Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Rekonstrukce TD Hradčan

Vykupminci.cz
Numisargo

Rekonstrukce TD Hradčan

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám příručky rekonstrukcí všech TD Hradčan!! Cena 3.500Kč+pošt.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Dobry den prosim vas kdysi jsem nekde cetl clanek o postovnim puziti znamek C.17 —60h zlutooranzova pamatuji si ze znamky postovne pouziti nezobkovane ve dvoupasce vodorovne jsou jsou hledane pak v clanku bylo napsano ze svisle pouziti teto emise se v podstate vubec nevyskytuji... bohuzel nemuzu nikde clanek dohledat a tak se obracim na vas o radu ( info) jak to je... ?( mam doma celistvost s se svislou dvopaskou a moc by mne to zajima diky
Registrovaný uživatel
Bohužel nedokáži odpovědět.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Nevadi presto Diky treba se mne zadari najit ten clanek a pak se ozvu 😁
Moderátor
Zúbkovanie C sa na oficiálne vydaných známkach hodnoty 60 hal. nevyskytuje. Známky boli strihané, v zúbkovaní A-HZ13 3/4: 13 1/2 a B-HZ 11 3/4. 60 hal. Pásky vodorovné či zvislé sa vyskytujú na ústrižkoch PP. Pravdou je že všeobecne je výskyt vodorovných pások menší ako zvislých.
Registrovaný uživatel
Zdravim vas doddie dekuji za vasi rekci na tema tak jak jsem zde popisoval v prispevku nahore ,tak prave tam bylo popsano ze prave ty svisle dvoupasky se vyskytuji velice zritka (vzacne) a mnohem mene nas vodorovne ! ?Tak ted opravdu nevim jak to je a clanek jsem hledal ale bohuzel nenasel a vzdal to 😃 no zde aspon posilam na ukazku tu celistvost se svislou dvoupaskou ,tak treba se jeste neco dozvim noveho diky👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Rekonstrukce TD Hradčan

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1