Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ale je..musis ten odkaz jenom rozkliknout...stoji tam "bez znacky"..podle mne je to sbirka falz,ale sakramentsky draha..
Registrovaný uživatel
Friedl pise ze je to original,robil na to atest ,mal to v ruke tak na zaklade fotky to tazko spochybnit.Mne sa zda v poriadku.Bolo to drazene ako celok s poznamkov "pochybnosti o pravosti"dost alibysticke zaradenie ale to skor suvisi s tou Juznou Amerikov a Braziliou.bolo to predane za 5500€ takze to pokryju tie Rakuske ciste plus merkur a Urugvai.Ten lot ma podla mna ovela vyzsiu cenu,len to chce prezriet na mieste.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234: pozor, ta Urugvai je taky falešná, alespoňtak soudim dle toho certifikátu uplně na konci.
Registrovaný uživatel
tech falz je tam vice...zoubkovani,razitka....osobne se divim,ze tak vzacnou
znamku jako je ruzovy merkur vubec do toho lotu zaradili..
Registrovaný uživatel
no a pravě o tu jde! Falzum nebo originál?

Mě se nezdá ten atest, který má něco vystříhlého a pak když se kouknu na razítko VENEZIA, tak mi připadá že to "I" by mělo být více kolmo k tomu vnějšímu kruhu razítka? Možná je známka pravá a padělané razítko?
Registrovaný uživatel
Nejake falza tam urcite su ale ak sa to predalo za 5400€tak aj dost pravych.To je presne o tom prilakat odbornikov priamo na akciu.To je ta vyhoda pozriet si to osobne a dobre kupit lebo prave v takychto lotoch byvaju aj super veci
_______________
Registrovaný uživatel
Bola to zbierka kvalitných fálz, kto to kúpil pravdepodobne to bude predávať ako pravé, ten merkur dosť možno určite kedže mal aj starý certifikát "pravá".
Registrovaný uživatel
prave jsi napsal to co jsem si jenom myslel..... :lol:
Registrovaný uživatel
Novy prirastok do exponatu.Stretli ste sa niekto uz s 25 blokom Flugpost.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Pěkný. Můžeš hledat DV! ;)
(A ne že začneš vyrábět štoček na PČ1919!!)
Moderátor
pekne! skor 4-bloky ale toto nie
_______________
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Pěkný. Můžeš hledat DV! ;)
(A ne že začneš vyrábět štoček na PČ1919!!)
Aj by som hladal DV len neviem o ziadnej literature ktora sa tym zaobera,to nie su Hradčany.
_______________
Registrovaný uživatel
no to právě musíš vyzkoumat a napsat ty, protože ty máš ten hezkej blok:)
Registrovaný uživatel
Také přírustek - sice ne 25-blok, ale 6 je také pěkné číslo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
esliesli 25-blok 6Kr si viem predstavit ale kto to zaplati.Pekna 6 paska škoda toho liliputanskeho strihu.
_______________
Moderátor
Škoda, že je tento blok odlepený. Na dopise by měl se svým těsným střihem mnohem vyšší cenu.
Registrovaný uživatel
Tak toto sa často nenajde.Tri rozne odtiene 2 kreuzer na jednom liste.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Krása, až dosbírám Británii i s koloniemi, slibuju, že se vrhnu na Rakousko ;).
Moderátor
Frantig napsal
Krása, až dosbírám Británii i s koloniemi, slibuju, že se vrhnu na Rakousko ;).


tak toto nedozbieras :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
Nojo, já vím, život je krátký a krásných známek je tolik... O penězích raději nemluvit ;).
Moderátor
Paráda, krásna celistvosť. Veľmi zaujímavá je forma, ako poštmajster známky znehodnotil. Prilepil známku na list a buchol na ňu pečiatku a to v poradí zdola nahor... :-)
Registrovaný uživatel
Ano ta celistvost je velmi zaujimava ale to nalepenie znamok je presne naopak zvrchu smerom nadol.Je to vidiet pri zvačšeni,spodna prekriva vrchnu.Poslem ti to do mailu
_______________
Registrovaný uživatel
pak to s temi razitky moc nestimuje...
Registrovaný uživatel
Maxi ale štimuje.Pošli mi na seba mail prepošlem ti to pre lepšie zvačsenie
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Tak toto sa často nenajde.Tri rozne odtiene 2 kreuzer na jednom liste.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem




Pokud se podíváte, na stejné aukci jsou zajímavější jiné položky. Kombinace barevných odstínů nejsou v dnešní době moc oblíbené, navíc například nehezký výsledek běžných razítek tento dopis diskredituje poměrně závažným způsobem.
První emise 1850 mě vždy přitahovala, ale v posledním období jsem docela negativním způsobem překvapen větší nabídkou velmi vzácných položek a jak to má u klasiky být, vše na dopisech, nebo v nejhorším případě, na výstřižcích.
Například dopisy s datumy 1.6., kombinované emise 1850/58, kombinované frankatury (se známkami rakouskými a L-B), půlené známky, průpich na známkách, milánský padělek, barevné frankatury atd. již nejsou nedostupným zbožím, protože kdo má dostatek finančních prostředků, může si během krátké doby obstarat sbírku z velmi vzácných položek.
Pak přemýšlím, jestli se jedná o tak nedostupné zboží, jak jsme byli učení, nebo se zvyšuje nabídka a majitelé nemají potřebu tyto skvosty držet. Ať je to tak, nebo jinak, docela jsem rád, že již nemám potřebu tyto známky poptávat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 14. 2. 2015, 13:00. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1