Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já jsem tuto emisy sbíral před lety a pak prodal, protože mě naštval jeden náš sběratel, který prodal špičkový dopis s modrou osmipáskou do Rakouska, i když jsem ho měl slíbený.
Pak jsem se vrátil ke sbírání mincí a nyní přemýšlím, že se k razítkům vrátím, ale u všeho požaduji špičkové kvality, jaké jsem kdysi vlastnil.
Pokud budu chtít špičková razítka, pak je neseženu na ebay, ale v aukcích.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Bez urážky: Ale konečne kolo101 napísal, čo si väčšina čitateľov pri príspevkoch od Evropa1 myslí....

Teória excelentne zvládnutá, ale zatiaľ ani na jednej ukážke nedokázaná jej použitie v praxi....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Bez urážky: Ale konečne kolo101 napísal, čo si väčšina čitateľov pri príspevkoch od Evropa1 myslí....

Teória excelentne zvládnutá, ale zatiaľ ani na jednej ukážke nedokázaná jej použitie v praxi....


Již potřetí zde musím napsat, že v současné době nevlastním jedinou známku, protože jsem sbírku před lety prodal a nyní uvažuji nad razítky.

A nemluvte za ostatní, co si myslí, nebo nad tímto tématem s ostatními mimo Sběratele diskutujete?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
to razito, ktere je tak "spatne" ... no proste neni excelentni, to unavam, ale proste se lepsi sehnat neda. ... je razitko HOJAN .. ( Bukowina ) no a na Odklepnuto se ohralo asi 2 hodiny a pak jsme ji prodal za dvojnasobek vyvolavaci ceny. Mozna jsem udelal chybu, protoze se prihlasili dalsi dva sberatele, ze kde se podela,.. no co uz.

tp jen na margo tech spickovych razitek.
mimochodem vyvolavacka byla 2400,-Kc ....

a jen dovetek. nevim kde jste prisel na to, ze na eBay nesezene spickova razitka. s tim opravdu nesouhlasim, je jich tam dostatek, jen je musite zaplatit. ono se to za euro proste koupit neda.
asi pred mesicem se prodaval sbirka razitek jednoho maleho mestecka, dnes uz soucat Vidne. Byla to sbirka, ktera byla opravdu nadherna. bylky to prvni tri emise a prumerna cena jednoho razitka se blizila 70 eurum.

prodalo se to ( ale ja to nekoupil, bo jsem na to nemel :-) )
Moderátor
Sorry ne HOJAN ale BOJAN ... preklep ...
Moderátor
Evropa1: pre boha neurážajte sa hneď. Moja poznámka bola mierená všeobecne, teda aj na mince, kde bola Vám tak isto položená otázka, že dajte ukážky, keď už tak "skritizujete" a "usmerňujete" ostatných čo sa týka kvality....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal:
"ja vas malicko necahpu. pokud ctu vase prispevky, tak je to jen sama teorie, o ktere pise kazdy prirucka, ale ukazku od vas jsem jeste ani ockem nezahledl. Je to skoda, protoze podle teorie jse jiste excelentni sberatel. A verte, ja se na pekne a spickove veci rad divam ,... ale tu skoro zadne nejsou,... asi jsou schovane hluboho v trezorech :-)"
smith napsal:
"Moja poznámka bola mierená všeobecne, teda aj na mince, kde bola Vám tak isto položená otázka, že dajte ukážky, keď už tak "skritizujete" a "usmerňujete" ostatných čo sa týka kvality...."
Osobně hodnotím tyto příspěvky jako "přesný úhoz kladívka na hlavičku hřebíku" a proto se pod ně podepisuji.
_______________
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal
Sorry ne HOJAN ale BOJAN ... preklep ...


Toto razítko bylo myslím i v poslední Rauchově aukci a také na 6 krejcarové známce.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
numismatik-fji napsal
kolo101 napsal:
"ja vas malicko necahpu. pokud ctu vase prispevky, tak je to jen sama teorie, o ktere pise kazdy prirucka, ale ukazku od vas jsem jeste ani ockem nezahledl. Je to skoda, protoze podle teorie jse jiste excelentni sberatel. A verte, ja se na pekne a spickove veci rad divam ,... ale tu skoro zadne nejsou,... asi jsou schovane hluboho v trezorech :-)"
smith napsal:
"Moja poznámka bola mierená všeobecne, teda aj na mince, kde bola Vám tak isto položená otázka, že dajte ukážky, keď už tak "skritizujete" a "usmerňujete" ostatných čo sa týka kvality...."
Osobně hodnotím tyto příspěvky jako "přesný úhoz kladívka na hlavičku hřebíku" a proto se pod ně podepisuji.
_______________



Svoji sbírku mám samozřejmě v trezoru a nehodlám ji na veřejnosti presentovat, protože to nemám zapotřebí. Jestli máte zájem, můžete přijet a já Vám něco z ní ukážu. Není to problém.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Svoji sbírku mám samozřejmě v trezoru a nehodlám ji na veřejnosti presentovat, protože to nemám zapotřebí. Jestli máte zájem, můžete přijet a já Vám něco z ní ukážu. Není to problém.


Nooo aj učiteľ je vierohodný len ak ide príkladom.... ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
v aukci jsem videl BOJAN jen na dvoj pasce 3kr ( podotykam, ze lepsi , ale nikoli 100% kvality ) a to udelalo temer 400 franku ( bez provize ).... hmmmm
Registrovaný uživatel
smith napsal
Evropa1: pre boha neurážajte sa hneď. Moja poznámka bola mierená všeobecne, teda aj na mince, kde bola Vám tak isto položená otázka, že dajte ukážky, keď už tak "skritizujete" a "usmerňujete" ostatných čo sa týka kvality....


Já se samozřejmě neurážím, ale sbíráte známky, tak jste si mohl všimnout, že nepoužívám pouze suchou teorii, ale občas je vidět i cit, který může človět pochytit pouze při sbírání a nikdy by ho nezískal z knih.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal
v aukci jsem videl BOJAN jen na dvoj pasce 3kr ( podotykam, ze lepsi , ale nikoli 100% kvality ) a to udelalo temer 400 franku ( bez provize ).... hmmmm



Zde známka je a v aukci se vydražila za 140 € + %.

Zajisté se jedná o lepší razítko a v životě jsem ho viděl maximálně do pěti kusů a kdysi táta vzpomínal, že viděl dopis posílaný do Bělehradu.





http://www.hdrauch.com/deutsch/auktionen/preview.php?type=stamps&id=696
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
naopak Kolo tu dava krasne ukazky!!! je to trosku smiesne ze z rakuska je draha posta pricom aj ja viem ze na aukciach sa za luxusne strihy a pekne odlacene peciatky pekne mastne plati takze si myslim ze tych 10,- eur za post. je uz zanedbatelna ciastka. Evropa mimochodom preco si predal svoju zbierku 1. emisie a teraz to chces spat zbierat podla mna za tu cenu ich uz nezozenies, Rakusko vo svete je velmi popularne...
_______________
Moderátor
nie kazdy ma moznost kupovat na zahranicnych aukciach a este platit za aukcne poplatky sme len smrtelnici, kazdy sa obrati na ebay, pripadne aukro
_______________
Registrovaný uživatel
To Smith.

Na prvních stránkách tématu Mince a doba Františka II jsou vyfoceny dvě mince, které vlastním. Jedná se o luxusní 3 krejcar 1798 A a půltolar 1830 A, tedy můžete se podívat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
no ja tam vidim len drackeve a kucerove mince....
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
naopak Kolo tu dava krasne ukazky!!! je to trosku smiesne ze z rakuska je draha posta pricom aj ja viem ze na aukciach sa za luxusne strihy a pekne odlacene peciatky pekne mastne plati takze si myslim ze tych 10,- eur za post. je uz zanedbatelna ciastka. Evropa mimochodom preco si predal svoju zbierku 1. emisie a teraz to chces spat zbierat podla mna za tu cenu ich uz nezozenies, Rakusko vo svete je velmi popularne...


Ono se nejedná pouze o poštovné, ale i o bankovní poplatky, které jsou téměř stejně vysoké, tedy jednalo by se o 20 € a v případě razítek, které se při troše štěstí nechají sehnat například v konvolutu, nebo v nabídce, kde bych mohl odebrat více kusů, se to v případě jednoho běžnějšího razítka opravdu nevyplatí.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
kolo101 napsal
v aukci jsem videl BOJAN jen na dvoj pasce 3kr ( podotykam, ze lepsi , ale nikoli 100% kvality ) a to udelalo temer 400 franku ( bez provize ).... hmmmm



Zde známka je a v aukci se vydražila za 140 € + %.

Zajisté se jedná o lepší razítko a v životě jsem ho viděl maximálně do pěti kusů a kdysi táta vzpomínal, že viděl dopis posílaný do Bělehradu.





http://www.hdrauch.com/deutsch/auktionen/preview.php?type=stamps&id=696



+20% DPH +20% provize a jsme na 210,-€ a to je jen znamky ...

takze jsme u vystrizku na tom samem :mrgreen:
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
no ja tam vidim len drackeve a kucerove mince....


Stránka číslo 5 - 3 krejcar 1798 A
Stránka číslo 7 - Půltolar 1830 A
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
To kolo101





+20% DPH +20% provize a jsme na 210,-€ a to je jen znamky ...

takze jsme u vystrizku na tom samem :mrgreen:



140 + 20 %= 168€.

V tomto případě je naprosto jedno, jestli se jedná o známku, nebo výstřižek, protože cenu zde dělá hlavně razítko, které je celé a obstojně čitelné.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 19. 2. 2012, 14:29. »
Registrovaný uživatel
To kolo101.

Ze srandy jsem volat jednomu sběrateli, který se také věnuje obchodování a má o I emisy dost velký přehled.

Toto razítko ve sbírce má a asi na úrovni té, z Rauchovi aukce, ale na luxusní 3 krejcarové známce. Jinak i on potvrdil, že se jedná o zajímavé razítko s cenou v dobré zachovalosti do 180€. Tedy na dobře střižené známce a s celým naprosto čitelným razítkem.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
evropa aj tak to tam nevidim aspon Tvoj obrazok ze by si ho ty tam vlozil... alebo som slepy
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
evropa aj tak to tam nevidim aspon Tvoj obrazok ze by si ho ty tam vlozil... alebo som slepy


Ty obrázky jsem tam nevkládal já, ale jiní přispěvatelé z aukcí a z diskuze kolem je snad jasné, že se jedná o moje mince.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 19. 2. 2012, 15:18. »
Moderátor
aha tak to je nieco ine... ostatok si mozme domysliet...
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1