Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Razítka

Vykupminci.cz
Numisargo

Razítka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Díky pavlinka.Posledných pár dní si v "ráži",aktívna,vysvetľuješ,radíš.Asi máš prázdniny... :P
Ono to tak nejako bude.So školou to súvisí.Vysvedčenie to ale nie je.Je to obrázok,kolorovaná kresba tušom,alebo niečo také.Takže možno "semestrálna-polročná" práca mladého výtvarníka zo ZŠ.Myslím to vážne.Chcel som tam nájsť rok,ale ten tam teda asi nie je.Je tam len júl...A tým istým razítkom možno štempľovali aj vysvedčenia.Obdobie sa asi dá odhadnúť asi len podľa leva.Vyzerá to na prvý model. :D


starky3:ja tvoju zvedavosť chápem.Nakoniec ti ale niekto napíše,že je to taký istý nezmysel ako tie moje pamätné listy,na ktoré som sa pýtal v známkach SŠ.Ja som nemal ani šajnu o tom,čo to je a jedna z odpovedí bola,že to nie je hodné ani komentára. :roll: Tebe to Evropa už nenapíše,trucuje...
Mne sa tam páči to dvojfarebné razítko.To do čoho omočili? :mrgreen:
Podpis Hlinku bude pravý asi ako tento.Myslím si.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Oprava!
Nie ZŠ,ale SŠ. :oops:
-s-
Moderátor
Máš pravdu- jsem doma. Příští týden na dovču s maminkou do Podhájské ;)
Registrovaný uživatel
Ďakujem za odpovede ,,stani,, presne som takú odpoveď čakal.Jasné , že podpis Hlinku je fejk , aj keď človek čaká .....,,Pavlínke,, prajem veľa slnka u nás v zahraničí v Podháskom.Od nedeľe sa má vrátiť leto.
Registrovaný uživatel
čaká.....Ja ti rozumiem starky. ;) Aj to čakanie je pekné.Ale na tom sa nedá "trhnúť". :mrgreen: Už som X-krát čakal...Zväčša prišlo sklamanie.Ale to neva!!! Někdy příště.
Pavlínka necestuje do zahraničia.Skoro domov.Myslím,že som niekde čítal o jej dedovi a jeho poslednom lete nad Kľakom....Alebo nie?
Toto mal písať Hlinka.Je to originál,ale nie je to podpis.A možno to písal nejaký jeho "sekretár".Ja sa prikláňam k tomu,že je to A.H vr. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jo jo Stani- pamatuješ si to dobře. Dědeček je na Kľaku nad rodnů dědinů. Je tam opravdu krásně a každý by se tam měl jet podívat.
Registrovaný uživatel
Ešte to tak.Je to do kopca... :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Prispievam k teme par peciatkami....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vlakno sa vola chlubirna,tak aj vyber musi splnat aspon ake ,take kriteria.Samozrejme treba pridat aj čo najlepši popis-napr.čierna dvojkruhova datumova pečiatka Glasggow ,použivana od-do s bodovym ohodnotenim 000 atd.Lebo inak to nema žiadnu vypovedaciu hodnotu.
_______________
Registrovaný uživatel
Taky se pochlubim se Znoimem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Niečo z klasiky.USA znamka 10c.znehodnotena kruhovym červenym razitkom Poughkeepsie N.Y.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Diego napsal
Taky se pochlubim se Znoimem


Jako Znojmáka by mě zajímalo, co tak považuješ za vzácné na této "feldpostce".
Registrovaný uživatel
Mám pocit, že to razítko s orlicí tady bylo už na bankovkách. Někdo se asi dost baví.
Registrovaný uživatel
Pěkná zajímavost u razítka a datumovky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zde je správné a běžné pořadí u datumovek těchto typů :

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Razítka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1