Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To:KuK_Haza to jsou bajecne veci,ktere jste nam ukazal,zaslouzily
by si je vystavit,mate to v umyslu?
Moderátor
U koho všeho jste to nakupoval? Opravdu zajímavé věci...
Moderátor
skoda, ten sken by se hodil ....
mimochodem, vy jste sberatel nebo investor ???
Moderátor
jeste dotaz, mate k tomu nejaky atest, ze je to prave ??? pac, tyto veci jsou unikaty !
Moderátor
no co ma par melonov tak nevie kde investovat nic viac...a v banke? co je to za zbieranie?
_______________
Moderátor
Pro Kuk Haza:
Ty materiály jsou tak jedinečné, že by si zasloužily v rámci Chlubírny samostatné vlákno. Jako celek zřejmě to nejlepší, co se zde dosud objevilo. Zasloužily by si bližší informace, či rozhovor s Vámi o těchto materiálech. Samozřejmě pod pseudonymem, aby nebyla zveřejněna Vaše totožnost.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
no co ma par melonov tak nevie kde investovat nic viac...a v banke? co je to za zbieranie?


Sbírání vzácných věcí a navíc v luxusní zachovalosti není ale pouze o penězích. Hlavním argumentem je velké štěstí takovou věc objevit. Nebo si myslíte, že je můžete sehnat kdekoli?
Každá sběratelská oblast je rozvrstvená do několika hladin, podle finanční náročnosti a zajisté, pokud se někdo pohybuje v těch nejvyšších patrech, pak potřebuje velký kapitál, ale to není všechno, protože stejně důležité jsou kontakty a hlavně velké štěstí. Někdy to jsou totiž věci, které se dědí, nebo jsou mezi známými dlouhou dobu předem zamluveny atd. Čím vyšší cena, tím musí být také adekvátní kvalita a přiznejme si, že v poslední době těchto věcí moc na veřejném trhu nenajdeme.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Pro Kuk Haza:
Ty materiály jsou tak jedinečné, že by si zasloužily v rámci Chlubírny samostatné vlákno. Jako celek zřejmě to nejlepší, co se zde dosud objevilo. Zasloužily by si bližší informace, či rozhovor s Vámi o těchto materiálech. Samozřejmě pod pseudonymem, aby nebyla zveřejněna Vaše totožnost.


Já bych se také přimlouval za samostatné vlákno, protože se jedná o krásné věci, které by si zasloužily i to neméně podstatné, kterým je příběh.
Já jsem kdysi sbíral I emisi a první dvě emise novinové, v krejcarových hodnotách. Proto se těším na dopisy, novinové pásky atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
uz jsem mlcel a cekal dost dlouho. Takze jen tak trosku do mlejna.
zmineny 9blok 4kr, ktery pan v r.1992 koupil od starsiho pritele sberatele ze Svycarska je na 100% novotisk.
Dukaz:
zmineny 9blok je typu II, coz kazdy trosku zdatnejsi sberatel pozna, kdezto original je typu I. Podle dostupne literatury nejsou znamy na LaB 4kr zadne vicebloky !

20blok 1kr. zde si netroufam ze skenu konstatovat, ze jde o ND, ale pokud vychazime z faktu, ze 4blok ma extremni katalogovy zaznam ( ca 27.500,-€ ), potom by 20blok mel odhadovanou cenu okolo 500.000,-€ v aukci. pravdepodobnost, ze jde o original je limita blizici se k nule... :-)

ostatni veci pravdepodobne existovat mohou, ale literatura je nepopisuje. tim mam na mysli zejmena vynechane zoubkovani u prvniho obrazku.

dalsim faktem jsou nepresnosti a rozpory k odpovedich, kde a jak a kolik zminene veci ziskal... staci si to pozorne precist.
dalsim a zdalela ne zanedbatelnym faktem je, ze obrazky jsou tahany z Twitteru, resp jeho odnoze. nerikam, ze to nelze a ze to neni technicky nemozne, Ano, mozne to je, ale je to asi jako kdyb se clovek drbal pravou rukou za levym uchem.

toto nejsou obvineni, ale pouze fakty. Odpovedi na ne hledejte u KuK Haza.
Moderátor
a kde su certifikaty? popisuje to vobec Ferchenbauer???
_______________
Moderátor
a niekto mi chce povedat, ze 70 rokov to nebolo na trhu a odrazu sa to objavi na tomto fore, pripada mi to trosku smiesne... kolo aj ja som skumal zdroj z kadial su nahrate obrazky... pan kuk haza ich mohol nahrat sem na server, a uz mi pride smiesne, ze ani nevie co ma v zbierke kedze ju ma v banke... a ma vela dupli, pride mi to ako obycajna rozpravka, ktorej ja neverim!!!
_______________
Moderátor
regula_jan napsal
U koho všeho jste to nakupoval? Opravdu zajímavé věci...


mozno v aukciach mozno su to falosne obrazky :?
_______________
Moderátor
Evropa1 napsal
babygulka napsal
no co ma par melonov tak nevie kde investovat nic viac...a v banke? co je to za zbieranie?


Sbírání vzácných věcí a navíc v luxusní zachovalosti není ale pouze o penězích. Hlavním argumentem je velké štěstí takovou věc objevit. Nebo si myslíte, že je můžete sehnat kdekoli?
Každá sběratelská oblast je rozvrstvená do několika hladin, podle finanční náročnosti a zajisté, pokud se někdo pohybuje v těch nejvyšších patrech, pak potřebuje velký kapitál, ale to není všechno, protože stejně důležité jsou kontakty a hlavně velké štěstí. Někdy to jsou totiž věci, které se dědí, nebo jsou mezi známými dlouhou dobu předem zamluveny atd. Čím vyšší cena, tím musí být také adekvátní kvalita a přiznejme si, že v poslední době těchto věcí moc na veřejném trhu nenajdeme.



toto poznam...
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
a niekto mi chce povedat, ze 70 rokov to nebolo na trhu a odrazu sa to objavi na tomto fore, pripada mi to trosku smiesne... kolo aj ja som skumal zdroj z kadial su nahrate obrazky... pan kuk haza ich mohol nahrat sem na server, a uz mi pride smiesne, ze ani nevie co ma v zbierke kedze ju ma v banke... a ma vela dupli, pride mi to ako obycajna rozpravka, ktorej ja neverim!!!


V padesátých letech se rušily církevní instituce a do sběrných surovin se dostávala i jejich korespondence. Existuje zde několik sbírek, které vznikly na základě těchto skutečností, kdy zaměstnanci sběrných surovin tuto korespondenci zachránili a na tomto základě začali budovat nádherné kolekce, kterých se moc nevidí. I zde jsou rarity, které se ještě na trhu neobjevily a dalších několik desetiletí neobjeví.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
skoda, mohli ste s ''analyzou'' materialu od Kuk_Haza . takto ho to urcite len odradilo
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Hodně věcí může být schováno zrakům veřejnosti i z jiného důvodu. Například jsem viděl prodávat pozůstalost po jednom pražském meziválečném obchodníkovi, kde byl dopis s modrou osmipáskou, 9 krejcarů, I emise. Ten putoval do rakouské sbírky. Tedy tuto velmi vzácnou věc nikdo na trhu neuvidí možná sto, nebo ještě více let.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
jano7B9 napsal
skoda, mohli ste s ''analyzou'' materialu od Kuk_Haza . takto ho to urcite len odradilo


mne je uplne jedno ci su to fascinujuce materialy, ja tomu proste neverim a hotovo!!! ked ma prave nech ide do banky odfoti a nech tu nahra na forum potom zmenim nazor a sa mu tu verejne ospravedlnim!!!! som realista, nemam rad ked ma niekto oblbuje... a nech si mysli, kazdy co chce...
pan kolega Kolo101 Tvoj nazor?
_______________
Registrovaný uživatel
raz si napisal ze neveris tak to tu nemusis opakovat stale dookola nie?
to ze ty na to nemas a neakceptujes pritomnost ludi na zemeguli, co len tak nieco ''velke'' zdedia alebo investuju prebytocne peniaze do zbierok je tvoj problem..
ja som bol napriklad zvedavy na nejake obalky aj ked sa v tom nevyznam.
mozno ma pan padelky, svetove rarity alebo co, ale mohli ste byt pri tak zaujimavom materialy este chvilku zdrzanlivejsi a pockat cim sem este prispeje a potom povedat svoj usudok. to je vsetko
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
hmmm, tak potom budou asi uzavrene v supliku...
¨mozna bych se mohl omlouvat, mozna ne, ale myslim si, ze kde ma clovek pochybnosti, resp. jistotu, tak by jim mel vyjadrit. Cekat a vyckavat ... co kdyz je pekne v kriminalistice, nebo politice, ale tady ?? myslim, ze by se melo hrat na ferovku. Ja jsem netvrdil, ze je to podvrh, jen jsem zverejnil me dostupne informace a fakta.,
Pokud ma KuK Haza zajem o diskuzi, budu jen rad a rad budu dal slintat, ale mam rad take dukazy a hlavne kdyz je praoakatene zverejnen novotisk.
Moderátor
jano7B9 napsal
raz si napisal ze neveris tak to tu nemusis opakovat stale dookola nie?
to ze ty na to nemas a neakceptujes pritomnost ludi na zemeguli, co len tak nieco ''velke'' zdedia alebo investuju prebytocne peniaze do zbierok je tvoj problem..
ja som bol napriklad zvedavy na nejake obalky aj ked sa v tom nevyznam.
mozno ma pan padelky, svetove rarity alebo co, ale mohli ste byt pri tak zaujimavom materialy este chvilku zdrzanlivejsi a pockat cim sem este prispeje a potom povedat svoj usudok. to je vsetko


to ze vzdy niekoho s prepacenim naseriem so svojim nazorom na to som si uz tu zvykol...
ano na to nemam, zbieram pre radost, a ked nieco odfotim je realna fotka len ma stve ze dotycny pan ma nieco v zbierke a ani nevie co, ze to fofil pred 15 rokmi a neda ani prave fotky to mi pride dost cudne a ze sa to objavilo odrazu na tomto fore a po cca 60 rokoch...
_______________
Registrovaný uživatel
Jednoznačně je to podvrh.

Bylo by myslím dobré, aby moderátor všechny příspěvky od KuK_Haza označil jako podvrh, protože jinak to snižuje úroveň tohoto fóra daleko víc než nějaké hrubosti či hádky.
Moderátor
ja som len zvedavy ci sa pan kukhaza ozve, ked su to jeho materialy a ma ich viac a nie su to podvrhy nech to sem da, sam si to pozriem aj sa mu ospravedlnim, nech da realne foto ako to tu robi kazdy zberatel....
_______________
Registrovaný uživatel
Známkám nerozumím ale chápu že někdo neví co vlastně má,
Již se mi stalo že jsem koupil poměrně drahou minci, byla to příležitostná koupě a musel jsem se rychle rozhodnou, doma jsem pak zjistil že už jí mám. :roll:
Registrovaný uživatel
dědek napsal
Jednoznačně je to podvrh.

Moderátorům mohu případně ukázat jasné indicie.
Moderátor
dědek napsal
dědek napsal
Jednoznačně je to podvrh.

Moderátorům mohu případně ukázat jasné indicie.


Predpokladám, že aj ostatní zúčastnení sú zvedaví na tie indicie.....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1