Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 37 38 39 40 41 42 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Přesný popis:

1851 Newspaper 0.6kr Blue Mercury type Ib light blue in complete sheet of 100, left and right vertical outer row with creases and in some places slightly opened crease,
about 14 adhesives with hinge remainders others are never hinged with the usual gum
cracking, most probably the only surviving sheet of that type and thus unique, an
eye-catching exhibition piece

Odkaz v tomto případě snad nevadí:
http://www.davidfeldman.com/auctions/browse-lots/aucP/2015-december-auction-series/item/277204/
« Poslední úpravu provedl(a) regula_jan v 18. 11. 2015, 22:18. »
Registrovaný uživatel
Nevím, myslím si, ze stav nebude zase hrát tak významnou roli. Když je toho max jako prstů na jedné ruce - možná méně (nevím). A z toho víte určitě, že jeden kus nebude nikdy na prodej.... viz. muzeum... Necháte si tu nabídku utec??? Samozřejmě za předpokladu, že ty prachy máte...
Registrovaný uživatel
Osobně nevím co by mě potěšilo ve sbírce více... Nedokážu si představit větší krásu - teda z toho co opravdu existuje.... možná mě napadlo ještě něco ale to nevím jestli se vyskytovalo... Takový modrý Merkur v Lichtenštejnsku ...
Moderátor
Pokud bych dělal Rakousko a měl ty prachy, tak bych si v uvedené aukci koupil asi něco trošku jiného. Sice Merkur je klasika, ale mě by se více líbily jiné položky.
Moderátor
dnešní pošta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkná jízdenka Honzo. I když jsou tyto nejčastější,tak je jich i tak dost málo,hlavně o sedm a více let starších.
Moderátor
Arsen napsal
Pěkná jízdenka Honzo. I když jsou tyto nejčastější,tak je jich i tak dost málo,hlavně o sedm a více let starších.


Tak, tak. Ale jiný zatím nemám. A ani jinou jízdenku "ze" nebo "do" Znojma na jinou osobu jsem taky neviděl.
Moderátor
hmmm... neda mi to...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pekna trojpaska a zaujimava pečiatka-Česka Trebova nádraži.Zaujimalo by ma čo je to za pečiatku "DECCSE,TECOSE"?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 - je to ocividne - RECOM . recomando :D
tazsie nemas? :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
R je také nijaké,ale to M po odmyslení tých "E vetvičiek" je pekne viditeľné.
Jano,dobrý si.. :D
-s-
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
m1234 - je to ocividne - RECOM . recomando :D
tazsie nemas? :)
Dik a ja som tam stale videl pečiatku Levoče :P .Bolo my jasne že to je hlupost ,ved to nie je na trase.Už asi treba oddychovat :) .
_______________
Registrovaný uživatel
Konečně jsem dodělal albové listy na první emisi 1850. Teď začínám dělat emisi 1867. Zajímají mně Vaše názory. Jak se Vám líbí? Děkuji za ohlasy. :D :D :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mohu napsat kritický příspěvek, nebo mám mlčet?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Mohu napsat kritický příspěvek, nebo mám mlčet?

Samozřejmě můžete napsat i kritický příspěvek. Budu jenom rád.
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 12. 5. 2021, 18:03. »
Registrovaný uživatel
Budu jenom rád za každý názor
Registrovaný uživatel
Děkuji.

Jestliže mohu napsat svůj názor, pak především na emisi 1850, které jsem se věnoval.

Pokud chcete vytvořit sbírku na téma typologie, pak si především dávejte záležet na prvotřídní zachovalosti, protože u běžnějších typů - kterých je většina - lze sesbírat i větší množství krásných kusů. Tedy ve všech případech preferujte široké okraje a to na všech stranách známky, velmi záleží na čitelnosti razítek (u běžných typů se vyhýbejte běžným razítkům - Vídeň, Praha, Brno atd.), preferujte výstřižky s celými razítky, případně i luxusní dopisy. Snažte se, pokud možno, vytvořit kompletní typologii, včetně těch zajímavých typů, protože pouze ty dávají sbírce určitou přidanou hodnotu. Lze ještě přibrat zajímavé papíry a odstíny známek.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Děkuji za připomínky. Určitě se budu snažit sesbirat známky v co nejlepší kvalitě. Široké střihy, otisk razítka čitelné nejlépe na celé známce, lepší typy a pod.
Registrovaný uživatel
Vol70 napsal
Děkuji za připomínky. Určitě se budu snažit sesbirat známky v co nejlepší kvalitě. Široké střihy, otisk razítka čitelné nejlépe na celé známce, lepší typy a pod.


A jak se Vám líbí uspořádání listů?
Registrovaný uživatel
A také nezapomeňte na kompletnost. Např. u 3 krejcarové známky zde nejsou ani slovem zmíněny Gravur typy atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Gravur typy mám rozpracované.
Registrovaný uživatel
Vol70 napsal
A jak se Vám líbí uspořádání listů?


Já bych preferoval umírněnější popis emise. Vámi uvedený popis bych uvedl pouze na úvodním listu. Na dalších listech bych již obrázek znaku, popis celkového obrazu známek již neuváděl - věnoval bych se pouze popisu jednotlivých typů.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Děkuji za názor
Registrovaný uživatel
Vol70 napsal
Děkuji za názor


Nemáte za zač. Na závěr Vám přeji pevné nervy při hledání kvalitního materiálu a úspěch ve vašem snažení.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Děkuji. Vám též přeji mnoho úspěchů

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 37 38 39 40 41 42 >

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1