Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Rádio Slovensko

Vykupminci.cz
Numisargo

Rádio Slovensko

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Ahojte. Dnes na Rádiu Slovensko (SRo1) hovorili, že v príbehu na týždeň budú robiť reportáž z kremnickej mincovne. Reportáž bude bývať každé predpoludnie okolo pol dvanástej až do piatka. Tak chlapci, naladiť SRo1 a počúvať. :)
Registrovaný uživatel
To já ale nechytááám :mrgreen: :roll:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
pre českých kolegov doporučíme internetové rádio.
Moderátor
Ja to nahrávam z rádia na kazetu, cez víkend to prepíšem a uverejním na sběratel.net. Čaute hoši.
Registrovaný uživatel
To je pomoc pro pracující lid. Díky
Registrovaný uživatel
Archy jseš moderátor jak se patří!!!
Moderátor
Červenám sa :-)
Moderátor
Reportáž som celú nahral, ale nakoľko mám zajtra v škole štyri skúšky z filozofie a estetiky (pekné sračky :-( ) a drvím sa ako pes, tak to prepíšem a na Sběratel.net zverejním v nedeľu.
P.S. Čakal som od toho trochu viac, ale nebolo to zlé.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Reportáž som celú nahral, ale nakoľko mám zajtra v škole štyri skúšky z filozofie a estetiky (pekné sračky :-( ) a drvím sa ako pes, tak to prepíšem a na Sběratel.net zverejním v nedeľu.
P.S. Čakal som od toho trochu viac, ale nebolo to zlé.


Jak to dopadlo ? :) Co studuješ vlastně ? Jsi teda aktivní... :) Dítě, škola...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie študujem filozofiu a históriu externe. Včera sa mi zadarilo a zmákol som 4 skúšky. Už mi chýba len latina a dejiny SK a mám semester hotový.
Ale k veci; chlapci priekak (prúser): dnes som sa odhodlal tú reportáž prepísať, ale horko ťažko som prepísal 1. časť. Mládenci v mincovni rozprávajú rýchlajšie od kadencie ich raziacich strojov. Dajte mi pár dní a bude to tam. Vďaka za pochopenie.
Registrovaný uživatel
Archypov, ak to chces uverejnit aj v pisomnej podobe tak to prepisovanie chapem, ale mozno by stacilo zverejnit tu nahravku v mp3 formate. Mrkol som sa na audio-archiv SRo, ale tam to zial nemaju.

Juraj.
Registrovaný uživatel
2 Archy: *jenom* latina? :P Já ji dělal na třikrát :mrgreen: A to jsme ji měli jen tři semestry :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) Topa77 v 27. 5. 2007, 18:24. »
Moderátor
j-marc: Hľadal som to aj ja, bohužiaľ mám to iba na kazete, nahral som to na 15 ročnej šupe v práci. Určite chápeš, že to radšej prepíšem.
Tome: latinu mám na 6.6. drž mi palce. Fakt prosííím :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zajímavosti » Rádio Slovensko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1