Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Razítko na celistvosti

Vykupminci.cz
Numisargo

Razítko na celistvosti

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Podaří se někomu identifikovat razítko?
https://www.fler.cz/zbozi/hradcany-korespondencni-listek-celistvost-12159782
Registrovaný uživatel
Že by toto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Janov_nad_Nisou
Registrovaný uživatel
sucky7 napsal
Že by toto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Janov_nad_Nisou

Jo to bude ono. Ty prostřední písmenka nešla přečíst. Díky.
Registrovaný uživatel
Dobry den dnes se mne zadarilo u znameho koupit zajimavou Uherskou balikovou pruvodku rad bych zde poprosil o informaci kde je HOLAK .p.-udv. na Slovensku .? Zadal jsem to google ale bohuzel mne to nic konkretniho nenaslo !! ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hölak = Trenčianska Teplá
P.U. (p.-udv.) = železniční stanice (= pályaudvar)
denní razítko s rozlišovacím označením "B" používáno od roku 1909 (po změně názvu poštovního úřadu z "Hölak Trencsénteplicz" na "Hölak")
Registrovaný uživatel
Zdravim velice dekuji za info 👍 myslim docela zajimave Hölak 21.3.19 prichozi Strasnice 24.3.19 a znamka 30h Ma soukrome zoubkovani. Jeste jednou dekuji 😁
Registrovaný uživatel
OK, OK, není zač, rádo se stalo. JN
Registrovaný uživatel
Pane Neumann moc rad se koukam na vase videa na youtube 👌a rad zde vyuzil a poprosil vas nazor ohledne celistvosti ze Sudeten,o ktere si myslim ze je filatelistickou postou ?ale bohuzel sudeten neni moje parketa🙂
Registrovaný uživatel
Na "sudetskou" celistvost se rád podívám. Obrázky přední a zadní strany mi zašlete na e-mail: newsphila.plzen@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Zdravim bohuzel mne to nejde poslat momentalne na E- Mail pokud Vam to nevadi poslal bych to zde napr. Sekce CSR.1 ?
Registrovaný uživatel
OK, OK
Registrovaný uživatel
Zdravím,
měl bych dotaz na místní odborníky, který se týká problematiky Maďarsko-československého konfliktu 1919 a použití Hradčan na dočasně obsazeném maď. území.
Zabýval se někdo touto problematikou, případně existují nějaké články? Díky za případnou odpověď.
Registrovaný uživatel
Dobry vecer myslim ze to je velice zajimave razitko Komorni-Lhotka (Trinec) R-U jednokruhove raz, Cameral-Ellgoth
Myslim od roku 1920 pod Polskou spravou

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Raitko jsem nasel v Monografie. Votocek -1025 kde je razítko ohodnoceni 18 bodu, Rad bych zde poprosit I info jak ? Nebo Kolik to je v prepoctu na mnenu/ponize/ Dekuji predem
Registrovaný uživatel
Vivec, ak ťa táto tém naďalej zaujíma, napíš mi. Ja sa tomuto obdobiu venujem špecializovane, možno ti viem pomôcť.
Registrovaný uživatel
Dobty vecer rad bych poprosil o info.ohledne zde Uherskeho raz . KOMAROM, ( bodove ohodnoceni) dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry vecer tak razitko jsem us nasel v kat.Votcek F1F Komarom ohodnoceni 4 body👍ale nemuzu dohledat toto razitko vlakove posty prolistoval jsem Monografie Votocek Vlakove posty a bud jsem to prehledl nebo tam neni ?! FELSÖOZOR 841.p.u muzete prosim nekdo poradit o jakou vlakovou postu se zde jedna ? Predem dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nejedná se o razítko vlakové pošty, ale o poštovní úřad "FELSÖOZOR" (Horné Ozorovce), písmena "P.U." označují poštovní úřad na železniční stanici. Poštovní úřad se nacházel na tehdejším území Trenčianské župy.
Číslice 841 na R-nálepce tedy není číslem vlakové pošty, ale pořadovým číslem doporučené nálepky.
Registrovaný uživatel
Zdravim a mockrat Diky pane Neuman 😁👍
Registrovaný uživatel
Není zač. JN
Registrovaný uživatel
Prosim vas nemuzu dohledat o jakou Obec ? Jde ? Uherske razitko Bartfafürdo .? Dekuji za pomoc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Bardejov - kúpele
Registrovaný uživatel
Dekuji nadhera tak to urcite stoji za navstevu 👌 opravdu ktasne lazenske mnesto dekuji za info Pavel III
Registrovaný uživatel
Dobry den mam zde zajimavou RU - obalku 25h, zaslanou jako Tiskopis prefrankovano emise Hradcany 10h tzn ve 2To za 40g tiskopis je 10h zde vse v poradku ale vsimnul jsem si ze na te RU 25h je pretistena nejakym razitkem bohuzel vubec netusim co je to za razitko ( pretisk ) ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Znarodnene PRIBRAM 1.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Hradčany » Razítko na celistvosti

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1