Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Reynek poptávka

Vykupminci.cz
Numisargo

Reynek poptávka

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem začínající sběratel grafického díla od Bohuslava Reynka.
Nerozpouští někdo náhodou svou sbírku nebo je zde možné sehnat nějaké jeho tisky?
Za případné nabídky předem velice děkuji a samozřejmě je náležitě finančně docením.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na internetu seženete určitě dost odkazů na aukce , ve kterých se tento autor vyskytuje - viz https://aukce.galerielazarska.cz/cz/autor-detail/?autorId=9&gclid=Cj0KCQjwqfz6BRD8ARIsAIXQCf1oxu2eszX9EFRJilaBXbZbcpHtAcUQBnp1UIUwlNbkivXQARFv_8QaApCzEALw_wcB
Ale na začátek jste si zvolil opravdu vysoký level :- )
Registrovaný uživatel
Už jsme zde jednou probírali novotisky z původních desek, tiskly se minimálně do roku 2015:
http://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/reynek-24470
Moderátor
Doporučil bych se u Reynka soustředit na jeho ex libris - ideálně přímo vylepené v v nějaké dobové publikaci. Minimalizujete tím riziko novotisku či padělku...
Registrovaný uživatel
Pro pobavení: zde se nabízí "Muž s brýlemi":
https://obrazyvaukci.cz/polozka/oldrich-kulhanek_muz-s-brylemi-59314
Registrovaný uživatel
Jistě ale už víte, že "obyčejná" suchá jehla z grafického cyklu Sníh nebo Pastorále se dnes prodává za cca.50tisíc Kč a jsou-li to grafiky kolorované, je běžná cena 150tisíc. Žel, od Reynkovských aukcí v Dorotheu před pár roky už dnes nelze pořídit jeho grafiku za dřívější částky, kdy stačilo mít pohromadě 30tisíc.
Registrovaný uživatel
U Kodla nyní máte v aukci jednu grafiku---cca 100 000 vyvolávací cena ....
Registrovaný uživatel
vlackar napsal
Jistě ale už víte, že "obyčejná" suchá jehla z grafického cyklu Sníh nebo Pastorále se dnes prodává za cca.50tisíc Kč a jsou-li to grafiky kolorované, je běžná cena 150tisíc. Žel, od Reynkovských aukcí v Dorotheu před pár roky už dnes nelze pořídit jeho grafiku za dřívější částky, kdy stačilo mít pohromadě 30tisíc.


S těmi barevnými máte jistě pravdu, ovšem tisky z cyklu sníh jsem před pár měsíci kupoval jednu za 27 tisíc. 50 je trochu přestřel, ale jak říkají obchodníci, cena je taková, jakou kdo dá.
Moderátor
maceo napsal
vlackar napsal
Jistě ale už víte, že "obyčejná" suchá jehla z grafického cyklu Sníh nebo Pastorále se dnes prodává za cca.50tisíc Kč a jsou-li to grafiky kolorované, je běžná cena 150tisíc. Žel, od Reynkovských aukcí v Dorotheu před pár roky už dnes nelze pořídit jeho grafiku za dřívější částky, kdy stačilo mít pohromadě 30tisíc.


S těmi barevnými máte jistě pravdu, ovšem tisky z cyklu sníh jsem před pár měsíci kupoval jednu za 27 tisíc. 50 je trochu přestřel, ale jak říkají obchodníci, cena je taková, jakou kdo dá.


Ale jo, na Aukro koupíte zaručeně pravého a signovaného Reynka i pod 20 000, ba i pod 10 000... :-)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
maceo napsal
[quote=vlackar]
Jistě ale už víte, že "obyčejná" suchá jehla z grafického cyklu Sníh nebo Pastorále se dnes prodává za cca.50tisíc Kč a jsou-li to grafiky kolorované, je běžná cena 150tisíc. Žel, od Reynkovských aukcí v Dorotheu před pár roky už dnes nelze pořídit jeho grafiku za dřívější částky, kdy stačilo mít pohromadě 30tisíc.


S těmi barevnými máte jistě pravdu, ovšem tisky z cyklu sníh jsem před pár měsíci kupoval jednu za 27 tisíc. 50 je trochu přestřel, ale jak říkají obchodníci, cena je taková, jakou kdo dá.


Ale jo, na Aukro koupíte zaručeně pravého a signovaného Reynka i pod 20 000, ba i pod 10 000... :-)


Koupil jsem je v galerii...[/quote=Wjem]
Registrovaný uživatel
Někdy fakt nevím jestli je pan Wjem moderátor nebo rejpátor :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Reynek poptávka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1