Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Rodinná poradna

Vykupminci.cz
Numisargo

Rodinná poradna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
vyriesime vase problemy za vas 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
už tě čekám tak honem ...
Registrovaný uživatel
nech sa paci, lahni si a porozpravaj nam co ta trapi a co mas na srdci ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
kacurova rada na všechny problémy: nejdříve mi pošli své mince, pak vyvraždi svou rodinu a pak zasebevraždi sebe :D ty budeš mít po problémech a ještě před smrtí vykonáš dobrý skutek, čímž si to u pána Boha krapet vyžehlíš :D
Registrovaný uživatel
pan Kacuro ake ste mali detstvo?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
pohodové, šťastné a láskyplné :D právě mi ve výchově chyběla dnešní brutalita v TV, sice jsem se ji snažil kompenzovat čtením sešitů s krimi příběhy podle skutečných událostí, ale to byl jen slabý odvar proti tomu, co se děje dnes :D
Registrovaný uživatel
teraz si tieto nedostatky kompenzujete vdaka internetu?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
ne těraz dělám psychologa numismatikům :D
Registrovaný uživatel
aj ja , dyk to sa musime poznat :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
musíme si rozdělit teritoria, ty jsi numis. psycholog pro SR a kacuro pro ČR :D
Registrovaný uživatel
aspon budem mat menej roboty :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
brutalita je porad stejna,ale kvuli tv je vic videt

kacuro napsal
pohodové, šťastné a láskyplné :D právě mi ve výchově chyběla dnešní brutalita v TV, sice jsem se ji snažil kompenzovat čtením sešitů s krimi příběhy podle skutečných událostí, ale to byl jen slabý odvar proti tomu, co se děje dnes :D
Moderátor
pomuzete me s timhle?

Zničený Oliver běduje: "Panebože, co jsem provedl, že mě takhle trestáš?"
Zjeví se mu pánbůh, škrábe se na bradě a povídá:
"Já ti vlastně ani nevím, ty mě prostě tak nějak sereš."
Registrovaný uživatel
pomahame;

Bláhové je prosit bohy za to, co si člověk může opatřit sám. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
pomuzete me s timhle?

Zničený Oliver běduje: "Panebože, co jsem provedl, že mě takhle trestáš?"
Zjeví se mu pánbůh, škrábe se na bradě a povídá:
"Já ti vlastně ani nevím, ty mě prostě tak nějak sereš."


na to je snadná odpověď, naše kacurova psychiatrická poradna vám s tím pane hravě pomůže. takže doporučuji tuto terapii:

1, nejdříve mi pošli všechny své mince, potom prodej všechen svůj majetek včetně bytu a utržené peníze mi převeď na účet.

2, potom si obleč jednoduchý oděv, z klacku si udělej hůl a vydej se pěšky na kajícnou cestu kolem světa. cestou se zastav v každém kostele, mešitě či jakémkoli jiném chrámu a chvíli tam spočiň a pros Boha o odpuštění. Musíš ale navštěvovat chrámy všech možných náboženství, neboť není jisté, které z nich je Bohem vyvolené, tak aby ses alespoň párkrát trefil do toho správného. Nesmíš se však svést žádným prostředkem, který si sám nevyrobíš, takže doporučuji pěškobus a po moři vor vlastní výroby.

tato kajícná cesta tě očistí před Bohem a až se za pár let vrátíš, uvidíš, že budeš úplně jiný člověk ;) nejenže cesta očistí tvou hříšnou duši, ale díky své cestě získáš jistou mediální podporu celosvětových médií, všechny noviny na světě i hollywood se budou prát o to, aby získali právo psát a natočit film o tvém osudu a ty se pak staneš miliardářem, nakoupíš si mince, které budeš chtít, budeš mít ženských kolik budeš chtít ... ovšem, svou cestu nesmíš podniknout s myšlenkami na budoucí slávu, ale ve vší pokoře!!

začít můžeš hned zítra, pošlu ti mailem adresu a č. svého účtu ;)
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 24. 4. 2009, 6:55. »
Moderátor
to si radsi pujdu poslechnout na koleje, jesli jede vlak...

i kdyz nad tim pesim putovanim po svete vazne premejslim... sice bych asi nevymetal chramy, ale zajimavy by to byt mohlo...
Registrovaný uživatel
No abychom tě pak poznali. kamarád jel 8 měsíců stopem do Indie a zpět, ale k poznání moc po návratu nebyl... jen přivezl pěkné fotky a po netu nám celou cestu dělal zpravodaje a psal své zážitky ;)
Moderátor
muj bratranek byl prej taky tam nekde, prej si jeste privez nakou nadilku vod tama, ze jeste nekolik mesicu mel problematicky tuhy vydej...
Registrovaný uživatel
Mám pro tebe také radu,najdi si konečně nějakou přítulkyni,páč to za chvíly s tebou nebude k vydržení ani pro tebe samého. :) Zkrátka na tebe leze jaro. ;)
Moderátor
:( :( :(
Registrovaný uživatel
Jak to tak vidím, nejsem sám, kdo tady dostává rady do života!

:P :P
Moderátor
ty si mas taky nekoho najit?
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Mám pro tebe také radu,najdi si konečně nějakou přítulkyni,páč to za chvíly s tebou nebude k vydržení ani pro tebe samého. :) Zkrátka na tebe leze jaro. ;)


jo s tím souhlasím, oliho už tlačí sémě :D myslím, že už jsem to tu jednou psal, jeden můj spolužák ze ZŠ byl tak nesmělý, že si nikdy nebyl shopný nabalit ženskou a zcvoknul se z toho, teď chodí po městě s maminkou na procházky ...
Registrovaný uživatel
Tak ty procházky u Oliho nehrozí,ale už jej musí mít jak lakomec :mrgreen: :oops: .(pojem z manželovi muzikantské branže :) )
Moderátor
ja s vama koncim, dyt vy ze me za chvili udelate Prusu...
zadny tlaky nemam, to si nemuzu ani dovolit... 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pokec o mincích » Rodinná poradna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1