíš na mě s fotkama ;) ? Pokud by to šlo,moc prosím o fotku bez ciferníku zepředu,na západky,pak zezadu a z boků do strojku ;).
Registrovaný uživatel
Nemám je doma jsou u hodináře, takže fotit nemám co zatím. Já nevím jak k tomu ohnutí došlo už jsem je tak koupil, možná někomu nešly a chtěl je rozchodit tím, že tam dal těžší závaží , to je můj tip. Je to i asi složitější s opravou, že tam je vteřinovka. Jinak je zajímavé , že to je půlový stroj a má vteřinovku ... vždycky jsem si myslel, že vteřinovka byla u jednozávažového stroje .... jinak nenašel jsem ani náznak výrobce ... stroj NONAME. Třeba Kantor bude vědět víc.
Registrovaný uživatel
Toto jsou ty altdojčky co prodávám za 6000 Kč. Já vím, že to je málo , ale víš že na tento typ hodin nejsem. Stroj je v chodu, ale bedna (dvířka) má vady, jak je vidět doufám z foto. On by si ji dal někdo do salónního stavu, ale mě to nestojí za vrážení peněz.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No pokud by se někdo našel, tak za 6000 Kč jsou jeho, ale jen osobním odběrem šumpersko a poštou nezasílám z jasných důvodů.
Registrovaný uživatel
No,bez fotek s tím nepohne ani Kantor určitě :) . Půlovky se tak taky dělaly,ted jsou jedny na FB za 14 000. Já vím,že tohle není tvůj styl ;) Ale pokud prachy nepotřebuješ,jakožto že asi ne když je dáváš tak lacino,tak bych ty hodiny pryč nedával..je to Becker,jsou komplet..a že je sem tam odlepená dýha - to se dá lehce zapravit Herkulesem a červotoč k tomu taky patří ;) . Však jsou víc jak století staré..místo se dá taky pořešit,navěs to vedle sebe a máš klid 8) . U mě to vypadá v jedné místnosti někdy i takto. Ty pérovky napravo jsou ty co jsem měl na opravu,ty nejsou moje a tam stále něco visí. A v létě když se zadaří zprovoznit další místnost,zas mi místo na hodiny přibude :) . Ty secesní už ale visí jinde a nahradily je zatím rozbité vídenské altdojčky 8) .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
len do toho FENIX, len zbieraj,stretneme sa možno niekde pod mostom
Registrovaný uživatel
No zviklal jsi mne. Teď jsem se díval na Aukro a ten typ tam je a bez nástavby a je tuším už na 7000 Kč. Asi si je tedy nechám, protože ekonomika jde nahoru a ceny hodin taky půjdou a nastane doba za čas,tak jako před pár lety, kdy nešly pod 10000 Kč. Peníze zas tak nepotřebuji, tak ať visí dál :D
Registrovaný uživatel
nick napsal
len do toho FENIX, len zbieraj,stretneme sa možno niekde pod mostom
Jo a všichni tři :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Sběratel.com » Starožitnosti » Půlové Gustav - Beckery - odhad stáří a jiné dotazy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1