Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tam by Ti to v těch růžcích mohlo držet.
Moderátor
neco z bosny ..... smisene zoubkovani pravidelne 9 1/4 : 12 1/2 ** jedno z nejlepsich zoubkovani ( ale jsou i lepsi )...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dopis nebyl pří koupi zrovna moc levný, ale vzhledem k druhu razítka a kvalitě jeho otisku dodnes nelituji... ;)

Obrázky:

Moderátor
Dráčku, to je moje krevní skupina. Měl jsi jej i na svém exponátu "Poštovní úřady na Krétě před rokem 1914" vystavený v Brně 2005?
Registrovaný uživatel
Pro kolo101:no mě se na rakousku líbí hlavně ty ovály s tím dvorem a tyto č.155w,156w,176 a 177.No nevim a spousta dalších.třeba ty výroční s Františkem atd. Možná mě berou hlavně proto že je nemam a tom to asi je ale samozřejmě mnoho dalších.No čekam až mi dorazí v týdnu měla by toho být hromada ale ty co jsem popisoval mi budou pro jejich cenu chybět dál.no ale pátram po nich nejsou totiž ani na áčku moc k vidění.ale zatím to necham plavat protože než si ošaham to co mi dorazí tak to bude trochu trvat :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No a jak tak koukam na tu bosnu tak to je taky moooc pěkný.
Moderátor
dalsie ulovky ... mnam , to je paradicka

Obrázky:

Moderátor
dalsi chutovka, v podstate rarita

Obrázky:

Moderátor
ktasne ryzitko na jeste krasnejsim vystavnim kousku

Obrázky:

Moderátor
pocuj kolo neviem to zaradit toho FerencJozku :-) do akeho vydania...
Moderátor
pocuvam, ale neviem, ktoreho mas na mysli :-)... vsetky su zaujimave
Moderátor
vsetky tri od prispevku 132, 133 a 134 - nie je to moj obor :-(, tak zaujimave su to ano a hlavne ak su od teba :-)
Moderátor
no ja to povim, ale chtel jsem chvilku pockat, treba se nekdo hecne a napise to sam, alespon pohleda v nejake literature, tak chvilku jeste pockam, treba blazek, nebo dracek, nebo jaromir, nebo junior, ... nebo nekdo dalsi :-)
Registrovaný uživatel
no v prvním jde o proužky, jinak by to balo obyčejné a to druhé je "friedlovina", obojí se často neukazuje...
Moderátor
jasan, prvni sedi, ale ta druha.... no ja to frindla nevidim :-)
Moderátor
a toto ?? take friendlovina :-))))

9 1/4 : 12 1/2 .... oto je treba signovano : KOHL

Obrázky:

Registrovaný uživatel
další příklad "friedloviny"...

Obrázky:

Registrovaný uživatel
ja raději takovéhle věci...
(ještě že nesbírám Rakousko, udělal jsem před lety dobře) :)

Obrázky:

Moderátor
friedlovina to su tie hrube zubky?
Moderátor
rekl bych , dracku, ze tentokrate to friedl neni :-)
Moderátor
Friedloviny to asi nejsou, ty se objevují přece až později na krejcarech s proužky a korunové měně.
Moderátor
dracku, ty se asi vyznas v celistvostech daleko vice nez ja, predpokladam, ze ovladas i rakousky levant.... pokud ano, budu asi potrebovat rosku pomoci. neco mi ma dojit a podle skenu by to mohlo byt docela zajimave.....
Registrovaný uživatel
no, na levantu se tu pár lidí ukazuje myslím...
Moderátor
oki, jak to budu mit, tak se ozvu ...
Registrovaný uživatel
Kolo,to teda valim bulvy,jeden zkušenej sběratel mi povídal že nemůžu sbírat jenom rakousko ale když tak na tebe koukam tak to RU je tak hluboká voda že ho ani člověk nemůže sbírat celý :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1