Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - nové fórum otevřeno

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - nové fórum otevřeno

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Aha, dobře, vůbec tomuto nerozumím :)

Můžeš sem tu známku vložit, ať vidím ty rozdíly? Děkuji.
Moderátor
Tady je jeden náhodný z eBaye.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano, díky moc.
Moderátor
Pokud je přiložené měřítko v centimetrech, pak rozměr neodpovídá původní známce, ale miniatuře (školní známka, dětská pošta apod.).
Registrovaný uživatel
Ano, měřítko je běžný svinovací metr, dílek = 1 mm.
Registrovaný uživatel
Zdravim vas zde jedna zajimava Celistvost R-U s razitkem K.K.Fahrendes Postämt.N.5 (vlakova posta) Postamt c.5 Wien-Brünn ( strecke zalozena 3 April 1851 )
Dopis je zaslany z Pardubitz 19.3.1852 do Hohenmauth (Vysoke Myto)
Celistvost vyplacena znamkou Ru- 3 kreuzer typ Ia
Ma nekdo informaci ze na teto vlakove strecke se pouzivalo zde razitko C .5 ? Pardubice--- Vysoke Myto = 20km 🤔

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zkuste tuto adresu …
http://www.filabrno.net/filabrno.htm
Registrovaný uživatel
Diky 👍💪
Registrovaný uživatel
Zdravim znalce RU potreboval bych si neco ujasnit , nedavno se me podarilo ziskat znamku ANK 226xIIB vzacne zoubkovani 11 1/2 jde o to ze jsem znamku nasel ted na aukci Burda kde je popisovana jako typ II velka tecka v levem 2.50K ok ale ve Special kat.Michel o tom neni ani zminovano ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
dobry den,

dve veci jako odpoved. Znalec vam nemuze dat radu. Takto by rucil za spravnost, ackoli by znamku nemel v ruce. ( viz clanek ve Filatelii .... kdo a co pise si kazdy dohleda sam )

za druhe: divate se na znamku Rakouska a zaroven se odvolavate na katalog nemecky. A to je spatne. Poridte si katalog Rakousky. To je to same, jako kdyby jste pro Hradcany, ktere tu prezentujete, pouzival nemecky katalog. Ale vy se odvolavate na cesky katalog. Takze si sezente rakousky narodni katalog, a tam to najdete na strane 70 vlevo dole ... ( 2021/2022 )

poznamka: oznaceni nemeckeho katalogu nepouzivam, sorry ... to co ukazujete v losu 1911 a jeho popisu je pravda. Pokud chtete sbirat Rakouska a jejich uzemi, tak se bez narodniho katalogu neobejdete. Pro Rakousko je nemecky katalog tak potrebny, asi jako ceskemu sberateli CSR I

preji pekny den.

js
Moderátor
mimochodem, razena ma 1400,-€, ale na to potrebujete atest, aby jste to prodal. atest na vami zobrazovanou polozku mate kde ??? pokud neni, tak by to koupil jen blazen, alenebo ten, kdo tomu hodne rozumi a premeril si znamky a zna pretisk. jinak - jak rika - je blazen....
Registrovaný uživatel
No Ted vám popravde vubec nerozumim a kde se zminuji ja o Nemeckem katalogu? Zde jsem napsal speciál katalog Michel a to je kat. 2013 speciál Österreich tak nevim co ted myslíte ?? Poslední foto je z tohoto katalogu kde jsou popsány Aufdruckfehler a zde žádná zmínka o velká tečka jak jsem se ptal? Kde se zmiňují o Německém katalogu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jinak ten katalog je velice dobře zpracován je v něm všechno a znalce ? No nevím jestli ta známka co je nabízena zrovna v aukci Burda má nějaký atest ale zmínka otok tam není ? Tak co jako ?
Registrovaný uživatel
Jeste něco známka v mem katalogu je ohodnocena razitkovana na 1500
Registrovaný uživatel
Österreich Special 2013

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Znalce nepotrbuji otazka byla proč neuvádí speciál kat. Tu tečku to je vše co mne zajímalo 😁
Registrovaný uživatel
Znalce nepotrbuji otazka byla proč neuvádí speciál kat. Tu tečku to je vše co mne zajímalo 😁
Moderátor
Poněvadž to je nové a v roce 2013 to ještě nebylo proslaveno.
Registrovaný uživatel
Tak super děkuji to tedy je pro mne nepodstatná maličkost která nemá velký význam a takto se snaží navisit hodnotu Znamky za mě 😂 a já atesty popravdě nemám rad sorry 👍
Moderátor
Nevím jak nepodstatná maličkost, ale zkrátka to do té doby nikdo ne(vy)řešil. to je jako příčkové typy u Hradčan. Byly tam furt, ale nikdo na to dlouho nepoukázal.
Registrovaný uživatel
Dobra dekuji vam za info jeste bych rad neco napsal ohledne tema ten Atest to us me popravde leze krkem kdyz to us slysim opravdu ja nejsem zadny pre,kupnik nebo obchodnik je to ciste jen hobby co mam moc rad . Jeste znam zde ve Svycarsku spousty filatelistu sice vsechny uz strsi pany 😆 a verte me nebo ne a kupujeme mezi sebou a vymenujeme znamky aj za 1000 sfr a vice a nikdy jsme neresili atest proste nikdo nikdy ne ....to je jenom pro lidi co prekupniky a chteji mit jasnou investici to chapu nebo aukcni domy ok chapu ale ja jsem za nekolik let co sbiram nic takoveho nepotrebova a us jsem take dost penez vydelal
Registrovaný uživatel
Ten objav sa nam podaril s panom Radomilom Kvetonom v roku 2014.Publikovane to bolo v Merkur Revue 1/2015 a aj v dalšich čislach.Podla tychto objavou a potvrdenim od Rakuskych odbornikov to neskor rešpektovali a zapracovali aj do katalogov.
https://filatelie-klim.com/PDF/merkur_revue/ZAUJIMAVOSTI_vydania.pdf
_______________
Registrovaný uživatel
V poradku a Respeckt 👍 tedy pokud to vezmu ciste obchodne? Kdyz znamka v mem katalogu je uvedena ⊙ 1500 eur tak kolik je ohodnocena ? s novymi udaji jak jste popsal
Registrovaný uživatel
Clanek zajimavi zitra ho prectu 😆👍
Registrovaný uživatel
Zdravím dobrý den m1234 tak článek jsem si přečetli a opravdu zajímavé v tom případě vztahují zpátky můj komentář v příspěvku C .394 už jen z respektu k vaši a vašeho kolegy k té práci co jste tomu věnovali 💪 jeste maličkost prohlednul jsem moji známku co zde prezentují a porovnal tam ten přetisk s jinými Znamky jak mými co mám doma a také na internetu a dovoluji si tvrdit známka Bude asi prava ? tedy ten pretisk a rovnou opet otázka už jste viděl osobně Falsum pretisku typu 2 ? D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 > »

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - nové fórum otevřeno

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1