Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » razítka Levanty?

Vykupminci.cz
Numisargo

razítka Levanty?

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne kolegové přesto, že se zabývám troch amatérsky Levantou narazil jsem na razítko které nejsem schopen toto razítko určit asi nemám ty správné katalogy pomůže mi někdo s jejich učením? díky všem za odpověď Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den páni kolegové tak jak vidím i vám to nejde jen tak lehce s určení razítka já si s tím potýkám již celý rok
tak vám držím palce mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirko z Moravy 😀 poslu ti ale ne jen tobe neco uzasneho na ukazku co se taky nevidi tak casto 👍 trochu info. LEVANTE disponovala 81.postovima urady z toho asi polovina byla takzvane LIOYD .pu.( pod lodni spolecnosti Österr.LIoyd (Agäische,insel.Ägypten,Albanien,Bulgarien,Kreta,Montenegro,Rümenien,Serbien,Türkei,Zypren)
A zde na ukazku znamka
Kat.special Österreich.2013 / Michle 1867 .1 II. ( 3800.-) ⊙ 2 Soldi feiner drück , Achtung jen ⊙ raz Alexandrien,Canea,Beyrut. Jsou znama ECHT ,!
a razitko Beyrut jsou hledane ! Kvalita 1A + razitko 1A tak zdravim ahoj

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 20. 2. 2022, 7:53. »
Registrovaný uživatel
Jirko jinak k tvé otázce ohledně razítka na známkách tak ta 5 sld muže být Port-Said Ägypten vidim v razitku SaD …
Registrovaný uživatel
první dvě razítka z dotazu jsou padělky
razítek Beyruth(i další vypsaná města) je velmi mnoho padělaných, ani na toto bych si bez atestu dobrého znalce nevsadil
Registrovaný uživatel
Zdravim pane Novak diky za reakci no podle katalogu specal Michel 2013 jak jsem zminoval jsem to pochopil ze prave s temito razitky jsou znamky Echt aspon tedy pravdepodobne samozrejme pokud ji budu chtit prodat tak je to jasne 👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak asi tak vypadaji ty falesne razitka a v podstate jsou si vsechny dost podobne necitelne v rohu znamek na srankach Philasearch ji je spousty AAK phila uz je stahuji z prodeje 😄 no kdyz porovnam s mym razitkem ktere je krasne cele citelne tak sance se zvisuje o hodne myslim 😂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Padělky razítek na 2sld jsou nejčastěji bud jen na rozích a nebo naopak téměř celá aby vypadala právě důvěryhodněji. Doporučoval bych porovnávat je pouze se známkami s fotoatesty(nejčastěji znalců z AT nebo DE). Většinou je poměr mnoho desítek falešných razítek na jedno pravděpodobně pravé. Je to podobný problém jako s razítky u posledních dvou R-U známek Kréty z emise 1914(tuším 10cmi+1pia).
Registrovaný uživatel
Rozumim dnes se me podarilo neco uzasneho zakoupit ve Svycarsku krasny stary album Schaubek a kdyz jsem ho doma prohlednul malem jsem omdlel 🤣 co vse je tam je komplet skoro vsechny emise R-u a nejen Levante tam jsou vsechny serie A no proste Bomba hotova 👍 ani tomu nemuzu uverit co tam vsechno je ale podle toho usuzuji ze pradepodobnost ze je to prave je obrovska zde poslu jen par foto na podivanou 😆 ps . nechci se zde vytahovat jen jednoduse na ukazku co se jeste da koupit za hubicku album jsem koupil za 150 sfr ta posledni je Mi.226.x.1B zoub.11.1/2 v kat.cena za ⊙ 1500.-ale zpatky k tematu jasne je ze taky kdyz vidim neco cenneho ihned podezrivam o nepravosti je to asi logicke ale pokud nekdo sbiral znamky na jakesi urovni tak ja taky pravdepodobne ze tomu rozumi tzn asi original tedy tak uvazuji ja sam 👍( vyberu ty Top poslu na atest do nemecka)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » razítka Levanty?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1