Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Pytlíčkova sbírka jde do dražby

Vykupminci.cz
Numisargo

Pytlíčkova sbírka jde do dražby

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
david kopriva napsal
natož třeba Mauricie...

Dobrý den pane Kopřiva chcete tvrdit, že pan Pýtlíček nevlastnil známku MAURICIUS POST PAID?
Registrovaný uživatel
david kopriva napsal
Dnes je v česku minimálně 5 sbírek vysoko nad tou P., jak hodnotou tržní tak sběratelskou...


A ještě jeden dotaz. Prosím o stejné srovnání sbírek v Čechách před třemi roky.
Registrovaný uživatel
dobrý den...P. měl jeden s těch levných Mauriciů, tedy tzv. POST PAID, vydání 1848 a dál...cena 10000 - 200000CZK podle fáze "impression"

samozřejmě nikdy nevlastnil ani jednu POST OFFICE vyd. 1847
Registrovaný uživatel
ad 2. dotaz - před 3 roky vlastně totéž ...pochopte že jsou tu supersbírky nejen čsr 1 ale i GB, kolonií apod. u lidí které skoro nikdo nezná, protože si to nepřejí, kteří nevystavují atd..

když říkám min. 5...myslím spíše 10 :)

v posledních letech šlo do filatelie hodně peněz...proti tomu je dnes taková numismatika rel. menší obor
Moderátor
[quote=david kopriva]
ad 2. dotaz - před 3 roky vlastně totéž ...pochopte že jsou tu supersbírky nejen čsr 1 ale i GB, kolonií apod. u lidí které skoro nikdo nezná, protože si to nepřejí, kteří nevystavují atd..

když říkám min. 5...myslím spíše 10 :)

v posledních letech šlo do filatelie hodně peněz...proti tomu je dnes taková numismatika rel. menší obor
[/quote
]

:mrgreen: numismatika menší obor, nejspíš vaše pouhá domněnka..


Pokud jde o pana Pytlička,přeci nejde jen o to kdo má nej...
Pročítal jsem si jeho úspěchy v oblasti filatelie a není jich málo, úspěšně prezentoval Českou filatelie ve světě..
Vlastnit vzácné sbírky inkognito soukromě,bez možnosti jejich osobní prezentace a to nejen v ČR , mi přijde možná trochu sobecké....
Né každý to umí a má,měl tyto všechny vlastnosti být v tomto směru úspěšný.S tím jdou většinou ruku v ruce různé problémy v podobě závisti a různé špíny... zejména u nás :D

Píši zde jako naprostý amatér v tomto oboru filatelie,ale zároveň ,,fanda,, úspěšných známých osobností,,našinců,, o kterých se alespoň trochu ví i mimo ČR a vcelku nezáleží, zda-li se jedná o sběratelství,sport,politika umění atd.
Pánové znovu aktuálně po jeho smrti si kritiku nezaslouží.....
Mějte trochu úcty v těchto dnech a nechte si to na jindy...[/quote=david kopriva]
Registrovaný uživatel
david kopriva napsal
ad 2. dotaz - před 3 roky vlastně totéž ...pochopte že jsou tu supersbírky nejen čsr 1 ale i GB, kolonií apod. u lidí které skoro nikdo nezná, protože si to nepřejí, kteří nevystavují atd..

když říkám min. 5...myslím spíše 10 :)

v posledních letech šlo do filatelie hodně peněz...proti tomu je dnes taková numismatika rel. menší obor

Děkuji, o to jsem si říkal, samozřejmě že jsou utajené a velmi kvalitní sbírky. Měl sem být konkrétnější.

A co říkáte na aféru rozpoutanou bez jakýchkoliv důkazů na základě vypsané odměny za nalezení ztracených známek z exponátu Hanse Kleina na výstavě Philanippon v Tokiu 1991.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
...měl tyto všechny vlastnosti být v tomto směru úspěšný....


tyjo? :D

btw mysliteli, jaký je rozdíl něco o něm říct teď nebo za rok? vždyť je to u prdele, je tuhej a každý má svůj názor, toď vše.
a jaks psal, že byl známi atd... blbost, max. teď něco to příjmení někomu řekne, kdo si přečetl alespoň nadpis článku, kde bylo uvedeno 100mil.
tam kde to nebylo uvedeno, běžný člověk ani neklikl

ps. dle mého také mince more než známky (už z principu běžného člověka) :)
Registrovaný uživatel
david kopriva napsal
...
v posledních letech šlo do filatelie hodně peněz...
proti tomu je dnes numismatika .. menší obor


:mrgreen:
mozno so stastim,
na 100 numizmatikov najdes 1 filatelistu.
do buducna ten pomer este zredne.
buducnost filatelie je v jej minulosti.
_______________
Registrovaný uživatel
tak ono je to hodně o tom, co člověk čeká.... pravých numizmatiků taky nebude moc. jsou to kšftáří, investčáci, zájemci apod.
ale kupují hezky :) nemůžu si stěžovat...
Registrovaný uživatel
Mne ten Pytlíček silne pripomína Václava Klausa. Tiež dal za kariérou takú jasnú bodku - Václav Klaus krade pero z Chile
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Píši zde jako naprostý amatér v tomto oboru filatelie,ale zároveň ,,fanda,, úspěšných známých osobností,,našinců,, o kterých se alespoň trochu ví i mimo ČR a vcelku nezáleží, zda-li se jedná o sběratelství,sport,politika umění atd.
Pánové znovu aktuálně po jeho smrti si kritiku nezaslouží.....
Mějte trochu úcty v těchto dnech a nechte si to na jindy...

Pan Kopřiva jistě ví, že pan Pýtlíček dělal filatelii sportovně a jen tak ho nikdo nepřekoná i to že takovou sbírku ČSR I už nikdy nikdo dohromady nedá.
Registrovaný uživatel
hromadění materiálních věcí (tzv. sbírka) může být jen a jen o penězích. až se někdo kompetentní rozhodne, překoná cokoliv...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
...měl tyto všechny vlastnosti být v tomto směru úspěšný....


tyjo? :D

btw mysliteli, jaký je rozdíl něco o něm říct teď nebo za rok? vždyť je to u prdele, je tuhej a každý má svůj názor, toď vše.

a jaks psal, že byl známi atd... blbost, max. teď něco to příjmení někomu řekne, kdo si přečetl alespoň nadpis článku, kde bylo uvedeno 100mil.
tam kde to nebylo uvedeno, běžný člověk ani neklikl

ps. dle mého také mince more než známky (už z principu běžného člověka) :)


Obchodníku... už jen ze slušnosti, samozřejmě tvá reakce není nijak překvapivá :lol:
Já do posledních dnu nevěděl kdo je ten p. Pytlíček,ale teď už vím a zapamatují si to jméno
A vím,že nebudu jediný ;) ...po nás obchodníků možná jednou ani pes neštěkne.. :lol:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
...měl tyto všechny vlastnosti být v tomto směru úspěšný....


tyjo? :D

btw mysliteli, jaký je rozdíl něco o něm říct teď nebo za rok? vždyť je to u prdele, je tuhej a každý má svůj názor, toď vše.

a jaks psal, že byl známi atd... blbost, max. teď něco to příjmení někomu řekne, kdo si přečetl alespoň nadpis článku, kde bylo uvedeno 100mil.
tam kde to nebylo uvedeno, běžný člověk ani neklikl

ps. dle mého také mince more než známky (už z principu běžného člověka) :)


Obchodníku... už jen ze slušnosti, samozřejmě tvá reakce není nijak překvapivá :lol:
Já do posledních dnu nevěděl kdo je ten p. Pytlíček,ale teď už vím a zapamatují si to jméno
A vím,že nebudu jediný ;) ...po nás obchodníků možná jednou ani pes neštěkne.. :lol:


no vidíš, nevěděls a píšeš pikačoviny :D nic překvapivého. ale neboj, když to budeš dobře formulovat, tak najdeš dost přitakávačů, co ti potvrdí, že je to tak v pořádku ;)
slušnost vůči mrtvému? a jak mu to prosím doručíš? to by se hodilo vědět.
já doufám, že neštěkne. teď, ani nikdy jindy. to je k nezaplacení
Registrovaný uživatel
david kopriva napsal
v posledních letech šlo do filatelie hodně peněz...proti tomu je dnes taková numismatika rel. menší obor


Je toto len tvoj subjektívny pocit alebo máš objektívnu štatistiku?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
hromadění materiálních věcí (tzv. sbírka) může být jen a jen o penězích


Nesúdiš teraz iných podľa seba? Napríklad ja zbieram mince ako umelecké dielka danej doby.
Registrovaný uživatel
Nejvetsi rarity u nas ma samozrejme pan Ruzicka z Vyskova !

https://www.facebook.com/jozef.ruzicka.986
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Mne ten Pytlíček silne pripomína Václava Klausa. Tiež dal za kariérou takú jasnú bodku - Václav Klaus krade pero z Chile


Tuhle aféru jsem vůbec nepochopil. (A to Vaška celkem nemusim).

Pero si dle protokolu mohl nechat, vzal si ho rovnou..Jen Čecháčci z toho udělali z nějakýho důvodu krádež.(Asi soudili dle sebe.)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
hromadění materiálních věcí (tzv. sbírka) může být jen a jen o penězích


Nesúdiš teraz iných podľa seba? Napríklad ja zbieram mince ako umelecké dielka danej doby.


já se snažím nesoudit, jen říkat fakta...
ale klidně si v klidu ještě jednou přečti mé tvrzení
Moderátor
Obchodníků myslím,že po pročítání zdejších příspěvků a různých článku týkající se P. Pytlíčeka, vím toliko co většina zdejších a každý z nás si to přebere a udělá si názor..Silně pochybuji,že někteří zdejší znají podrobně celou problematiku a mohou soudit a odsoudit.. Osobně si nemyslím,že si aktualně po smrti zaslouží kritiku,je to nečestné a nedůstojné..... což ty nepochopíš..
Pro to má reakce...
Registrovaný uživatel
A ktoré tvrzení si v klidu mám ešte raz prečítať?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Obchodníků myslím,že po pročítání zdejších příspěvků a různých článku týkající se P. Pytlíčeka, vím toliko co většina zdejších a každý z nás si to přebere a udělá si názor..Silně pochybuji,že někteří zdejší znají podrobně celou problematiku a mohou soudit a odsoudit.. Osobně si nemyslím,že si aktualně po smrti zaslouží kritiku,je to nečestné a nedůstojné..... což ty nepochopíš..
Pro to má reakce...


Tak mě pouč co a proč je nečestné a nedůstojné... Prosím
Registrovaný uživatel
sigur napsal
A ktoré tvrzení si v klidu mám ešte raz prečítať?


To na které jsi reagoval. ideálně celé
Registrovaný uživatel
Ale na to som už predsa reagoval. Ktoré ďalšie s tým ešte súvisia?
Registrovaný uživatel
Poprosím ťa, daj mi to v kocke. Najlepšie ako úplnému... :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Sběratel.com » Filatelie aukce » Pytlíčkova sbírka jde do dražby

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1