Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Rakousko Uhersko katalog

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko Uhersko katalog

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kde prosím najdu katakog Rakouska Uherska. Děkuji moc za radu
Registrovaný uživatel
na nete?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
pokús sa zakúpiť v nejakej numizmatickej predajni. :)
Administrátor
http://eshop.infofila.cz/polozky.php?r1=3&r2=2
Registrovaný uživatel
Dík za odkaz, ale měl jsem spíše na mysli v elektronické podobě, ale i tak děkuji
Registrovaný uživatel
zizala 75; tam to máš aj v elektronickej podobe stačí len kúpiť. ;)
Administrátor
grofik zizala myslela jiste v elektronicke podobe, ale zadarmo. Tak urcite se da neco sehnat, ale autorska prava tam urcite dodrzovana nejsou. No co - no nic :-).
Registrovaný uživatel
Zadarmo ani kuře nehrabe...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zrejme asi áno zadara :) ,osobne som si všimol máš v ponuke aj elektronickú podobu.jo penízky. :lol:

Pred časom tiež som dostal mail nejaká "nána" chcela písať o Keltských minciach potrebuje rýchle a hodne kníh ,dovolil som si zaslať cenu a domnievam sa ,že nie vysokú 8) tak som dostal odpoveď nech to hodím do elektronickej podoby všetko a zašlem na mailovú adresu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak to máš asi podobný kšeft. :lol: :twisted:

Zdenek Jindra napsal
grofik zizala myslela jiste v elektronicke podobe, ale zadarmo. Tak urcite se da neco sehnat, ale autorska prava tam urcite dodrzovana nejsou. No co - no nic :-).
Administrátor
grofik copak kseft o to ani tak nejde, ale kdyz treba autor vyda 1000 strankovou monografii na ktere pracoval napriklad deset let a nejaky vandal to skopiruje do digitalni podoby to je teprve sranda. Je to tezky malokdo dnes neco udela vylozene v elektronicke podobe a poskytne to jen tak - myslim kvalitni knihu, katalog. Vse stoji cas a to jsou jak je znamo bohuzel i penize. Je to tak. Tema na dlouhou dobu, ale jiste chapu, ze do vseho se penize strkat nedaj, ale nechapu treba toho kdo do minci ci znamek dava statisice (znam takove) a koupit si katalog za stovky korun to uz je moc :-). Pritom vzdelavani je v nasich oborech k nezaplaceni...
Administrátor
Jo a jak jsi mi psal na mail o te aukci, ze by bylo rozhodne ekonomictejsi udelat aukci i se sminkami a hadrami ..atd. No rozhodne by to sypalo vice, ale ja to proste neudelam z jednoho duvodu. Chci hlavne kvalitu a neco vyhradne pro sberatele. Mozna casem, kdyz aukce bude treba ztratova tak se k tomuhle snizim, ale zatim to zkusim takto - ciste jen sberatelstvi... :-).
Registrovaný uživatel
Admin držím palce ku Tvojmu predsavzatiu robiť len zberatelstvo. :'(

Zasa na druhú stranu by si mal aj z "niečoho žiť" :) .

Aukro tiež kleslo na cca 4500 mincí ,ale znova je na 8000 tisíc. predajnosť ,
už som kupoval mincu aj od predajcu čo väčšinou predáva handry.

Ebay tak tiež predáva všetko............

Viem viem nejdeme sa rovnať ku "Obrom" ,ale čo keď niekedy.... :mrgreen:

Ja tiež beriem zo svojho uhla pohľadu ,predaj kamienkou pokiaľ by som mal vyžiť z Česko-Slovenského trhu už som umretý od hladu.... :mrgreen: :mrgreen: a mám svojích 130 kg. :lol:

Samozrejme Tvoje prašule budú strčené do projektu,ale vzhľadom ,že sa tu presúšam :shock: nejaký piatok tak taká rada "seniora". :twisted:
Registrovaný uživatel
:shock: 130 kg ? To je tvoje váha Grofik nebo tvých kamínků? ;)
Registrovaný uživatel
Čo si myslíš Ty Miša? :shock: :D
Registrovaný uživatel
Už je mi to jasné :D , ta nadváha není nic dobrého pro zdraví, měl by jsi s tím něco Grofik dělat. ;)
Registrovaný uživatel
Misa nejako sa to stratí pri mojej výške. :mrgreen:
Moderátor
tak aby se to nejak ztratilo to musis mit neco pres 2 metry.....

grofik napsal
Misa nejako sa to stratí pri mojej výške. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Myslíš na šírku,alebo na výšku. :roll: :mrgreen:

Tomako napsal
tak aby se to nejak ztratilo to musis mit neco pres 2 metry.....

grofik napsal
Misa nejako sa to stratí pri mojej výške. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Manželovi do 2metrů moc nechybí a taky letos o vánocích trhl rekord s váhou,kolik napsat nemůžu, mám zákaz o jeho váze mluvit(měl 2x tolik co já. :roll: ). Takže si z toho Grofik nic nedělej :D No,ale zdravíčko máš jen jedno,tak opatrně. ;)
Registrovaný uživatel
Michaela ide jar tak niečo s tým urobím. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Manželovi do 2metrů moc nechybí a taky letos o vánocích trhl rekord s váhou,kolik napsat nemůžu, mám zákaz o jeho váze mluvit(měl 2x tolik co já. :roll: ). Takže si z toho Grofik nic nedělej :D No,ale zdravíčko máš jen jedno,tak opatrně. ;)

ahaa pan je Metracek Obrázek vložený uživatelem ... volal sa tak jeden cesky film kde baba mala sto kilov a tusim, setci sa jej smiali a tak sa dala na sport- zacala vrhat gulou :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Michaela....mal 2x toľko ako ty?? no čo už, si predsa jeho drahá polovička... ;)
Registrovaný uživatel
:D Jj,to bude ono.
Registrovaný uživatel
:roll: :twisted: :mrgreen: asi áno. :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Rakousko Uhersko katalog

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1